Бризът морски ми шепти - скоро мама ще си ти!Бъдещи мами над 35

  • 42 473
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 472
Електра, добре дошла и от мен! bouquet

Анн, аз пък ще питам направо какво ще учи вашата кака?

И ние сме по пътищата доста често, кога пеша, кога с колата.
Приятна среща на варненската група!

# 31
  • Мнения: 1 512
Да долетя и аз в новата прекрасна тема  smile3535

Шери, благодаря за труда. Справила си се блестящо  newsm51

Донсита, дано да се оправи бързо малкия  Praynig

Електра, добре дошла  welcome

Коте, радвам се че сте се разбрали за сега с родителите ти.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Донсита,как е момчето ти?Цицината мина ли? Peace

# 33
  • sf
  • Мнения: 10 145
Днес е доста по-добре. Малко го болеше глава сутринта,ама му дадох Нурофен.

# 34
  • Мнения: 355
Тите, предприемачество и бизнес ще учи. Тя завърши училище, където това им беше профила по някаква американска програма и оттам много си го харесваше и реши да го продължи.

# 35
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Здрасти Simple Smile

Днес цял ден сме навън. Софи е герой не е мрънкала изобщо и като цяло и харесва да пътува. До плажа не слязохме че е доста горещо. Но тези дни ще отидем и до там. Като се прибера ще разкажа повече Simple Smile

Уанче прекрасни мерки Simple Smile
 

# 36
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Уф, ми много неща исках да пиша. Исках и да питам нещо. Ама забравих какво...
Поне да ви разкажа нещо весело... Имам навик като съм сама в къщи да си пея. Обикновено песнички на Контрол, Хиподил, Обратен ефект... т.е. съдържащи леко нецензурни думи и неподходящи за деца изрази. Когато бях бременна и веднъж така си пеех, си помислих, че ще трябва да се откажа от този навик... Е, днес готвя и докато режа лук, се хващам как си припявам "Патенцата плуват в бистрия поток..."  ooooh!

# 37
  • Мнения: 6 540
Хи хи, да се надяваме, че дъщеря ти няма да го запомни, току виж първата й дума като тръгне да проговаря е "Хиподил" Laughing

# 38
  • Мнения: 8 527
Изтървала съм ви и се чудя що няма нови отговори ....

# 39
  • София
  • Мнения: 6 302
Ох, Кали, аз като беше бебе И., на сън да ме бутнеш, и почвах да пея Зайченцето бяло   #Crazy

Ан, много хубава специалност, щом си я харесва, значи с желание ще учи детето, браво!

Илейн, браво на бебка, че й харесва да пътува, весело да си изкарате!

ММ тази вечер изненадващо реши да излезе с детето, вече 2 часа и повече ги няма, а аз направо се чудя какво да правя  ooooh!

# 40
  • Мнения: 5 037
Кали,Аеросмит ме спасяваха с Гризача.Спираше да мрънка и слушаше в захлас.

Зази,радвай се.

# 41
  • Мнения: 13 929
Уанче и тук да кажа колко добре е пораснал Л.очертава се висок младеж  Grinning
Електра добре дошла Simple Smile има ли нещо специфично, което трябва да знам за хората родени на тази дата  Wink
Ан, честито на дъщеря ти, да завърши и да се реализира както пожелае  Grinning
Ели, браво на Софи, баща и мрънка ли още  Wink

# 42
  • Мнения: 2 168
Благодаря за красивата тема  bouquet Късмет на всички

Електра, добре дошла и късмет

Коте, добре сте си, ще пътувате разбира се. С каката почнахме на 3 месеца да летим и се спряхме миналата година Wink но честно с две дребни е по-зле отколкото сама с едно като летях, те се удрят, развикват едно друго и тн и тн... Пък и реших, че искам на мен да ми е лесно на този етап.

Ивка, намъчили сте се...освен да видите второ мнение, то може наистина да си е някаква хранителна непоносимост, но каква.

Кали, много смешно това с песничките Simple Smile

Ан, честито на каката!
Уанче, браво за мерките. Да, хубаво е иначе голяма градина за децата, ще ги наместите люлките и пързалките Simple Smile
Леле, 43 градуса в Севиля...аз пак съм облечена и завита

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Евчето пък особенно ми липсва!
Oф, значи, Марийче, как ми липсвате и вие, дето не сте в групата във ФБ! Ама нямам време и за двете, а там разговора е по-личен, защото никой външен човек не може да прочете.
Обаче вие липсвате! И затова мятам по едно оче тук за да не ви изпусна...
Видях и хубави снимки...
Ние си направихме една чудесна среща в Добрич. Бяхме с Шери, Мамаса, Инчето, Мира Вн, Кали. Порадвахме се и на Гризача, Мими, Сава и Ана-Мария!
Сега предстои варненска срещичка...
Аз съм в отпуска и си почивам активно...
Хубава вечер и гуш за всички! Липсвате ни!

# 44
  • София
  • Мнения: 268
Ан честито за каката много е хубаво като е приета по желание !
Отчитам мерки 5190 и 60 см . Чакам сега Симона да се похвали Simple Smile !

Ей ме на Уанче Wink 5200, 56 см Wink Нещо се опита да ми се кара педиатърката, че било много наддаването (килограм и 50 грама). Ама си я пуснах покрай ушите. Освен това кимах утвърдително с глава, че я храня 6 пъти дневно, а аз идея нямам точно колко пъти яде, но със сигурност са повече от 6 Wink. Пътуването от морето мина идеално, но мисля, че Аничка се беше поуморила и изнервила и много плака като й сложиха ваксината. Даже решихме втората да я сложим утре защото била даже по-болезнена и ми казаха да се подготвя за много плач Sad Иначе сега си спинка кротко и се усмихва на сън даже.

Общи условия

Активация на акаунт