Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 938
  • 744
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета благодаря за подкрепата. Истината е че просто напоследък не мога да организирам себе си и ще трябва да помисля в тази насока. Как успявате да отделите всеки ден по един час за тренировка? На мен ми е много трудно да събера себе си. Нямам никакъв шанс тренировката ми да се случи сутрин или през деня. Вечерта докато оправя децата, домакинските задължения и намеря време за себе си и се чудя кое по-напред.

И аз имам дете, за това и си направих така неща, че да ходя на фитнес, а през това време мъжа ми гледа детето. Просто иначе при мен не се получаваха нещата. Само с режима за месец и малко свалих 1 кг., а след като започнах тренировките в фитнеса свалих около 1.5 кг. - 2 кг. + обиколки и явно наистина е важна и тренировката или поне при мен.  Simple Smile Успех и не се обезкуражавай Simple Smile

# 556
  • Мнения: 76
Успех на всички, на които им предстои или са в режим! Бъдете търпеливи, не се отказвайте! Ще се справите  Simple Smile

Аз си продължавам 90 ДП, второ ниво. Днес ще правя ден 23. Имам обаче въпрос, ако може някой да да даде съвет. В момента тренирам с много хубави дъмбели със сменяеми тежести, но ми предстои местене и няма как да си ги взема. Затова ще си купя гирички (3кг мисля да са, сега тренирам с толкова горе-долу). Въпросът ми е каква е разликата между гирите с PVC покритие и с неопрен? Кои са по-добри или са едни и същи? Чудя се тези от PVC дали не се хлъзгат много от потта Thinking Също така някой ползва ли типа гири като на Руми? Въобще вие с какъв тип гири тренирате?  Grinning Много ще съм благодарна, ако ме посъветвате  bouquet

# 557
  • Мнения: 1 091
Успех на всички, на които им предстои или са в режим! Бъдете търпеливи, не се отказвайте! Ще се справите  Simple Smile

Аз си продължавам 90 ДП, второ ниво. Днес ще правя ден 23. Имам обаче въпрос, ако може някой да да даде съвет. В момента тренирам с много хубави дъмбели със сменяеми тежести, но ми предстои местене и няма как да си ги взема. Затова ще си купя гирички (3кг мисля да са, сега тренирам с толкова горе-долу). Въпросът ми е каква е разликата между гирите с PVC покритие и с неопрен? Кои са по-добри или са едни и същи? Чудя се тези от PVC дали не се хлъзгат много от потта Thinking Също така някой ползва ли типа гири като на Руми? Въобще вие с какъв тип гири тренирате?  Grinning Много ще съм благодарна, ако ме посъветвате  bouquet
Аз тренирам с едни гири от едно време 3кг.,пластмасови са и кръгли.Колко пъти се заричам да си купя хубави и все не са ми на дневен ред.Не са ми много удобни.Точно в тази програма има упражнения,на които не са ми удобни.Определено бих си купила,като на Руми.Например упражнението от планк и гребане с гирите(не знам как по-добре да го обясня) ами първо ми ръбят на ръцете и като са кръгли ми се търкалят.И другата упражнение за гръб,където ползва двете гири в една ръка,моите абсурд да ги хвана така и ползвам само една.Абе ще ги сменя ама да видим кога.

Аз се оплаквам,че нещо в сантиметрите не се меря както трябва.Не знам какво се случва изобщо.Кантара се движи с  бавна скорост,а като се погледна в огледалото вече ми се виждат коремните мускули,макар и покрити още с доста подкожна мазнина.Видимо съм се поприбрала,но данните не сочат толкова голям напредък.Вече съм на 64 ден, включих и кардио тренировка.А и през деня не се спирам,постоянно съм в движение и правя нещо.

# 558
  • Мнения: 2 461
Sweet, и аз мога да се оплача от същото. Толкоова бавен прогрес, с някакви грамчета, с 1-2 см, а в огледалото се виждам мноого по-прибрана! Явно огледалото ни е приятел. Поздравление за постоянството.

# 559
  • Мнения: 1 091
То от една страна предпочитам бавно,но качествено.Защото съм имала периоди на бързо отлабване и след 2-3 месеца се връщат същите килограми.Ама се ядосвам,че не мога да си обясня ситуацията за себе си.Напред или назад отивам.За 2м трябваше май малко повече да съм напреднала.

# 560
  • Бургас
  • Мнения: 96
Днес много работи ми минаха през главата докато ви четях, но мисля, че някои ги забравих вече....нямам търпение за почивка вече:-)
Аз бях писала, че и за мен е трудно да намеря време за тренировки, но да се повторя - или ставам сутрин рано, преди работа и преди децата да са станали, или е почивен ден без тренировка (Птиците... Two Hearts все едно за себе си четях). 
Мисля, че с домашни тренировки е нужно по-кратко време, от колкото ако ходя на фитнес. Най-малко 30мин. си спестявам от ходене и връщане до там. Вярно, че в началото семейството е доста нетолерантно Simple Smile към това да си заета само със себе си, вместо да им обръщаш на тях внимание, ама и те свикват в един момент:smile:
Аз гири ползвам най-обикновени. До колкото си спомням ги взех на промоция от Метро за по 10лв. бройката - 3кг, с винилово покритие, шестограмни. Е, като ги претеглих на кухненската везна се оказа, че едната е по-тежка от другата с 80г, ама няма сега да им търся кусури:grinning:
Дали има смисъл от режима още не мога да кажа, все пак го правя от има няма 4 седмици, но като се снимам в четвъртък сутринта ще преценям тогава.


