Почитатели на исторически филми, period drama и екранизации по романи - 12

  • 129 989
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Римейкът е прекрасен Heart Eyes

# 151
  • София
  • Мнения: 4 144
Да повдигна малко темата с това: http://www.imdb.com/title/tt4786824/?ref_=nv_sr_2 не съм го гледала още, дано оправдае очакванията ми.

# 152
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Аз съм му хвърлила око за през празниците  Blush Чакам за мнения и аз

# 153
  • Мнения: 18 588
И аз много харесах "Версай". Наистина тръгва малко трудно и объркано в началото, но после става интересен. Вече има обявено инфо за втори сезон. Дълго време нямаше и намек за това, а сериалът свърши така, че просто е задължително да има продължение.

Ти хубаво ме подсети, да го гледам, че успях само 15 мин от първа серия и заспах.  Mr. Green  bouquet
А сега нямам какво да гледам. Почнах Викторията-не ме грабна, онзи ден пуснах и пилотния за медичите-не, и той не ме впечатли.Нещо ми има нопоследък, не ми се задържа вниманието и нищо не ми грабва ицяло интереса, ни книга, ни сериал.
малки жени е прекрасен  Heart Eyes

# 154
  • София
  • Мнения: 6 062
"Медичи"-те не е лош! И мен не ме грабна в началото, но постепенно увлича, а и се завърза в края на сезона.
Дай му още един шанс!  Laughing

# 155
  • Мнения: 1 698
Тези дни гледах две серии от сериала на ББС "Война и мир", някой знае ли кога са следващите серии, общо били 6? Не ми се рови да търся. Филмът е доста добре направен.

# 156
  • Мнения: 2 787
На мен пък Виктория много ми харесва, има да наваксвам със серии, но специално ходих да разгледам Кенсингтън и В&A мюзиъм, толкова голяма любов и към съпруга, и към децата.
Ще хвърля око и на малките жени.
Загледах Война и мир по канал 1, ама доста скучен ми с евижда, още гледам де Stuck Out Tongue

# 157
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
€ са война и мир по торентите ги има от почти година ли стана вече  newsm78


А гледахте ли The Crown?

# 158
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
Тези дни гледах две серии от сериала на ББС "Война и мир", някой знае ли кога са следващите серии, общо били 6? Не ми се рови да търся. Филмът е доста добре направен.
Аз дори не съм разбрала, че са започвали да го излъчват по БНТ вече.
И се разрових... Тази вечер от 21:55 е третата серия
Вероятно другата седмица ще излъчат и останалите три
Но програма за другата седмица още няма на сайта им.

# 159
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
€ са война и мир по торентите ги има от почти година ли стана вече  newsm78
А гледахте ли The Crown?
Тифани, хората питат за излъчването по БНТ, не за торенти.  Wink
Не знам, дали си обърнала внимание, но за доста сериали има нова вълна от интерес и въпроси, когато започне да ги излъчва някоя българска телевизия.
За Абатството примерно тук има две поредици от теми - втората беше започната именно като го пуснаха по ТВ у нас.  Sunglasses

Аз гледах първата серия на Короната
Хареса ми, но не намерих време да го следя
Гледам, че има тук-там номинации вече - явно го смятат за добър.

# 160
  • Вестерос
  • Мнения: 38 365
Не съм разбрала  Blush

Аз много не долюбвам баба Бети, но смятам да хвърля поглед.

Виктория много ми хареса  Heart Eyes

# 161
  • Мнения: 18 588
Да,да,ще дам шанс и на двата и на Виктория и на Медичите.И на мен много ми хареса Музея Виктория и Албърт,покрай Кенсингтън само минахме,но много ме впечатли колекцията й от бижута и корони в Тауър,и нещата,които са й подарявали чуждестранните дипломати-то злато,то диаманти,много впечатляващи бяха тиарите,бижутата.😊Трябва обаче много време да се отдели за музея за да се разгледа по-обстойно.

# 162
  • София
  • Мнения: 6 062
Като се спомена "Даунтън" ме удари пак носталгията! Липсва ми!  Heart Eyes
Извинявам се за лиричното отклонение ...  Wink

# 163
  • Мнения: 18 588
За кой сериал по Война и Мир става въпрос? За този с Лили Джеймс ли? Ила ли го по торентите вече?

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 14 116
Има - няма година, откакто го гледах, свалих го от Замунда.

Общи условия

Активация на акаунт