Къде в Бургас? (48)

  • 81 355
  • 746
  •   2
Отговори
# 240
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Отдеве минах още повече се е опразнил Карфура.Чакахме 1 час на опашка понеже беше пълно с хора,а работеха 2 каси.И уж залепили бележки,че има 51% намаление и го правят на касата,а като отидохме видяхме,че всъщност имат по 30%.Така,че оглеждайте добре кое с колко е намалено!

Всичко, което ми хареса го купих и после на спокойствие си гледах белезката, което ми се стори скъпо отделих и на информация върнах. Комплекта ми сатенирани чаршафи за спалня се оказа, като го разопаковах у нас , че го няма долния, да видим днес дали ще ми го върнат. Ще потърся да не би да се подвизава по рафта, много ме е яд защото излиза 25лв а и е с ластик по принцип долния.

# 241
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Дали има бебешки дрешки останали, някой обърнал ли е внимание? За Карфур говоря.

# 242
  • Мнения: 1 423
Някой да има скорошни наблюдения от пиано баровете в Бургас? Скоро ще имам повод а отдавна не съм посещавала...Нещо за хора на средна възраст Simple Smile около 40 -така.

# 243
  • Мнения: 4 943
Дали има бебешки дрешки останали, някой обърнал ли е внимание? За Карфур говоря.
До колкото видях имаше.Ако ходиш,оглеждай се кое колко е намалено. Peace

# 244
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 418
Благодаря! И за информацията, и за предупреждението!  Simple Smile

# 245
  • Мнения: 3 160
Момичета, трябва ми фирма, специализирана в поставянето на гипсокартон и др.подобни плоскости.
Също и майстор - фаянсаджия, ама проверен и запознат с новите технологии! /последно попадам все на пишман-майстори - алкохолици, или такива, дето нямат елементарни инструменти и т.п./

# 246
  • Бургас
  • Мнения: 6 966
А до кога ще бъде това намаление в Карфур?

# 247
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Цитат
Ако някой пазарува от КА маркет, който отвори на мястото на малкия Карфур / с/у Пантеона /, да внимава за:


И за още нещо внимавайте.Ако не ви мирише на прясно изпечено изобщо не купувайте от фурната им.В понеделник ядохме студени закуски/в 9:30 сутринта/ и още не можем да си оправим стомасите/разстройство/.

# 248
  • Мнения: 256
Търся спешно много добра фризьорка за балеаж (махане на тъмна боя), може кер. терапия и т.н. Някой знае ли такава?

https://www.facebook.com/Beauty-studio-22-503391426421655/?fref=ts

# 249
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Някой ходи ли вече на Мотошоуто в двора на Механото, заслужава ли си? А и цената на билетите каква е, като минавам все е затворена касата, и не ми се иска да се нагласим да го гледаме а да ме застрелят с някаква умопомрачителна цена.

# 250
  • Мнения: 181
Някой ще ми каже ли,втора употреба бургас където има хубави дрехи ?

# 251
  • София
  • Мнения: 2 884
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на фирма за преместване на дома? Ако може впечатления и координати  Simple Smile Свързала съм се с Корект и Хамали, но те са големи и известни. Може би има и други по-малки фирми за същата услуга.

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Някой ходи ли вече на Мотошоуто в двора на Механото, заслужава ли си? А и цената на билетите каква е, като минавам все е затворена касата, и не ми се иска да се нагласим да го гледаме а да ме застрелят с някаква умопомрачителна цена.

Цената на билетите са 10 лева за възрастен, 7 за дете.Стоите прави, все някой по-висок застава пред детето, шумът е прекален и за мотор шоу, не е измислено както трябва.

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Здравейте, някой ползвал ли е услугите на фирма за преместване на дома? Ако може впечатления и координати  Simple Smile Свързала съм се с Корект и Хамали, но те са големи и известни. Може би има и други по-малки фирми за същата услуга.

Аз с Хамали местих два пъти, останах много доволна.За по-малки не знам, със сигурност има частни лица със собствен превоз, не всички регистрират фирми за тази дейност.В  " Ало, Бургас" погледна ли?

# 254
  • Мнения: 2 836
Дами, магазин за перуки да знаете в града?

Моля, спешно е

Общи условия

Активация на акаунт