МОНОДИЕТА - тема 17

  • 116 275
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 24
Благодаря  МоРсКа СиРеНа
Аз лично след 2та зеленчуци се чувствам много подута... картофения ден и пилешкото ми дойдоха много по добре... сега ще видим как ще издържа на кисело мляко без да барвам нищо друго!  Shocked Rolling Eyes

А... и момичета, споделяйте си килограмите от които сте тръгнали и сте успели да свалите тези 3,4,5,6 кг защото има значение.

При мен за момента е -1кг..
Аз съм 168, 60кг вече 59.... Sad

Последна редакция: нд, 19 мар 2017, 17:36 от Nancyyy

# 706
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Kакто писах 65, -6, 59.

Днес ми е втори рибен, ок ми беше с тази риба, а имах резерви, но сякаш съм малко отпаднала.

В зеленчуковите може ли гъби?

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 968
 Защо няма отделна тема за диетата на Ваня Червенкова?
Другите моно диети тук отидоха в девета глуха.
Модераторите спят ли?

# 708
  • Мнения: 221
В зеленчуковия може гъби.

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Не може гъби

# 710
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Последно  Embarassed

Навремето беше пусната отделна тема за Ваня Ч и модераторите тогава я преместиха в общата за монотата  Peace Тогава само четях.

# 711
  • Мнения: 4 972
Днес ми е втори зеленчуков ден. Вчера малко трудничко изкарах, въпреки че обожавам зеленчуци. За вечеря обаче си направихме тиквичките на фурна, по рецептата на Тифани. Страхотни станаха! Царевица може ли да се яде?
За утре сме планирали шайби толстолоб за през деня и скумрия за вечеря.
Минава доста бързо. Мислех, че ще ми е по-трудно. Явно всичко е в главата на човек и като се настрои нещата му се получават. Чувствам се много по-лека, но как иначе - не съм се задръстила от ядене.

# 712
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Бети  Hug За съжаление не може царевица, според мен не може и гъби, затова и питах.
И аз се чувствам по-лека, леко ми е и на стомаха. Смятам след диетата постепенно да вкусвам различни неща. както писах ще гледам в началото да не ги смесва, но и да ги ям по-мъничко, но по-често.  bouquet

# 713
  • Мнения: 5 508
Гъбите не са зеленчук като за начало, а и заради хранителният им състав са неподходящи за въглехратните дни.

# 714
  • Мнения: 221
Зеленчуците имат нищожни калории и въглехидрати.
Гъбите не са точно зеленчук, но съдържат 15 калории на 100 гр така че не виждам защо да не може да се хапват.Все пак едвали някой ще изяде 1-2 кг гъби в зеленчуковия ден.Аз съм си правила зеленчуков гювеч ( или нещо подобно 😀)и слагам по 3-4 гъбки.

# 715
  • София
  • Мнения: 11 757
То човек всичко може да изяде, идеята е, че това е монодиета и се яде един вид, не заради калориите, а заради разграждането от организма.

Аз и шоколад си бях позволила единия път и пак отслабвах, ама това не го прави разрешен.

Според мен е излишно отделянето в друга тема, принципите са едни и същи. Аз предпочитам и спазвам на Галимира, но постовете за ВЧ също са ми полезни, то почтите същите хранителни групи са и при Галимира.

# 716
  • Мнения: 5 508
Заради протеина в тях не бива да се ядат, но ако човек реши винаги може да ги добави.

# 717
  • Мнения: 4
Здравейте отслабващи, аз завърших диетата на В. Ч. преди Коледа ... доволна останах -  4кг. Но към днешна дата съм ги възстановила и съм с още 4 напред... Дефакто съм почти "рекордьорка" в качването май...   Embarassed  Имам желание за сваляне на 15, нооо мечтите са безплатни и не е задълнително да се покрият с действителността!  Реших да този път да опитам дните да са по 3- ри за да пожъна уж по-голям успех. Днес ми е 2-ри зеленчуков. Ако Ви споделя, че съм в кондиция ще ви излъжа - чувствала съм се и по-добре... Естествено когато не съм на диета хахахаааа  Laughing
Спорна седмица и много минуси от мен  Peace

# 718
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Според мен след диетата почини 2,3 дни и почни 90 дневната, за да не се върнат кг бързо.

# 719
  • Мнения: 68
Здравейте..4 ден от диетата -2кг..висока съм 166 стартирах 58кг надявам се да завърша 54кг..
.

Общи условия

Активация на акаунт