Бризът морски ми шепти - скоро мама ще си ти!Бъдещи мами над 35

  • 42 472
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 355
Най-сетне и аз стигнах до албумчето.
Амини много са сладки дечицата.
Мария и Вики много сте хубавки.
Танзу, много добре се получава къщата. Ние последните няколко седмици правихме парапетите на нашата. След като чухме какви пари ни искат за дървения парапет ММ запретна ръкави и ги направи сам.
Да се похваля - моята абитуриентка я приеха и в двата университета, където кандидатства това, което искаше. Вече си избра и в кой иска да е и днес ще се записва.

# 16
  • Мнения: 2 986
Шери, мерси за прекрасната морска тема! И на Илейн за заглавието!  bouquet
Анн, браво на каката!
Донси, да се оправя младежа и да няма усложнения от сблъсъка с вратата.
Мистик, ами ти нямаш ли ФБ? Май Ината писа, че ще са близо до Пл, но няма да може да се разходи в града.
Добре дошла на Електра!

# 17
  • Мнения: 2 497
Прекрасна морска тема, Шери bouquet Докато смогна да ви изчета забравих какво щях да пиша... Старост-нерадост Embarassed
Електра, добре дошла и скорошен успех в борбата Peace
Отивам да се глася за работа, но преди това да ви почерпя един вторник (нали за мен петък е във вторник Crazy)
Скрит текст:

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 774
Лейди  Heart Eyes

Миана,нямам не...

# 19
  • Мнения: 1 933
Звездолино, в петък в 10 в кафе Графити. После в морската на разходка. Питай Кали за подробности. Аз съм силно на педал откак сме дошли, та не сварвам за форум или фб. А нет имам само като сме вкъщи.
Само аз ли съм лудата дето се спуква да пътува с Изабела? Дребното вече има над 10 полета стаж. А първото ни море беше в Кан миналия юли. 8 часа с колата. Спирахме да кърмя, сменя пелената и пак на път. Обаче пътувахме през нощта - магистралата празна, бебе спи!
Забравих какво щях да казвам... После, като се сетя...

Ах, искам и аз в списъка с чакащите бебе  Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 243
Kоте не си сама Simple Smile Децата ни отдавна са граждани на света.
Важното е, че го приемат добре.
Мен ме обявиха за луда , когато пуснах 2 годишното да плува на 40 метра дълбочина, до яхта в Гръцко.

# 21
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Коте аз първо прочетох, че вече чакате и аха да честитя !
За пътуването вероятно зависи и от това кой колко обича да пътува. Аз преди много обикалях и мъкнех баткото доста, после някак ми омръзна и сега си го спестявам ако може.
Лейди много приятни петъци:).
Ели много хубаво да си изкарате оък догодина може да се засечем в Шотландия Simple Smile.
Електра добре дошла и скоро да се похвалиш !

# 22
  • Мнения: 2 603
Коте, писа ми Кали, живи и здрави ще се видим  Hug
Лейди, "петъците" си ги бива, ммм...
Мария,  Hug, хииич не съм телеграфна, я виж колко съм редовна даже  Simple Smile През седмицата - рутинно, чакаме уикендите да ходим на плажче. Мислех си, че само едното ще е жабче, объркала съм се...Не са от мен тез деца, само от баща си са  Mr. Green

# 23
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И. може да изкара цял ден с пояса в морето, голям кеф. Само  първият ден беше страхът.
Но ходим следобед по хладно, а водата топла.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 302
Шери, благодаря за морската тема, много джиджана си я направила, браво!

Донсита, пак малкия дявол е бил, дано няма никакви последствия  Hug

Коте, дано до края се разбирате добре с вашите

Електра, добре си дошла, на колко си години?

Ан, поздравления за вашето момиче, много късмет в желания университет!

Мен такъв мързел ме е обхванал, искам да изляза в една дъъъъъъъъълга отпуска......  Sunglasses

# 25
  • Мнения: 6 540
Благодаря отново за топлото посрещане Simple Smile

Ооох, Зази... одъртях, на 38 съм вече, а мм на 40 ooooh!
Разглеждах пак първата страница и забелязах, че бебоците на Амини са родени на моята дата Simple Smile

# 26
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Ан честито за каката много е хубаво като е приета по желание !
Отчитам мерки 5190 и 60 см . Чакам сега Симона да се похвали Simple Smile !
Зази пожелавам ти една много дълга отпуска по майчинство !

# 27
  • Мнения: 5 037
Коте,аз чак се замислих,като ти прочетох желанието newsm78.Обърка ми представите за списъци.От сърце ти пожелавам,в най-скоро време да си в по-горния списък.

Зази,дано ти се отдаде възможност за мечтаната почивка.

Електра,тук никой не е дърт.Всички сме 18+(20-25г стаж)

Ан,браво на твоето голямо момиче.Нека да учи с желание.

# 28
  • Мнения: 6 540
Така е Simple Smile Просто времето някак си много бързо мина - последните 3-4 години не ги усетих направо newsm78

# 29
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Темата е страааашна  bouquet
Електра,добре дошла!
И ние много пътуваме с Вики,с колата де. Ама той си е мрънкало докато се вози и пътуването все ми изглежда безкрайно. Виж ако спи по пътя е друга бира. Всеки обаче решава спрямо детето си,,дали да си го причини или не.
Ан,радвам се,че красивата ти дъщеря е приета където желае!
Кажете как са Мира,Момо и нейната красавица,щом тя не иде лично  Rolling Eyes .
Евчето пък особенно ми липсва!
Ние днес направихме дълга пешеходна разходка. Детето заспа от раз,ама май и аз мисля да го последвам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт