С ХАЛИТ ЕРГЕНЧ и БЕРГЮЗАР КОРЕЛ в "Любов към родината"/Vatan sevgisi/

  • 80 813
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 23 353
Учанкуш пусна новина и за нашия сериал.



Бирсен Алтунташ използва заглавието "Родината- това си ти" в бележката си.

Една от основните героини ще бъде певицата в нощния клуб от гръцки произход. Тя ще бъде влюбена в Халит и са предвидени любовни сцени /даже повече от любовни, използвали са фразата sevisme sahnesi, която се използва за секс сцени/.   Laughing Laughing Laughing

Доста дълго време е търсена актрисата за тази роля. Правени са срещи с Nesrin Cavadzade, Canan Ergüder и Gökçe Bahadır.  В крайна сметка ролята е получила Şebnem Hassanisoughi, актриса от ирански произход, която е привлякла вниманието към себе си с играта си в Poyraz Karayel.

Шебнем е състудентка и приятелка на Берг от театралния отдел на Консерваторията и Бирсен веднага е заключила, че Берг е дала едно рамо за този избор, но ние сме свикнали с интригите.  Joy

Много се радвам, че точно Шебнем са избрали от всички актриси, които са минали на кастинг.

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 13:58 от varna_2

# 46
  • Мнения: 11 116
Привет! Hug Hug Hug

"Довиждане, Чешме!" и "Добре дошли на сета!" - лятото изтича като пясък между пръстите...

Новинките около предстоящия сезон се сгъстяват с всеки изминал ден. Живот и здраве - нашето начало също наближава...

Варна, благодаря ти за превода! Със сигурност се очертава различен сериал, а и поне дотук, актьорите за главните роли и режисьора са чудесно подбрани. Пожелавам късмет на Чачи!

Пък каквото сабя покаже за еднаквия ден на излъчване... Joy Joy Joy Joy

Пожелавам усмихната сряда на всички! Heart Eyes

Какво означава учанкуш. Куш не е ли птица? Тъй де, те са много напористи напоследък, навсякъде птичи микрофони и новини от птици. Grinning
Браво на тях! Харесват ми! Само хубави новини да носят!

# 47
  • Мнения: 15 391
Привееет!

Благодарско за новата темичка, Майдрийм  love001

За преводите, слънце  love001

За коментарите и споделеното  Hug Hug Hug


Цитат
Новинките около предстоящия сезон се сгъстяват с всеки изминал ден.

 Party Party Party
И тръпката около чакането, нараства все повече.  Crazy

Цитат
Една от основните героини ще бъде певицата в нощния клуб от гръцки произход. Тя ще бъде влюбена в Халит и са предвидени любовни сцени /даже повече от любовни, използвали са фразата sevisme sahnesi, която се използва за секс сцени/.

Супер!  Роля точно за Шебнемчето.  Peace

# 48
  • Мнения: 23 353


Може ли някой да ми каже Шебнем от самото начало ли участва в "Пойраз".

Иска ми се да изгледам още някои неща с нея, но от първото й появяване в сериала.

От началото ли е в каста или по-късно влезе?

# 49
  • Мнения: 11 116
А аз да питам - това ли е новината? Жива да не бях! Joy Joy Joy Joy

Е може ли все за мъжете главни герои такива неща да сътворят! Какви са сега тези севиш мевиш сценки, че и отгоре!
И после - много обичали, грънци на търкалета. Азизе ще стои и ще го чака зад пердето,
а Джеват бей ще прави гимнастика с певачката. Туй на нищо на нищо не прилича. Да отива там на война и това е! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Знам аз кой ще бъде радостен от тази новина. Joy Joy Joy Joy

Искрен мъж, патриот, предан син, любящ съпруг и ... любовник! Joy Joy Joy Joy

# 50
  • Мнения: 23 353

Е, в кой турски сериал няма жена или мъж, които да развалят идилията.

Те и на Азито ще й намерят, не бой се.  Joy

Не мисля, че ще има някакви особено страстни сцени между Халит и Шебнем, за голяма любов пък да не говорим.

Но трябва да се поддържа интригата. Няма сериал, в който главните герои да са безметежно влюбени от първия до последния епизод.

# 51
  • Мнения: 15 391
А аз да питам - това ли е новината? Жива да не бях! Joy Joy Joy Joy

Е може ли все за мъжете главни герои такива неща да сътворят! Какви са сега тези севиш мевиш сценки, че и отгоре!
И после - много обичали, грънци на търкалета. Азизе ще стои и ще го чака зад пердето,
а Джеват бей ще прави гимнастика с певачката. Туй на нищо на нищо не прилича. Да отива там на война и това е! rotfImbo rotfImbo rotfImbo

 Joy Joy Joy Joy Мъжка му работа, а  Laughing Laughing Laughing

Варничка, от първи сезон на Пойраз съм гледала само няколко епизода, но знам, че там геройнята й не се появява веднага.  Peace
Заглавието й във филма е Бегюм появява се във 2 фрагман за 16 епизиод  Grinning https://www.youtube.com/watch?v=zUhN7VyeONE  - значи от 17 трябва да е в действие.

# 52
  • Мнения: 23 353

Чакайте сега, Джево може да си легне с гръцката певачка, за да измъкне някоя тайна за планове на врага.

Вие ведната го набедихте в изневяра.  Joy

......................

Галка, благодаря. Още предните дни гледах клипчета с Шебнем. Мисля, че е най-подходящата за ролята от всички имена, които се завъртяха.

Джанан категорично не я искам.

Гьокче е старичка. Доста повяхнала изглежда.

Несрин малко мъжкарана си пада, има нещо грубо в нея.

Шебнем е точно мяу-мяу. Отива й да се увърта, умилква, да приласкава и съблазнява.

# 53
  • Мнения: 11 116
Мяу-мяу! Не ми говори, отсега съм я намразила. rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Сравнена с изброените имена е точният избор.

Горката Азизе, отсега си представям на какви теглила ще е подложат.
А за Джево - легне ли с тази - на момента го отписвам. hahaha hahaha hahaha

# 54
  • Мнения: 23 353

А за Джево - легне ли с тази - на момента го отписвам. hahaha hahaha hahaha



Не бой се. Ляганията са запазени за Азито.  Joy

Тя Бирсен понякога малко ги разкрасява нещата.

# 55
  • Мнения: 15 391

А за Джево - легне ли с тази - на момента го отписвам. hahaha hahaha hahaha



 Laughing Laughing Laughing Няма, бе  Wink с нея само ще пият и пеят, ще си ляга с жена си.

# 56
  • Мнения: 11 116

А за Джево - легне ли с тази - на момента го отписвам. hahaha hahaha hahaha



Не бой се. Ляганията са запазени за Азито.  Joy

Тя Бирсен понякога малко ги разкрасява нещата.

Да казват вече и други неща от историята. Виж за сериала на Чачи как хубаво са го обяснили.
Ние нищо - само съпрузите и между тях една певачка. И Онур - боен другар.  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 23 353

Да казват вече и други неща от историята. Виж за сериала на Чачи как хубаво са го обяснили.
Ние нищо - само съпрузите и между тях една певачка. И Онур - боен другар.  Joy Joy Joy

Те не са им оставили никаква тръпка.

Издали даже и финала.  Joy

Накрая Чачко щял да излезе "къртица". 

Все едно да кажеш кой е убиецът.

# 58
  • Мнения: 9 736
Привет Laughing в тия горещини за секс ли си говорите Joy

Нормално е да има влюбени жени в  мъжкар като Джево, ама и секс ли ще има Mr. Green аз нямам нищо против, но ми е "жално" за Ердоган- ще получи инфаркт Shocked  Mr. Green

Интригата е на лице, още преди да е почнал сериала Wink вече намразихме певицата Joy обаче хубав прякор  си има- мяу мяу  Joy


Аз съм гледала всички серии на Пойраз, но не се сещам в кой епизод влезе Шебнем в Пойраз Thinking

тя беше на лечение за алкохолизъм в чужбина, и за това се появи по късно...

и сериала на Чачко има интересен сценарий- ще бъде достойна конкуренция Peace


Варна bouquet благодаря за преводите Hug

# 59
  • Мнения: 11 116

Да казват вече и други неща от историята. Виж за сериала на Чачи как хубаво са го обяснили.
Ние нищо - само съпрузите и между тях една певачка. И Онур - боен другар.  Joy Joy Joy

Те не са им оставили никаква тръпка.

Издали даже и финала.  Joy

Накрая Чачко щял да излезе "къртица". 

Все едно да кажеш кой е убиецът.

Това не  прави впечатление.
Лошите в сериала нали няма да знаят. hahaha hahaha hahaha
В КД публиката знаеше за МС от самото начало, а Фериде научи за баща си едва в края на трети сезон.
Да не говорим за възкръсването на Тургут измислено впоследствие Joy Joy Joy JoyАма...сериал да става.

Лили, секс, мекс, каквото преведе Варна го изкоментирваме, щото сме напрегнати в очакване.  Joy Joy

Мяу-мяу ли остава, ами добре. Да видим кой ще яде  риба rotfImbo rotfImbo rotfImbo


Общи условия

Активация на акаунт