С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 80 813
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 116
Става ми смешно. Някои творци доста ще се понапънат по отношение на сценариите, за да угодят.
Нямам предвид това промо, а изобщо.
......................
Като гледам броя на сериалите, които предстои да излязат, конкуренцията ще е на всички нива - канали, сценаристи, режисьори, актьори, музиканти, оператори, изобщо екипите ще трябва да дадат всичко от себе си. Конкуренцията е хубаво нещо. Въпросът е, че вкусът на публиката трудно може да се предвиди.
Да, да видим нашето промо.

# 31
  • Мнения: 23 353
Този сериал се прави от стария екип на "Долината на вълците".
Така че тематиката не е изненадваща. ДВ си е политически екшън. Не знаех, че Саванджъ е бил първият режисьор на ДВ. Сега покрай този сериал го прочетох.

Телевизиите по цял ден излъчват митинги, непрекъснато има дебати, политически теми.

Няма да пропуснат да набутат темата и в сериалите, особено тези, които ще бъдат закупувани в чужбина. То вече има решение за това. На зрителите ще им писне.

Надявам се нашите хора да наблегнат на човешкия план в дните  на война и изпитания.

Това промо ми се видя много плакатно, високопарно, без особена фантазия.

Стискам палци нашият екип да се постарае повече.

# 32
  • Мнения: 11 116
И на мен ми се гледат човешки работи. Да се надяваме!

# 33
  • Мнения: 9 736
За щастие няма как да вмъкнат в нашия сериал митинга и опита за преврат, но за съжаление няма да ни се размине и цензурата- колко ли ще бъдем ощетени Thinking а може би любовта ще доминира над политиката Heart Eyes
Много сериали, всички актьори в действие, жестока конкуренция, да видим кой ще оцелее след НГ Mr. Green

Лени bouquet благодаря за новите снимки  Hug

# 34
  • Мнения: 23 353
Хайде да идва събота да видим дали наистина ще стартират снимките.

Пожелавам си утре да изскочат още някои и други новини за нашето сериалче.  Praynig

Иска ми се да науча повече за героите, за сюжета. А и за твърде малко от участващите актьори се промъкна информация.

Хубаво е, че не биха тъпана месеци наред, както стана със сериала на Мерием. Де факто почти нищо не се знае. Даже още за заглавието не сме сигурни. Но аз съм любопитна и се надявам да излезе нещо ново в следващите дни.  Grinning

Цитат
За щастие няма как да вмъкнат в нашия сериал митинга и опита за преврат

Да и аз това си помислих днес. Поне един плюс от това, че сериалът ни не е съвременен.

# 35
  • Мнения: 11 116
Искам да ме потопят в една вълнуваща история. Най-простичко казано да чакам с интерес следващия епизод. Хубави сюжетни линии, хубава операторска и режисьорска работа, убедителна игра, красиви картини, незабравима музика.

# 36
  • Мнения: 23 353
Искам да ме потопят в една вълнуваща история. Най-простичко казано да чакам с интерес следващия епизод. Хубави сюжетни линии, хубава операторска и режисьорска работа, убедителна игра, красиви картини, незабравима музика.

Всички на това се надяваме.  Grinning

Представяте ли си Берг и Халит на тръгване от дома на път за сета в събота сутринта. /ако наистина тогава започнат снимките/  Joy

Искам да им видя лицата и да им чуя думите.  Grinning Heart Eyes Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 11 116
В КД тъмнината много ме подтискаше - единственото хубаво цветно кътче беше чаената градинка.
Дано в този сериал отделят внимание на тези неща. Колкото и да е тъжна и драматична историята,
винаги може да се вмъкнат детайли от този род. Времето, природата да допълват настроенията на героите.

С тези думи сега ме развълнува, защото всъщност не си представих как отиват на сета, а самите им срещи на екрана, играта им, след толкова години... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Дано, дано, дано да им се получи!!!!

# 38
  • Мнения: 23 353

Добро утро и хубав ден на всички!  Hug Hug Hug



# 39
  • Мнения: 7 073
Здравейте! wavey

Днес е нов ден, неизживян никога преди,
живей в настоящето и се наслаждавай на всеки миг Hug
- Луиз Хей


Имайте необикновено красив, цветен и вълнуващ ден! Heart Eyes
Пожелавам ви го с прекрасната усмивка на Берг Hug



Днес закуската е от Хюля -
преди отпътуването им от Чешме   Hug Grinning

Скрит текст:








Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 11:23 от HELEN60

# 40
  • Мнения: 5 687
Добро утро!  Hug

Хубав ден ви желая!  Heart Eyes

Една лятна вечерна снимка.

# 41
  • Мнения: 23 353
Къщичката в Чешме е боядисана вече в червено.  Grinning Grinning

Хюля спусна днес кепенците до другото лято.

И тя се връща вече на снимачната площадка, а Назлъ вероятно ще пътува обратно за Америка.


Цитат

Вчера пропуснах да сложа тази хубава снимка на родителите на Берг от 1971 година.


# 42
  • Мнения: 23 353
В понеделник са започнали снимките и на сериала на Чачко.

Учанкуш съобщава подробности за сценария.

В първата серия ще има много флашбек сцени /връщане към предисторията на събитията/. Всичко започва с церемонията за завършването на поредния випуск в Полицейската академия. Сарп Йълмаз /Чачко/ завършва като първенец на випуска. В същото училище учи и брат му Мете / Aras Bulut İynemli/, който преди години е бил отвлечен. След отвличането като дете, Мете продава носни кърпички по улиците. Успява да се спаси от тази съдба и да постъпи в академията, благодарение на едно малко момиче на име Мелек / Bensu Soral/, което влиза в живота му. Завършва академията втори по успех, след брат си Сарп, за чието съществуване не подозира. Nihal Koldaş изпълнява ролята на майката на Сарп Фюсюн. Тя живее в бедно жилище. Фюсюн работи в малка гостилница, която е нарекла на името на отвлечения си син Умут, за когото никога не е преставала да страда. Опитва се за забрави болката като взема под свое крило момиченце на име Ейлем / Damla Colbay /, което на 12 години е загубило родителите си в автомобилна катастрофа. Ейлем е чудесно дете, никога не е създавала проблеми на Фюсун, израстват като истински брат и сестра със Сарп. Завършва университет и сега работи като журналистка. Бащата Ибрахим Йълмаз е шофьор на камион. Той е принуден да поеме вината за 8 убийства, извършени от наркобарона Джелал Карабаш / Четин Текиндор/. Ибрахим е вкаран в затвора и това преобръща живота на цялото семейство Йълмаз. Полицията слага белезниците на ръцете му и го отвежда да дава по показания пред очите на синовете му Сарп и Умут и този спомен ги травмира завинаги. След влизането на баща им в затвора, Умут е отвлечен. И въпреки че връзката между братята прекъсва, и двамата избират да постъпят в Полицейската академия и след години, без да подозират, се намират в едно и също училище. Наставникът на Сарп Yusuf Kaya, шеф на отдела за борба с отвличанията и организираната престъпност, изтъквайки нечистото минало на баща му, го обвинява, че се опитва да се внедри в полицията, за да работи за интересите на мафията. Сарп научава, че ще бъде изхвърлен от академията и на тържеството по изпращането на випуска изважда оръжие срещу своя преподавател. В резултат на това е хвърлен в затвора. Негов адвокат става Мелек, момичето, подало преди време ръка на брат му Мете /истинското име е Умут, след отвличането става Мете/. Баща на Мелек е наркобарона Celal Karabaş, по чиято вина бащата на Сарп лежи в затвора. Научавайки, че Мелек е изпратена от баща си да бъде негов адвокат, Сарп побеснява и я изгонва. Мелек е много впечатлена от Сарп.

След влизането на Сарп в затвора, изгрява звездата на неговия брат Мете. Той става любимец на всички в отдела за борба с отвличанията и организираната престъпност. В хода на полицейските операции Мете се сближава с журналистката Ейлем, доведената сестра на Сарп. Сарп излиза от затвора. Междувременно се е превърнал в едно от най-доверените лица на хората от престъпния свят. Всичко обаче е само една игра. Следват много спиращи дъха събития, докато накрая се разбере, че Сарп всъщност е само "къртица" на властите  в подземния свят.

......................

Има хляб в сценария. Наистина е взаимстван от филма " The departed".

И Улуч Байрактар е идеалният режисьор за такъв тип сериал.

Ако се излъчва по Шоу ТВ, е много вероятно да бъде наш конкурент в понеделник.
 

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 13:17 от varna_2

# 43
  • Мнения: 5 687
varna_2  Hug

Благодаря за информацията. bouquet
Почти всички сериали започват интересно и след десетина епизода, та и по-малко
закилят. Трудно е да се правят много епизоди /та даже и сезони/ и да се задържи
зрителският интерес, но не е невъзможно. Grinning  1001 нощи ме хвана и не ме пусна
до края.  Grinning Ако беше така само с мене, щях да си мисля, че нещо аз не съм наред  Joy
ама това се случи с много хора в различни държави, с различни култури.
Пожелавам успех на Халит и Берги и на  всички други актьори и екипи!

# 44
  • Мнения: 23 353

Почти всички сериали започват интересно и след десетина епизода, та и по-малко
закилят.

Така е.

Аз още като се чу, че сериалът на Чаатай ще бъде по сценария на "От другата страна", изгледах филма. Много ми хареса, но той е само час и половина. Не знам как ще изглежда историята, ако се разтегли в 50 и повече епизода, по два часа всеки.

Общи условия

Активация на акаунт