ОКТОМВРИ не е толкова далече, скоро ще се гушнем с малкото човече! - тема 6

  • 57 240
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 744
Така е , всички тези бебшки неща просто са разтапящи.
Аз съм със същия крем на Мустела, радвам се, че сте доволни. Продавачката каза, че повечето мами го купуват него.
Взех си ръчна помпа на Авен. По въпроса за стерелизатора - вие купихте ли? На мен една приятелка ми подари стерелизатор за шишета, но останалите неща мисля да изварявам в теджера просто.
Бибероните, помпата и т.н. Не знам доколко е добра идея, но много скъпи ми се струват тези стерелизатори.

# 736
  • Мнения: 19 733
Аз съм с крем на Лансинох, но и помпата ми е такава. Стерилизатор си купих електрически. Ако имаш желание и микровълнова, можеш да потърсиш от тях - доста по-евтини са от електрическите.

# 737
  • Мнения: 756
Аз съм с крем на Лансинох, но и помпата ми е такава. Стерилизатор си купих електрически. Ако имаш желание и микровълнова, можеш да потърсиш от тях - доста по-евтини са от електрическите.
Май точно този крем ми препоръчаха. От аптека ли го взе ?

# 738
  • Мнения: 19 733
Не, от Вис Виталис.

# 739
  • Мнения: 248
На мен ми остана от каката стерилизатор за микровълнова на Чико, най-обикновен. Страхотна работа ми вършеше.

Момичета, за бебоците ясно с комплектите за изписване, вие мислили ли сте с какво вие ще се изписвате?  newsm78 Предишния път бях такъв оптимист, че си взех един панталон отпреди да забременея ((не че не ми ставаше, но как болеше тази епизиотомия....) Сега се чудя, рокля ли да е, какво да е, не се знае и времето какво ще е, но поне да наглася нещо.

# 740
  • Мнения: 1 744
Нямам микровълнова печка, за това е чудя кво да купя или да купувам ли изобщо ...
За дрехи за изписването пък изобщо не съм мислила, ММ ще му кажа какво да носи, ако трябва нещо  Sunglasses

# 741
  • София
  • Мнения: 861
Аз съм със стерилизатор на Philips Avent и пак техен уред за затопляне на шишета. Даде ми ги семейна приятелка. Почистих ги старателно и ги прибрах, но още нямам идея как се ползват Embarassed

# 742
  • Варна
  • Мнения: 84
 Chuby Аз също като теб мисля да стерилизирам всичко в тенджерка.Ще взема една нова за нейните неща само и така Simple Smile

# 743
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Аз имам една дълбока като кофа и в нея ще преварявам, най-проста за 10лв от неръждавейка. За купуване на нова няма смисъл според мен, в момента в който кипне водата вътре тенджерата е стерилна...

# 744
  • Мнения: 547
А на шишетата ако са пластмасови няма ли да се прецака пластмасата във вряща вода?

# 745
  • Мнения: 1 242
Добре де освен че ми е твърд корема вече тя си била слязла в таза, ама чак да започва да ме боли срамната кост когато ходя по малка нужда.Имам си болките и опъването в кръста,ееееее не ли рано????Пия и магнезий и нош па нооооо, не помага Sad

# 746
  • Варна
  • Мнения: 84
Гери не би трябвало да се деформират,пригодени са за такова третиране според мен.Преди 4 години снаха ми изваряваше всичко на малкия и не е имало развалени шишета.

# 747
  • Мнения: 1 118
И на мен кумата ми ми даде стерилизатор на Филипс Авент. Имам и един уред за затопляне на шишета, който тя каза, че действал много бавно и на нея не и е свършил особена работа, ще го изпробвам.
За изписването идея нямам какви дрехи да предвидя за себе си. Все си мисля, че септември ще е топъл и ще мога да мина с някоя лятна рокля.

# 748
  • Мнения: 1 118
Аз да ви кажа съм силно скарана с гладенето. Сега съм изгладила всичко, но си признавам, че възнамерявам да е за пръв и последен път. Инцидентно, ако се налага от естетическа гледна точка-ок, но като цяло сушилнята ми вади дрехите в отлично състояние и мисля да пропускам този тъй приятен ритуал гладене.

# 749
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала тук, че още съм на работа и не мога да влизам Simple Smile
Да дам и аз отчет. В 31г.с. съм и нашето момче е 1,698кг., добре е и Аг каза,че е с мн меки черти и плътни устни като баща си Simple Smile
 
Искам да честитя на всички мами, които родиха и да им пожелая бързо възстановяване. Бебчетата да са живи и здрави и скоро да ги изпишат Simple Smile

Моята кума ми даде ел стерилизатор на Авент, мисля в тенджерка да преварярвам водата. Подариха ми и ел. кана и да ви питам мога ли в нея да преварявам водата, тя е неизползвана все още?

Купихме количката, не съм взела още чанта , сенник и дъждобран. Не съм си подготвила и багажа за родилното Simple Smile Ослушвам се още.

Общи условия

Активация на акаунт