Искам да кажа ... (83)

  • 61 782
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 188
Сандо, човече...кво е тва набито око...?! Пералня. Просто размерите бяха толкова малки, че в чудо се видях кое къде да тикна. Сто пъти чертах, мерих, да нагодя. Пералнята е Hotpoint Ariaton wml 830, ако не си мернал и малкия надпис 😂 с това зрение. За 8кила е, което е иронично, понеже така се случи, че сега живея сама..тук де когато съм.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/136 … e&oe=585D3F66
 Обаче тук не се вижда добре кухнята, ама на две вина ме мързи да снимам пак.
И аз така чистя...в едната стая включвам прахосмукачката и се развъртам из целия апартамент
На лаптопа съм, не мога да увеличавам, по дръжката познах. Фурната каква марка е.

# 706
  • Мнения: 6 735
Захирче, ей такова жилищенце като твоето искам, нищо, че съм с 2 деца и мъж. Ама още не съм го срещнала TiredВ Бургас сега апартаментите са безбожни, ама търсим, де, не сме се отказали GrinningКолко квадрата е?

# 707
  • Мнения: 3 609
Фурната беше последна и нямаше много пари.Беко е ама съм доволна. Пече, обдухва, май и грил има ама аз не зная.. А аз съм човек, който обича да готви. Не помня колко струваше ама си е избила парите досега. Три години я мъча 😂

Екатерина..към 70. Спалничките са малки, по 11 и 12 ама на мен са ми ок, хола е 25, терасата не помня ама е голяма. Има коридор и баня и тоалетна. Сега много вдигнаха цените, зная. Пожелавам ти да намериш каквото търсиш. Най-важното вече го имаш- мъжа и децата

# 708
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...На лаптопа съм, не мога да увеличавам, по дръжката познах. Фурната каква марка е.
Разбира се, че можеш да увеличаваш. Бутон Ctrl натиснат едновременно с бутон + или със скрол на мишката, ако имаш.
И моята пералня е такава - доволна съм.

# 709
  • Мнения: 4 188
...На лаптопа съм, не мога да увеличавам, по дръжката познах. Фурната каква марка е.
Разбира се, че можеш да увеличаваш. Бутон Ctrl натиснат едновременно с бутон + или със скрол на мишката, ако имаш.
И моята пералня е такава - доволна съм.
Трябва да намина през Ямбол на курс за компютри. Хич ме няма с екстрите. Не го виждам този бутон newsm78 Гледам фурни на пара. Някой да има такава newsm78

# 710
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Бутонът Ctrl  е обичано най-долу в ляво на клавиатурите.
Печката ми е Ханза, но нещо не мога да я заобичам. Трудно се почиства и програматорът ѝ откача, ако се затопли при готвене на фурна. Иначе има някакви екстри като някакви друг вид вълни, но не микровълни, ама не ми се рови в книжката сега да ги търся, но печенето с тях става бързо и равномерно.

# 711
  • Мнения: 4 188
Бутонът Ctrl  е обичано най-долу в ляво на клавиатурите.
Печката ми е Ханза, но нещо не мога да я заобичам. Трудно се почиства и програматорът ѝ откача, ако се затопли при готвене на фурна. Иначе има някакви екстри като някакви друг вид вълни, но не микровълни, ама не ми се рови в книжката сега да ги търся, но печенето с тях става бързо и равномерно.
Намерих го, чисто нов, неупотребяван. Едновременно с плюса, но той е на тройката и трябва да сменям, мноу трудно, трудоемко #Crazy

# 712
  • Мнения: 1 972
Аз това със скролването го знаех по едно време ама съм го забравила  Crazy Лиляна, не е лошо да подсещаш Peace

# 713
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Държите контрол и въртите скрола на мишката, колкото искате.

# 714
  • Мнения: 39 675
Добро утро!
Захир, като гледам добре си си изкарала вчера. Коя е книжката?
Гена, как е днес сърничката? Ние гледаме 2 броя и като ги видим, че са на перваза на терасата и изпадаме в паника.
Сандо, и моята щерка иска такова чудо. Не знаех, че има и с радио. За съжаление рождения й ден мина и тогава се плесна по челото, че е могла това да си поръча за празника. Сега се надява на Дядо Коледа, в който и двете ми деца на 11 и 7,5г. все още вярват. Което за мен е вече малко странно. Как ли ще ни намразят, като разберат истината?

# 715
  • Мнения: 14 380
Добро утро!

Ужасно се вълнувам, ще ставам чичо! На моя много близка приятелка секциото и е за 10 ч. Едвам се удържам да не висна пред родилното...

# 716
  • Мнения: 6 735
Алечка, как чичо Crazy Всичко ще е наред  Hug

# 717
  • Мнения: 14 380
Екатерина, това е стара шега тук в темата Simple Smile Май Нино я измисли като се роди Тото на Бела. Или като разбрахме, че ще ставаме чичовци на близнаците на Ванини  newsm78 Не помня точно, но аз от тогава си го ползвам, защото не искам да ми викат леля Simple Smile

# 718
  • Мнения: 10 874
Много пишете и нямате изчитане. Hug
Снимки видях малко, но все хубави. Heart Eyes

Честито на Тонка за новото жилище! Hug Много уют и любов в него! Големи емоции са това. Heart Eyes

Алечка, всичко да мине леко и безпроблемно! Hug И сестра ми роди със секцио и бързо се възстанови. Но те тук май прекалено бързо ги раздвижват. Тя роди по обяд, а аз в 17:00 отидох на свиждане и влязоха да я раздвижват. Shocked Все си мислех, че това се случва след един ден, но може би в различните болници са различни практиките. Мисълта ми е, че тогава ѝ коства много усилия да се изправи, но след това от ден на ден беше все по-добре.

Гена, добре, че сте я чули и че всичко е наред. Hug

Пропускам сигурно нещо/някого, но много има за четене и забравям докато почна да пиша. Снимка от бала имам, ама вече мина времето на тази тема и няма да се изтипосвам. Старая се да не изтървавам рецепти за книгата, но ако някой забележи пропуск, моля да ме информира, че наистина се губя понякога в потока от информация. Hug

Усмихната и приятна събота на всички! Hug Аз след малко тръгвам за село да си видя дъщеричката (от два дни е там при баба и дядо). Heart Eyes

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 23 888
Моята котка още не е падала от прозореца.... Щото сме на първия етаж и директно си скача гадинката.


И да, цените на апартаментите се качват, за 6 години според мен с около 20%, мое наблюдение, не обективно.

Общи условия

Активация на акаунт