Хининова вода – 2

  • 17 335
  • 34
  •   2
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 872
Побут! Редактирам се   bouquet  Да се пробвам, въпреки затишието от година и половина. Имам въпрос към момичетата от началото на темата - какво се оказа в крайна сметка, доволни ли сте от хининовите терапии? Вчера си купих хининовата вода на Милва, в плътно бутилче и с пулверизатор. Отворих го - розова е водата. Да си взема ли и шампоана или водата е достатъчна? Искам да предизвикам по-бърз растеж на косата и до октомври да ми порасла поне с 10 см.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 16:29 от izoma

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Линк-ът не излиза. Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 1 872
Побут! Редактирам се    bouquet  Да се пробвам, въпреки затишието от година и половина. Имам въпрос към момичетата от началото на темата - какво се оказа в крайна сметка, доволни ли сте от хининовите терапии? Вчера си купих хининовата вода на Милва, в плътно бутилче и с пулверизатор. Отворих го - розова е водата. Да си взема ли и шампоана или водата е достатъчна? Искам да предизвикам по-бърз растеж на косата и до октомври да ми порасла поне с 10 см.

# 33
  • Мнения: X
Моята коса расте доста със хининовата вода, но се изсушава много. Аз ползвах хининова вода със шампоан с хума\бира на Милва.
Сега не ползвам нищо за бърз растеж, вече ми е до кръста почти.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 16 180
Здравейте!
Искам да попитам,дали по някакъв начин хининовата вода помага при струпеи или бебешките корички по главата?

Общи условия

Активация на акаунт