Намаления есен/зима 2016

  • 180 498
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 375
Вчера и аз навзех за дребния неща от HM-панталони на 5 лева, потници на 3, сака имаше по 5 лв. Учудващо още имаше хубави неща за момчета.
И на мен ми хареса намалението  в Том Тейлър.

Къде им е намалението? В кой магазин или мол имах в предвид?

# 46
  • Мнения: 19 021
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!

# 47
  • Мнения: 375
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!


Къде това?

# 48
  • Мнения: 19 021
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!


Къде това?


Предполагам във всичките им магазини

# 49
  • Мнения: 375
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!


Къде това?




Предполагам във всичките им магазини

Ми на Витошка цените никога не са ми се случвали като в моловете примерно ... дори и когато са такива намаления ... там все са една идея по-високи ....

# 50
  • Мнения: 6 019
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!


Имат ли онлайн магазин?

# 51
  • Мнения: 19 021
От FB

Тотална разпродажба в Benetton & Sisley! Най-изгодният шопинг, който сте правили някога! Всички стоки от дамската, мъжката и детската колекции са с 70% отстъпка от ДНЕС! Побързайте!


Имат ли онлайн магазин?

 имат,  не знам какви са им условията  http://bg.benetton.com/

Иначе в повечето им магазини вече почти нищо няма от предишната колекция, днес мисля да мина на Витошка, там принципно остава повече стока

# 52
  • Мнения: 13 335
В Бенатон на Витошка от детското момчешко още миналата седмица нямаше почти нищо останало, някакви дънки, сако и една две ризи

# 53
  • Мнения: 2 687
аз пък търся готини чанти да намаляват Simple Smile

# 54
  • Мнения: 466
Миналата седмица ходих до мол София и имаше намалени чанти в Meli Melo

# 55
  • Мнения: 236
Здравейте. Някой има ли спомен от минали сезони дали в Mussete правят 50% намаление или си остават с 30-те % до края на колекцията от миналия сезон?

# 56
  • Мнения: 527
Знаете ли дали продължават в ХиМ с инициативата да се връщат дрехи срещу ваучер за отстъпка?

# 57
  • Мнения: 47 998
Да, постоянна е

# 58
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Има още 30% намаление в Резървд върху вече намалената стока Peace
Нищо не си харесах Mr. Green Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 1 520
Търся намалени слънчеви очила, за Пловдив?

Общи условия

Активация на акаунт