# 561
  • Мнения: 76
Благодаря за отговорите  bouquet
Иначе, момичета, важното е, че все пак има някакъв прогрес, нищо, че е бавен. Хубавите работи стават бавно  Hug

# 562
  • Мнения: 460
Не само, че стават по-бавно, но и после се резултатите са по-постоянни. Не се отчайвай, продължавай с тренировките.

# 563
  • Мнения: 19
Здравейте,

влизам,за да се похваля. Стартирах режима и тренировките от понеделник и до днес съм -1.5 кг. и по 1 см. от обиколките.Режима е страхотен,даже храната ми идва повече и ям по-малко количество от указаното. Предполагам,че това не е проблем.Вие какво мислите? Дали да пиша на Руми и да я питам. Също така тренировките за начинаещи са ми лесни,но Руми съветва  да започнем от тях,дали мога от втората седмица да започна за напреднали?

# 564
  • Мнения: 15
Включвам се и аз!Чакам си режима от Руми.Тренирам с нея от 2013 година,след това спрях,имах период с панически атаки и качих 15 кг на ръст 155 см,сега съм се мотивирала,месец преди да поръчам режима,отново започнах да тренирам с нея и спазвам спагетения режим,който преди време бях закупила от сайта й,мисля че беше фитнесрум-нещо подобно...Пожелавам успех на всички!

# 565
  • Мнения: 1 091
Здравейте, момичета!
Като всеки понеделник и днес се мерих и резултатите са: -500гр ;- 3см от талията и - 1см бицепс.Ханша е в застой.
Радвам сече поне излезнах от застоя.Като мин.седмица не можах да тренирам,че имам проблем с пръстите на краката и маратонки не мога да обуя.Но днес мисля да стартирам седмицата с пълна сила,ако пръстите позволяват.Даже ако имам сили ще се накажа и с едно 30мин. кардио.Оказва се,че седмицата без тренировки съм свалила повече,отколкото когато тренирам.Това означава,че трупам мускулна маса или..?

Пожелавам ви много потна и спорна седмица!

# 566
  • Бургас
  • Мнения: 96
Да поздравя решилите да си поръчат режим! Аз самата мнооого дълго отлагах, още от когато цената му беше 90лв Simple Smile И винаги парите са ме спирали. Но сега, след 5 седмици, мога да кажа, че инвестицията си струваше (дано след още време да не запея друга песен, но това зависи само от мен).
Аз стигнах до 60 кг миналата седмица, но след 4 дни на ол инклузив почивка, никакви тренировки, а от вчера съм и неразположена - и сега съм 60,4 кг. Но поне сантиметрите не са се покачили:blush: 
Понеже вече приключи платения ми период на подкрепа при Руми ще си позволя да дам оценка на режима за тези, които се чудят. Но моля имайте предвид, че това важи за мен и споделям личен опит, което не е задължително да бъде и при вас същото.
Доволна съм! Тренировките са интересни, натоварващи и без засукани движения. Мен лично много ме зарадва това, че нямаше странни завъртания с подскоци, от които винаги ми се завива свят, а и тропането не е много (все пак не живея на първия етаж и не искам драми със съседите). За сега не съм тренирала двуразово, основно поради липса на време.
Хранителният режим е съобразен наистина с моите предпочитания. Много лесен е, с голямо разнообразие, с много замени и възможности за всяко хранене. Аз слагам два тигана на печката - в малкия готвя за мен, в големия - за семейството същото:-) В "голямото" ястие нищо не меря, слагам и масло и други добавки и така, всички са щастливи, пък и моето хранене не е много различно на вид от на семейството:blush:
Сама, с тренировки и лутане, за около 3 години свалих 10кг и до там. С Руми, за 5седмици дръпнах още 3кг от там, докъдето бях спряла, а даже ядох торта и ходих на почивка:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 567
  • Мнения: 1 402
Привет дами, как е, вървят ли режимите? Simple Smile Със сигурност е трудно, но те хубавите неща не стават лесно. Heart
Аз приключих седмичните програми (и ги започнах отначало, докато си закупя фит30 Blush) и по този повод се наснимах.
Преди
Скрит текст:
Трябва да кажа, че това са снимките на които съм изглеждала възможно най-добре, за това съм ги запазила...

Изключително добре се повлия зоната на брича с тренировките...и не само....но специално брича мислех, че е ген и не може да се оправи...задния фронт не го снимах, защото там съм пухкава все още, но и там започна да се подобрява.
Не спирайте да тренирате, дори хранителният режим да не върви, не се отказвайте от тренировките!:heart:

Последна редакция: пн, 04 сеп 2017, 07:55 от арсен

# 568
  • Мнения: 2 461
Арсен, чудесна си Simple Smile. Видно е как си оформила мускул и съм сигурна, че се чувстваш добре в кожата си.

# 569
  • Мнения: 76
Уау, арсен, страхотна промяна, браво!!!! Определено си личи тренираното тяло... Страхотна мотивация си, благодаря ти! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт