Къде в Бургас? (48)

  • 81 284
  • 746
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 39
Здравейте  Hug
Търся добър дерматолог за лечение на акне и мнения за хомеопат в Бургас.
Много ви благодаря предварително 😊

# 226
  • Мнения: 1 893
Здравейте, провеждат ли се някъде в Бургас занимания по изправителна гимнастика за деца? Или евентуално координати на добър рехабилитатор/ кинезитерапевт за консултация?

Лечебна гимнастика (но не за гръбначни изкривявания) се провежда в общинския детски център на ул. "Райна Княгиня" 11 и в Изгрев, мисля че беше зад у-ще Добри Чинтулов, но може и да греша името. Безплатно е. По-важното е обаче, какъв е проблемът. Има и други варианти, но са платени. Ако искаш ми пиши повече подробности на лични.

# 227
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
В Карфура в мола има разпродажба, повечето неща са минус 51%.

# 228
  • Мнения: 4 942
Още ли не е затворил? newsm78 Laughing

# 229
  • Мнения: 8 227
В Карфура в мола има разпродажба, повечето неща са минус 51%.

То остана ли нещо там. Онзи денкато минах беше плашещо празно, като през 90-те.

# 230
  • Мнения: 4 942
В Карфура в мола има разпродажба, повечето неща са минус 51%.

То остана ли нещо там. Онзи денкато минах беше плашещо празно, като през 90-те.
И аз последния път като ходих беше доста празно,то какво  ли им е останало,че и го разпродават?! Laughing Laughing Laughing

# 231
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Ами днес оставих 300лв, двоен сатениран комплект бельо, ароматизат за тоалетна, омекотители, мокри кърпицки, бикини, олио, зехтин, балсамов оцет, батерии, за децата дрешки, прах за пране и т.н. Днес докараха нова стока. Има на Русел хобс, тостери , миксери, пасатори, детски играчки.

# 232
  • Мнения: 4 942
Ехее! Браво на теб,добра покупка. Peace

# 233
  • Мнения: 28 084
Ако някой пазарува от КА маркет, който отвори на мястото на малкия Карфур / с/у Пантеона /, да внимава за:
1. разминаване м/у цена на етикет и на каса
2. маркиране на друг хляб от тяхната фурна, вместо този, който сте взели / естествено, по - скъп /
3. срок на годност на стоки, внос от Украйна и Русия         
4. ресто
Излових ги още първия път, когато пазарувах от магазина.

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 6 898
Здравейте  Hug
Търся добър дерматолог за лечение на акне и мнения за хомеопат в Бургас.
Много ви благодаря предварително 😊
Да не те разочаровам. Обиколила съм ги всички дерматолози в Бургас. Никоя не можа да се справи с тежкото ми акне. По-добре заповядай в темата за акнето тук във форума. Момичетата споделят много добри неща. Аз от там научих за един крем, който ме спаси, и който никоя лекарка няма да ти го изпише.

# 235
  • Мнения: 6 114
Лечебната гимнастика за деца към Общински детски комплекс е безплатна от октомври до май. От юни до средата на септември се плащат 4 лв. за занимания от 1.5 часа.

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 6 034
Здравейте  Hug
Търся добър дерматолог за лечение на акне и мнения за хомеопат в Бургас.
Много ви благодаря предварително 😊
Да не те разочаровам. Обиколила съм ги всички дерматолози в Бургас. Никоя не можа да се справи с тежкото ми акне. По-добре заповядай в темата за акнето тук във форума. Момичетата споделят много добри неща. Аз от там научих за един крем, който ме спаси, и който никоя лекарка няма да ти го изпише.

Кой е този крем?

# 237
  • Мнения: 2 836
Дами, магазин за перуки да знаете в града?

# 238
  • Мнения: 8 227
Ами днес оставих 300лв, двоен сатениран комплект бельо, ароматизат за тоалетна, омекотители, мокри кърпицки, бикини, олио, зехтин, балсамов оцет, батерии, за децата дрешки, прах за пране и т.н. Днес докараха нова стока. Има на Русел хобс, тостери , миксери, пасатори, детски играчки.
Утре ще намина значи

# 239
  • Мнения: 4 942
Отдеве минах още повече се е опразнил Карфура.Чакахме 1 час на опашка понеже беше пълно с хора,а работеха 2 каси.И уж залепили бележки,че има 51% намаление и го правят на касата,а като отидохме видяхме,че всъщност имат по 30%.Така,че оглеждайте добре кое с колко е намалено!

Последна редакция: чт, 25 авг 2016, 21:44 от тинити

Общи условия

Активация на акаунт