МОНОДИЕТА - тема 17

  • 116 274
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 221
Много е тихо тук 😀
Аз съчетах моното  с лунната диета и днес бях на вода.Утре ще съм на фрешове и плодове.

# 721
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Аз съм 10 ден от диетата, остават 4, че нали 2 дни повече зеленчуци сложих. Ок съм, не мога да преценя дали още съм свалила, че ми дойде.

# 722
  • Мнения: 10 033
Аз съм в ПМС подута отвсякъде. Рибните дни прибавих салати, много зла бях станала. Днес плодове и...домати. Не съм мнго моно, та ще си мълча. Laughing

# 723
  • Мнения: 4 972
Момичета, днес много зле се чувствам. Втори ден на риба. Нямам никаква енергия, някак ми е лошо - вероятно ми е ниско кръвното. Не знам какво да правя. Вчера си бях съвсем добре, даже сутринта тичах в гората при нас - 5.2 км. Ще си взема сега кафе да видим ще има ли промяна, ако не може и да прекъсна диетата.  Tired Пак много издържах този път, обикновено диетите не ми се отразяват добре, защото съм с ниско кръвно.

# 724
  • Мнения: 11
Здравейте и аз се записвам от днес. Следя ви от доста време но не съм писала до сега. Искам да попитам за диетата на Ваня Червенкова дните може ли да се разменят или трябва да са строго последователни , както тя ги е спазвала?

# 725
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Момичета, днес много зле се чувствам. Втори ден на риба. Нямам никаква енергия, някак ми е лошо - вероятно ми е ниско кръвното. Не знам какво да правя. Вчера си бях съвсем добре, даже сутринта тичах в гората при нас - 5.2 км. Ще си взема сега кафе да видим ще има ли промяна, ако не може и да прекъсна диетата.  Tired Пак много издържах този път, обикновено диетите не ми се отразяват добре, защото съм с ниско кръвно.
Бети и аз вторият ден на риба бях отпаднала и ми се спеше много, но изтиках някак, после живнах на другия ден  Hug

# 726
  • Мнения: 4 972
Аз се пооправих след две кафета. Може и да издържа днешния ден. Но все пак мисля да съкратя диетата - ще изкарам по един ден на плодове и един на кисело мляко. Лошото е, че аз никакви плодове не харесвам, освен диня и пъпеш. Сигурно ще заложа на банани, въпреки че ги отхвърлят при повечето диети. Но пък ще бъде пак само един вид храна.
Майка ми ме видя тази сутрин и каза, че съм отслабнала. Не мисля, че е така очевидно, тя сигурно искаше да ме стимулира и похвали просто.  Joy И вероятно да ме убеди да приключа с диетата, защото й се оплаках колко не ми е добре.

# 727
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Аз за плодовите съм приготвила ябълки, но смятам да си взема киви, помело и т.н.

# 728
  • Мнения: 11
Явно тук се пише и кой чел чел не се отговаря на всички, а само на определени е браво... Много ви благодаря бяхте много полезни.

# 729
  • София
  • Мнения: 11 757
Явно тук се пише и кой чел чел не се отговаря на всички, а само на определени е браво... Много ви благодаря бяхте много полезни.
Да ни намалят заплатите за неизпълнение на задълженията. Мислих да ти отговоря, но изгубих желание.

Аз за плодовите съм приготвила ябълки, но смятам да си взема киви, помело и т.н.

Според мен добре ще направиш, че ще си приготвиш и друго освен ябълките. Аз поне като ям само ябълки ме заболява коремът.

# 730
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
Точно преди 2 страници се коментира за разместването на дните.  Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 11
Явно тук се пише и кой чел чел не се отговаря на всички, а само на определени е браво... Много ви благодаря бяхте много полезни.
Да ни намалят заплатите за неизпълнение на задълженията. Мислих да ти отговоря, но изгубих желание.

Аз за плодовите съм приготвила ябълки, но смятам да си взема киви, помело и т.н.

Според мен добре ще направиш, че ще си приготвиш и друго освен ябълките. Аз поне като ям само ябълки ме заболява коремът.



То много мислене не е на хубаво, а не виждам нищо лошо в това по - "опитните" да изкажат мнението си когато един новак ги попита.

# 732
  • Мнения: 11
Точно преди 2 страници се коментира за разместването на дните.  Rolling Eyes

Благодаря ти Simple Smile

# 733
  • Мнения: 10
Здравейте,

да се отбележа и аз - трети ден, първи пилешки, дотук добре - 1.4 кг. Имам да свалям много - на 168 тежах 77, не съм пазила диети от години, и някак неусетно се натрупаха. Целта е в близко бъдеще да стигна 60.

Успех със свалянето на пустите килограми.

# 734
  • Вестерос
  • Мнения: 38 398
11 ден ми е днес, първи на кис. мялко. Изядох 2 кофички, не съм гладна хич днес. Мерих се -7кг.

Общи условия

Активация на акаунт