ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 6

  • 57 239
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 302
Моят юнак ще си е твърдо скорпион (за 5 ноември е), секциото със сигурност няма да го правя по-рано от седмица преди термин, защото първият ми син вървеше малко по-голям и го извадихме по-рано и кара сума ти време жълтеница. Знаех си аз тогава, че трябваше да го чакаме да стане зодия близнаци (като мен и ММ), ама послушахме лекарите... Та сега си имам едно малко говедо в къщи (напоследък наистина е инат като говедо Laughing), да ми е жив и здрав, перфектен си е такъв, само дето не спира да ме гложди дали жълтеницата, дерматитът и др. проблеми в бебешка възраст не се дължаха на това че рано го извадихме...

Аз със скорпиони хич не се разбирам, свеки (лека ѝ пръст) беше скорпион и постоянно бяхме на нож... Даже като бебеправихме мислех точно февруари да се пазим, ама АГ-то ми като видя перфектен фоликул през февруари и ме нави да го използваме (имах спонтанен аборт в ранна седмица преди това и ми каза, че тъкмо ми е готово тялото за бременност, пък не се знаело следващия месец дали ще е толкова хубав фоликулът и дали нямало пак да не се получи). С везни се разбирам, нали и аз съм въздушен знак, ама не мисля да издевателствам с ранно секцио поради тази причина, само ако сам реши да тръгне рано, тогава ще е везни.

# 706
  • София
  • Мнения: 3 318
Momicheta, imam edno neveroiatno momche! Sled Edna nosht bolezneni kpontrakcii sutrinta v 6 vodite mi iztekoha. V 10 Zvezdichko proplaka. Sekcio, trudno ovladqha kyrveneto zaradi fraksito. Posle v reanimacia mi go dadoha na gyrda. Tezhi 3150 Heart
Izvinqvam se za majmunicata!

# 707
  • Мнения: 250
ЧЕСТИТО! да сте здрави и щастливи и двамата и да те кара само да се гордееш с него, твоя син! Много прегръдки и скоро вкъщи!

# 708
  • Мнения: 127
Мариша,честито ти слънчице!
Бързо възстановяване на теб и скоро да се прибирате у дома с малчо!

# 709
  • Мнения: 19 733
Мариша, честита рожба Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 877
Мариша, честита звездичка и много взаимна любов Simple Smile  !!! Ако имаш възможност сподели по-нататък за кървенето, защото мисля, че доста в  тази тема сме на хепарини. Понеже не е планувано, не си го спряла 24 ч преди това??

# 711
  • Мнения: 218
Честито!!!!  Мама героиня и беби юнак!!!!  Суперскооооо.....

# 712
  • Мнения: 2 615
Мариша, честито и тук! Да ви е жив и здрав и много да ви радва, а на теб бързо възстановяване!

# 713
  • Мнения: 596
Momicheta, imam edno neveroiatno momche! Sled Edna nosht bolezneni kpontrakcii sutrinta v 6 vodite mi iztekoha. V 10 Zvezdichko proplaka. Sekcio, trudno ovladqha kyrveneto zaradi fraksito. Posle v reanimacia mi go dadoha na gyrda. Tezhi 3150 Heart
Izvinqvam se za majmunicata!
Честито миличка!Да ти е живо и здраво детенцето! bouquet

# 714
  • Мнения: 697
Мариша, честито и от мен! Да ви радва много и да сте много здрави!

# 715
  • Мнения: 356
Мариша честито и от мен.
Относно девите , сина ми, племеника на мъжа ми  , племеницата ми и свекъра са   деви нямам никакви оплаквания , но сега се очертава бебето да е везни.

# 716
  • Мнения: 1 118
Мариша, честито момченце! Да вине здравичък и да ви носи много радост и щастие!

# 717
  • Мнения: 33
Marisha* честито бебче и тук! Бъдете много щастливи с него!Бързо да се възстановиш и да му се радваш Simple Smile
Ако не е проблем сподели моля те къде роди и с каква упойка.

# 718
  • Мнения: 2 288
Честита радост Мариша! Живи здрави и много щастливои! Бързо възстановяване!

# 719
  • Мнения: 197
Честито момичетааа,да са ви много здрави бебешорите Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт