ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 6

  • 57 241
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 166
Мариша, честито бебче!!!  bouquet Да ви е жив и здрав и много да ви радва smile3504

# 721
  • Мнения: 248
Мариша, честито и тук, да ти е жив и здрав малкия мъж!  bouquet

Maria_I аз какво да кажа като съм зодия близнаци, а ММ е скорпион... Предизвикателство си е определено, то може ли с тази зодия да излезеш на глава не знам  hahaha  Особено хората от нашата зодия - добри и пухкави ангелчета. Mr. Green

Нашата госпожица ще е или дева или везни, нямам като се замисля предпочитания за зодията, най-веече защото много много не вярвам в тях. Всеки човек си е индивидуален, независимо кога е роден. Да се роди само жива и здрава.  Praynig

Ние днес и вчера направихме един хубав пазар, имам вече почти всичко, остана само чантата за количката и 1-2 дреболии и пелената за изписването. Козметика намерих на промоция - комплект на Мустела, дрешки за изпиването най-накрая също, матрак, крем за зърната и тем подобни също. Сега ме чака много пране и подреждане само. Най-накрая нагласих и чантата за родилното.

# 722
  • ВАРНА
  • Мнения: 202
Момичета ,искам да родя на рожденния си ден .Всички мислят,че не е хубаво.Какво мислите?
Имам засилено бяло течение и не мога да се справя .Нищо не помага.
Другия проблем е много ниско кръвно и хемоглобин.Като парцал съм 20 дни ,а работя като за последно .Приемам всякакви съвети ☺☺

# 723
  • Мнения: 1 744
Мариша честит син - да ти е юнак и много да те радва  bouquet

# 724
  • Мнения: 1 242
Momicheta, imam edno neveroiatno momche! Sled Edna nosht bolezneni kpontrakcii sutrinta v 6 vodite mi iztekoha. V 10 Zvezdichko proplaka. Sekcio, trudno ovladqha kyrveneto zaradi fraksito. Posle v reanimacia mi go dadoha na gyrda. Tezhi 3150 Heart
Izvinqvam se za majmunicata!

Браво бе,жив и здрав да ви е и бързо възстановяване

# 725
  • Мнения: 1 118
Екатерина, за бялото течение първо вземи влагалищен секрет за микробиология, да се види дали няма някоя инфекция. Ако е чиста, не го мисли. Течението е нормално, аз също съм с ежедневни превръзки непрекъснато, защото го имам.
За ниският хемоглобин лекарката ти нищо ли не е предприела? Колко ти е? Аз пия Сорбифер (а преди и Билкова кръв), но са ми предписани. Иначе се храни пълноценно, наблягай на спанак, коприва, цвекло, сурови ядки.

# 726
  • София
  • Мнения: 861
Momicheta, imam edno neveroiatno momche! Sled Edna nosht bolezneni kpontrakcii sutrinta v 6 vodite mi iztekoha. V 10 Zvezdichko proplaka. Sekcio, trudno ovladqha kyrveneto zaradi fraksito. Posle v reanimacia mi go dadoha na gyrda. Tezhi 3150 Heart
Izvinqvam se za majmunicata!
Оооо, честито бебенцеее! Hug Hug Hug Второто за нашата тема! Heart Eyes Как го кръстихте? Добре ли мина секциото? Как се чувстваш? В коя болница си? Пожелавам ти бързо да се възстановяваш и да се радваш на бебенцето bouquet Споделяй детайли като си по-добре Flutter

Още от началото на деветия месец бебенцата излизат Grinning Дотук две девички.
За скорпиона и аз мисля, че са много трудни, особено мъжете. Иначе аз съм козирог, ММ е телец, затова се надявах бебето да е третата земна зодия - дева, въпреки че, както гледам, масово я недолюбвате Blush Laughing

Козметика намерих на промоция - комплект на Мустела, дрешки за изпиването най-накрая също, матрак, крем за зърната и тем подобни също. Сега ме чака много пране и подреждане само. Най-накрая нагласих и чантата за родилното.
На Мустела и аз го взех - този с чантата и подложката за повиване, нали? Много ми харесва, има си всичко вътре, само без крем против подсичане. А за зърна на коя марка си купи?

# 727
  • Мнения: 1 739
Всъщност е третото бебче. Марелианка, роди на 2.09 момиченце, след спешно секцио.
Да са живи и здрави всички прекрасни, малки съкровища!
Аз пък се моля да не е дева, не заради зодията, а за да бъде доносен. Изобщо не ми дреме ква зодия ще бъде, знам че ми трябват още поне 3 седмици обаче.
След обяд ще гледам да направя новата тема, която може и да ни е последната в този раздел и после ще се преместим в Родени 2016.

# 728
  • Мнения: 19 733
Честито и на Марелианка!

R_N, ти как си?

# 729
  • Мнения: 2 615
Честито на Марелианка!

# 730
  • София
  • Мнения: 3 318
Blagodaria na vsichki vi, momicheta!  bouquet Chestito na Marelianka! Heart Eyes az sum v Tina kirkova, s izbor d-r Gogova, poslednoto fraksi mi beshe 30 chasa predi sekcioto. kyrveneto beshe zaradi dylgiq priem na fraksi - 9 meseca. Ne pri vsichki se poluchava, no ima rezon v preporykata da se spira v 35ta sedmica....  I Tova obache ne e lesno reshenie... Kakto i da e, slava Bogu, pri men go ovladqha.
Shte ni dyrzhat 7dni, zashtoto sme malko izbyrzali, Zvezdichko beshe na kislorod.
Otnovo se izvinqvam za maimunicata! Shte razkazvam poveche drug pyt

# 731
  • Мнения: 1 744
Честито бебе и на Марелианка! Да са живи и здрави.

Мариша,  повече време ще се радвам да разкажеш повече.

Вчера се отдадох на пазаруване и мисля, че всичко купихме, сега само остава козметиката и търся някаква удобна маса, на която да сложа ваничката + повивалника и нещицата за преобличане. Ако някой има идеи ще се радвам да ги сподели. Взехме ваничка без стойка, най-малката, съвсем за бебе, защото както вече споделих, къпането / не знам защо/ ми е най-страшно.
Тез магазини какви са зарибявки, просто не мога да се удържа, ако не си смятахме парите мисля, че поне половината щях да го изкупя.

Като преди нямах нищо, ме беше страх да не се появи и нищо да нене готово, а сега ме е страх, че съм ги купила предварително ....с две думи, няма угодия. Само аз ли съм такава кукувица  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 1 118
За крем за зърна някой беше питал. Аз по препоръка на моя позната си взех Purelan на Медела. Не е необходимо измиване преди кърмене, тъй като е с натурални съставки.

Последна редакция: нд, 04 сеп 2016, 17:05 от eli_dzh

# 733
  • Мнения: 318
Честити рожби на щастливите мами

# 734
  • Мнения: 248
Innerlane аз си взех на Мустела по-малкия комплект обаче, без повивалник, че ми се мотаят 2-3 вкъщи вече, чак се чудя къде да ще ги ползвам. За крема за зърна, си взех Пюрелана на Мустела. Предния път пак с него се мазах и останах много доволна Simple Smile

 Chuby аз именно заради това като отидохме да пазаруваме бях с много стриктен списък на всичко, което ни трябва. Познавам себе си и ММ и ако просто бяхме отишли сигурно щяхме поне 5-6 излишни работи да вземем  Grinning Особено много мразя един мазагин до нас, където влизам за дрешки, има една продавачка, която може и на ескимос лед да продаде. Винаги излизам с 1-2 дрешки, които не ми трябват реално, но са много сладки.

Общи условия

Активация на акаунт