Страх, нерешителност ??

  • 14 658
  • 248
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте Simple Smile на 23 съм и за първи път пиша тук. Имам огромен проблем с моят приятел  Cry Cry Cry Cry  ( поне за мен е такъв ) . Заедно сме от две години и се разбираме прекрасно Praynig . До тук добре обаче отворя ли темата за дете, сватба, съвместно съжителство веднага ме реже  Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry . Все казва, че имало време, за къде съм бързала, някой ден и това щяло да стане, не бил готов  Close Close Close Close Close писна ми да чакам  Close Close Close Close Close на 31 е и все още не иска  #Cussing out #Cussing out ... Вие как мислите по въпроса ?  Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: X
Как сте във финансово отношение? Имате ли възможност да живеете заедно самостоятелно?

# 2
  • Мнения: 36 124
мисля, че щом си на 23, приятелят ти е отказал съвсем разумно без да те засегне

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
   Мисля, че или наистина не е готов, или само те разиграва. Кое от двете е, обаче – ти най-добре можеш да си прецениш. Peace От друга страна, аз не виждам каква психическа и емоционална подготовка се изисква за съвместно съжителство или брак, това ми звучи леко инфантилно. Crazy За създаването на деца – разбирам да има колебания – все пак, на днешно време много мъже са готови да станат бащи, чак като наближат 35-40. Теб пък изобщо не те знам закъде бързаш – едва на 23 си, най-хубавият период в живота на човека. Peace

# 4
  • Мнения: 48
И двамата работим yes . Той си има апартамент и живее сам Sad Sad . Парите не са проблем

# 5
  • Мнения: 30 802
Ако наистина искаш сватба, дете и семейство- зарязвай. Тоя ще те мотае, че има време, докато не се усетиш в небрано лозе на 28-29 и не те зареже за по-млада.

А като казваш "парите не са проблем", имай предвид, че за семейство и деца се искат доста пари, да кажем е хубаво да почнете от поне 2 хил. лева на месец, ако сте в град.

На 23 и да не иска да заживеете...не те харесва достатъчно.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Той си има апартамент и живее сам Sad Sad

   Оставаш ли да преспиваш при него поне? Или и на това не е много съгласен?

# 7
  • Мнения: X
И двамата работим yes . Той си има апартамент и живее сам Sad Sad . Парите не са проблем

Ами щом и за съжителство се дърпа, според мен не е със сериозни намерения спрямо теб. Хем има плюсовете на една връзка и достъпен секс, хем няма отговорности.

Виждате ли се през уикенда и по празници? Преспиваш ли в дома му? Да не е женен с ергенска квартира.Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 196
Първия ти проблем е,че не живеете заедно..А ти си тръгнала за деца и сватба да му говориш,явно връзката ви поне за него не е сериозна.. За две години,поне трябваше да заживеете заедно вече,още по-малко има къде...
Защо не го питаш как вижда живота ви в бъдеще, да не те мота още няколко години да ти губи времето...

# 9
  • Мнения: 48
Всеки ден се виждаме  Praynig , оставам при него 2-3 пъти в седмицата и той идва вкъщи обаче мисълта за семейство и дете не ми дава мира. Всичките ми приятелки вече имат деца  Cry Cry Cry Cry ... не знам какво да правя ... писна ми да му чакам кефа  Close Close Close Close Close Close

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 327
Сигурно си го уплашила с темата за дете и сватба.
Наблегни само на съвместно съжителство. То другото е следствие.  bouquet

# 11
  • Мнения: 2 052
Ама тука няма страх и нерешителност - човекът съвсем решително отказва.
Семейство и деца не се създават, защото "всички приятелки вече имат" ...

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 15 612
Всеки ден се виждаме  Praynig , оставам при него 2-3 пъти в седмицата и той идва вкъщи обаче мисълта за семейство и дете не ми дава мира. Всичките ми приятелки вече имат деца  Cry Cry Cry Cry ... не знам какво да правя ... писна ми да му чакам кефа  Close Close Close Close Close Close

   Не приемай думите ми злонамерено, но по начина, по който пишеш, ми звучиш малко незряла. Разсъжденията ти са леко детински. Simple Smile Искаш дете, защото "всичките ти приятелки вече имат", а не виждаш, че връзката ти е все още на стартово ниво, без никакво развитие за 2 г. Мен повече второто би ме притеснило, защото децата, така или иначе, са продукт на една стабилна, ползотворна връзка, а вие поначало все още нямате такава. Т.е., малко слагаш коня пред каруцата.

# 13
  • Мнения: 48
Всеки ден се виждаме  Praynig , оставам при него 2-3 пъти в седмицата и той идва вкъщи обаче мисълта за семейство и дете не ми дава мира. Всичките ми приятелки вече имат деца  Cry Cry Cry Cry ... не знам какво да правя ... писна ми да му чакам кефа  Close Close Close Close Close Close

   Не приемай думите ми злонамерено, но по начина, по който пишеш, ми звучиш малко незряла. Разсъжденията ти са леко детински. Simple Smile Искаш дете, защото "всичките ти приятелки вече имат", а не виждаш, че връзката ти е все още на стартово ниво, без никакво развитие за 2 г. Мен повече второто би ме притеснило, защото децата, така или иначе, са продукт на една стабилна, ползотворна връзка, а вие поначало все още нямате такава. Т.е., малко слагаш коня пред каруцата.

не съм казала, че искам да имам дете щото видиш ли " всичките ми приятелки вече имат" ... грешно явно съм се изразила  Sad Sad Sad Sad ... те също са на моята възраст и вече имат даже някой имат по 2 ... къде бъркам.. как става номера ... искам дете мнооооогооо отдавнаа  Sad Sad Sad Sad Sad

# 14
  • София
  • Мнения: 1 257
Е, колко отдавна да го искаш, при положение, че си само на 23?!?!? Това е дете, не играчка, която да разхождаш в парка заедно с приятелките ти... дете се създава, когато знаеш, че имаш сигурност и стабилност в човека до теб, а този твоя ми звучи или леееко нерзял или просто не си неговата жена. Самия факт, че не живеете заедно говори достатъчно. Колко време трябва да мине, за да заживеете под един покрив? Работиш ли, учиш ли? Вместо да си гледаш кефа сега, още 1-2-5 години ти бързаш и то при положение, че нямаш сигурност в този човек... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт