Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 85

  • 84 527
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Виждам, че от старите муцунки почти никой не пише. Та и аз в кюпа.

Първо да пратя сила на Бесито. Труден момент за теб и семейството ти е, но съм убедена, че детенце бързо ще се възстанови. С теб сме.

Аз от около 2месеца не съм тренирала и ям безразборно. Нещо ми беше хаотичен животът, но слагам край. Много взе да ме боли гърбът без тренировки, отделно отидох няколко пъти на масаж и рехабилитаторът каза, че мускулите на гърба ми трябва да се усилят.

До неделя съм си и в Пловдив и вече се уморих от ядене. Хората са мили, но всичко до маса се свежда и вече имам чувството, че живея за да храносмилам. Рано сутрин понеделник летя за вкъщи и се надявам нещата да си дойдат на мястото.

Смятам да поброя калории, а в края а септември да поработя с Лазар Радков и неговото предизвикателство.

Та с две думи утре започвам с отчетите.

# 46
  • Мнения: X
Хора, с какво приложение си мерите километрите ходене? Аз имам Peacer за крачки главно, но като ви чета вас... 19км ако навъртя няма да съм жива. Преди два дни направих 3км и на другия ден бях разглобена  Crazy А ми отнеха 2-3 часа, то не че бързах де ама...

Иначе преди си мислех, че съм от тези които в горната част не качват нищо ама сега като си гледам сегашните и предишни снимки (особено в гръб) категорично се наливам навсякъде равномерно  Laughing И хич не мисля че е хубаво. 3-4кг са, но си личат за моето строго критично око на перфекционист.

Днес се чувствам много изнемощяла, почивах че имам МТ от вчера и онзи ден. Като мръкне живвам и се събуждам, не е за мене тая жега знам си. Но освен да обърна деня и нощта (което понякога не е лоша идея) друго ползотворно не знам как да свърша без 300та зора  Crazy

# 47
  • Мнения: 3 020
Като казахте за мерене на км., майка ми иска да си купи крачкомер, но все намираме разни скъпи фитнес гривни  ooooh!
Тя не иска такава, ами те са по 150-200 лв.  Tired Иска нещо съвсем обикновено, ако въобще има такова животно  Grinning Моля за препоръка.

# 48
  • Мнения: X
6tastliva, в аптеките има за по 20лв. Ето това например http://apteka.framar.bg/30047158/%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BE-%D0%BA … D0%BC%D0%B5%D1%80

# 49
  • Мнения: 4 406
Аз като ходя по планините си меря километрите, изгорени ккал, време и много други с приложение на телефона.

Вчера на обяд се олях. И розе, и мезета, и торта.

Тръгвам за корем, стречинг и йога.

# 50
  • Мнения: 1 348
Това https://www.youtube.com/watch?v=QMnz6VIQPQY
Ще пробвам малко повече кардио и йога /пилатес и пр.
______Freya_______ , според мен нещо не ти отчита вярно приложението. Надали три километра ходене са ти отнели два-три часа, особено, ако са били в градски условия.... Не ти трябват повече от 30 - максимум 40 минути със зяпане. Аз рядко меря, защото си ходя със старо телефонче с фенерче, но ако реша да тичам и отчитам, съм с телефона на детето.
В София горе - долу знам километрите от точка А до точка Б.
Nuclear, Лазар Радков за зала ли прави тренировки?
п.п отвратителен студ настана при нас , дано лятото не е тръгнало да си отива....

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 08:03 от Аmanda

# 51
  • Мнения: 1 178
Аз меря с Pedometer. Тези 19км съм ги извървяла за 4:07часа със средна скорост 4.6км/ч. Иначе от 10:30-19:30 бях навън  Sunglasses. Бях скапана. Доколко е вярно, не знам, но доста км навъртяхме със сигурност.
Фрея, смени си приложението 2-3км се взимат както Аманда е казала за 30-40мин.

# 52
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Леле, какъв студ е навън!!! Sick Трудно се тренира в жегата, но си я искам. Днес съм почивка и ми е много, много мързеливо. Отделно не можах нещо да се наспя...Ще оставя тренировката за довечера. Tired

Nuclear, и аз го мислих това предизвикателство на Лазо! Mr. Green Последните дни беше смъкнал цената на сто лева, ама нещо не се реших. Да споделиш после как е минало! Аз много го харесвам, стилът му на писане също много ме забавлява! Mr. Green

В този студ се отказахме от палатка - през нощта го дават дори под 10 градуса. Tired Но веднага промених плана и има нов - в събота Искър-Панега, в неделя или на рекичка долу в подножието на Рила, или ако успея да ги навия, ще ги кача на Страшното езеро. Ама нещо взе да ги мързи децата. Освен да не кавам къде ги водя! Mr. Green

Jerry F, сега ще изгориш и розето, и мезето, и другото... Mr. Green Приятно изкарване в планината, завиждам добронамерено! Hug

Аmanda, права е Агентката! Твоята структура е за завиждане. Аз съм с широк ханш (самият кокъл си е широк, там нищо не мога да направя), отделно си трупам баш върху него сланинки. Паласки, корем, гъз и  бедра. А горната част си стои слаба и още повече подечртава дебелината на долната. Сега започнах да атакувам и двете, преди се борих само с проблемната. Гледам да вкарвам максимални тежести и горе-долу си оправих ръцете и гърба.Само гръдната обиколка никаква я няма. hahaha Дори напоследък гледам, че пет килограмовите гири не ме затрудняват много и си мечтая за по-мощни. Ще ставам батка!  Mr. Green А къде ходите за риба? ММ е заклет рибар и нон-стоп виси по язовирите! Laughing

От както бях отпуск съм си завъртяла едно кило сланинки около талията и няма махане! ПРизнавам, че не внимавам с храната и че спрях кардиото, защото усещам, че ще пукна И с вентилатор от него.

Любчето Ризова, да се явява бързо на отчет и да казва коя програма захвана!!! Naughty

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 08:57 от НеПоКоРнА

# 53
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 920
Аз меря с Фитбита. Имам и 2 неотворени педометъра ( дадоха ни ги от работата за да насърчат движението). Телефона и той може да мери.

Аманда, до сега не съм работила с него. Бяхме разменили няколко мейла и ми направи впечатление за много приятен, любезен и умерен човек. Пише, че за предпочитане е тренировките да са в зала, но може и в домашни условия. Но резултатите казва може да са по-малки.

# 54
  • Мнения: 4 406
Непокорна, мерси Hug

Айде добавям и 10 минути кростренажор и 20 минути интервално вело. Не се сдържах, моят фитнес инструктор го нямаше да ми се скара Mr. Green, а утре ни е много малък преходът. Само от Паничище до хижа Скакавица и водопада.

От утре значи три дни ще тренирам крака и гръб - краката е ясно, гърба заради раницата Mr. Green

# 55
  • Мнения: 4 785
И аз се бях замислила за предизвикателството-ама докато се реша и изтече прИмоцията и ми спести терзанията  Peace
Вчера тренировката
-100те повторения-бар ли е пилатес ли  е ,обаче мускулите ми така се схванаха #Crazy
-после на вилата 5 кръга от
всичко по 10
-клек с подскок
-15 свинга с пудовка
-свиване на крака към гърди в/у топка
-мост в/у топка за дупе
Храната ми е ок  Praynig вчера имахме семейно празненство -изядох си пържолките и салатката и на сладоледа-НЕ,благодаря  Tired плача  Mr. Green Айде целувки Heart Eyes

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
................................. или ако успея да ги навия, ще ги кача на Страшното езеро. Ама нещо взе да ги мързи децата. Освен да не кавам къде ги водя! Mr. Green

Непо, маршрута до Страшното езеро не е кой знае какво като тежест, но има един доста стръмен участък по скали, който според мен е силно непрепоръчителен за деца /то има и някакво желязно обезопасително въже, но миналата година се търкаляше безжизнено по скалител т.е. не беше фиксирано здраво и определено не можеше да се разчита на него./ Аз имам фобия от високо и доста трудно го минах. Ние се качихме от ЦПШ-то, а се върнахме от към хижата ... Мальовица май, където крайния участък е с големи морени и също труден за деца. Иначе ако все пак решите да ходите по пътеката от ЦПШ Мальовица до към Йончевото /Йовчевото?/ езеро има много къпини и е много приятно.

п.п. къпините са боровинки  Blush

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 11:31 от . Яна .

# 57
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Големите морени около хижа Мальовица не са проблем, но това със стърмното и с обезопасителното въже силно ме притесни (дори и да е здраво). Thinking . Те моите деца са големи, даже майка им е по-бъзлива, но все пак не искам да ги прекарвам над високи пропасти.

# 58
  • Мнения: 4 406
Аз чела не дочела, полудях с тези листовки.

Непокорна, хич не препоръчвам от хижа Мальовица до Страшното езеро, стръмно, та стръмно. Мен ме озорва и на слизане.
Както казва Яна хубаво е от ЦПШ до Йончевото.
Я елате по нашия маршрут първия ден. На Зелени преслап оставяте колата, оттам  до хижа Скакавица и водопада. Не е кой знае колко стръмно, а е много красиво.
Може и до Мечит. С колата май беше до долната станция на лифта над Говедарци. Страшни гледки има от върха, а пътят до там е широк и няма нищо страшно. Минава се през хижата.

Последна редакция: пт, 12 авг 2016, 11:18 от Jerry F

# 59
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Момичета, ще се побъркам от планове и маршрути!  Crazy Mr. Green Ще мисля пак довечера, отделно ММ пак почна да ме врънка за палатката. В едно изречение вкарва "много ще ви е студено" и "няма да ви е студено"! Laughing Със сигурност обаче ме отказахте от Страшното езеро. Confused Jerry , ще погледна и твоя маршрут!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт