Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 85

  • 84 528
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 377
Да се запиша и аз в новата тема. Тренирам, но не пиша често, а само ви чета.
Беси, стискам палци бързо да се възстанови малката!

# 31
  • Мнения: 4 785
Dirty 30 и км1км плуване ,храната е супер.....барбекю,салата и яйца,чат-пат някоя праскова и малко мохито-остава така да изкарам по дълго Peace

# 32
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Отчитам БР 11 за последен път. bowuu

# 33
# 34
  • Мнения: 570
Привет, мили дами  bouquet

Беси, много труден момент. Бързо възтановяване на кукличката ти  Hug

Не съм се разписвала не знам колко теми вече, не съм и тренирала кой знае колко усърдно.
За вчера отчитам https://www.youtube.com/watch?v=p1IUrAgl5lc . Хареса ми доста и пак ще се прави.

Погледнах 100-те , ама не е за мен, много ме боли от такива движения  Mr. Green

Дана  Hug

# 35
  • Мнения: 1 199
Алиии Hug Къде се изгуби? Дойде време за отчети с яки мъжаги.

За вчера БР9 за сефте. Ще имам време да й свикна, усещам си трицепса днес. Но като силови движения не ми се струва чак толкова по-трудна от предишните.

Вив, дойде ли време за почивката?

Беси, как е малката?

# 36
  • Мнения: 4 406
Вече забравих какво беше днес.
Гръб, трицепси, рамене, стречинг. Трябваше и малко йога, но дойде хубостникът и аз веднага слезнах да се консултирам за нещо Wink

После, веднага след фитнеса, тръгнах да давам кръв за изследвания. Казвам си, ето я клиниката отсреща. Да ама не работи. Айде в най-близката. И не яла, източили ми кръв след тренировка набързо разбрах какво е да ти причернява. Горе, в кафето се пооправих.

Утре съм на корем иии.. стягам багажа.

Приятни тренировки!

# 37
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Леле, прибрах FREE Outer Thigh Workout - BARLATES BODY BLITZ 100 Rep Challenge OUTER THIGHS with Linda Wooldridge и на петото упражнение се отказах...трудничка си е...
Агент, страшен отчет! Здраво си се подпалила.
Meko казано се подпалих Simple Smile Първата я правих сутринта на корта, втората между 2 куфара събиране на багаж, третата вечерта в 11, просната пред телевизора и вентилатора Grinning
Agent, ти си машина! Как ги навърви 3 х 100. Какво следва след ден 33/33?
След 33/33 следва 66 дни с бат Шон за да съм прекрасна за РД на половинката през Октомври. Макс 30 мисля да завъртя и въпреки, че програмата е 8 седмици (56 дни) си добавям и 10 за "загрявка", за да мина всички тренировки модифицирани. Страх ме е да се метна презглава в дълбокото след цяло лято балетни/бар/пилатес и ходене и никакво високоинтензивно кардио и да си докарам някоя травма от гол ентусиазъм.

Тази сутрин се претеглих за да видя колко е вредата от ваканцията (особено от освинването през последната седмица) - само 1 кг съм отгоре, ще се премеря по-късно също. Но според ММ ефект от лежането на мата пред вентилатора и набиването на крак по паважите все пак имало - по-кръгло дупе (изпъкнало в горната част) и доста редуцирани бричове.

Аманда - беше размишлявала няколко поста напред за вътрешни бедра и "издължаване" на мускулите. ИМХО ако бедрата ти са "слабата" ти страна те последни ще се променят - няма локално отслабване, та като изчистиш всичко де що ти е "силно" ще стигнеш и до тях. За издължаването и друг път съм казвала, че за мен работят пак гореспоменатите балетни/пилатес/йога (от чисти бар тренировки доста народ реве, че поне първите 6-9 мес няма редукция на обиколки, въпреки че добре се проработват мускулите, а някои казват, че стават и по-обемни). Съгласна с Вив, че за реалния "обем" на мускулите може да се съди само след като се свали излишната мазнина. Пак се сещам за онази таблица на бат Брет за целите на трениращите и анализа на изходните данни...
Статията
Таблицата

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 16:34 от Agent Provocateur

# 38
  • Мнения: 1 334
Отчет: Тренировка "Мери" за горна част от Фит30(по хибридния календар) -тази биваше въпреки жегите навън и плъзгането с кърпите по паркета  Laughing Утре ме чака №8  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 1 348
Агент, благодаря за коментара по моя крачунски въпрос Simple Smile  Аз не бих казала, че имам силни и слаби страни, дебелея си цялостно Simple Smile Но бедрата винаги съм ги прикривала, щото са бая якички.
При мен интензивните тренировки са горе долу от около година, но да речем, че една година след раждането на големия син  /т.е преди осем години/, почнах да тренирам по малко с Руми, два-три пъти седмично от сайта, после след четири години направих прекъсване, заради бременността с малкото. Година и половина след раждането на номер 2, пак почнах лека полека да вкарвам движение. Не системно, но не е като да съм мързелувала съвсем . Т. е имало е време да понатрупам мускули , без обаче да изчистя мазнини Laughing.
Ще пробвам да вкарвам по-често такъв тип тренировки, макар принципно да нямам търпение за йога, пилатес и пр. А таблицата си я спомням и съм наясно, че трябва малко повече кардио. Трябва да се стегна и наистина да го увелича.
А за теб и не се съмнявам, че си направила страхотно дупе с толкоз много ходене.

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 19:43 от Аmanda

# 40
  • София
  • Мнения: 10 858
Агент, викаш в горната част си окръглила дупарата  Heart Eyes Ууу, "300-те повторения" ще я преименувам и ще си я залепя на челото  Mr. Green

Аманда, аз само едно кило да сваля и бедрата ми изглеждат два пъти по-слаби, а иначе, с килото отгоре се чувствам супер едра и мускулеста, като не знам какво ... Та всичко е до мазнини.

# 41
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Аманда, като жена, която дебелее (и отслабва) доста неравномерно и неравноделно ще река, че си голяма късметлийка с това "цялостно" дебелеене И отслабване!!!  Hug
За афинитета към определен тип тренировки - неизбежно е, всяка от нас си има предпочитания, но при търпеливо опитване на "нелюбими" типове трениране обикновено в един момент се натъкваме на тренер, който ни харесва и стил, който ни допада, та инат и любопитство са нужни за този проблем ИМХО Simple Smile
Бедрата, които видях (и на тераста те видях преди няколко дни) за мен категорично са показателни, че не си чист "ендоморф", а имаш и много "мезоморф", което е чудесно в дългосрочен тренировъчен план!
Скрит текст:
децата ти да не са на 8 и 5 год? Моите са Януарски 2008 и 2011 реколти

Вив   Crazy - това според ММ, а аз на него много вяра не му хващам! Но след толкова ваканция съм доволна, че не си затрих 100% резултатите от пролетта.

Отчет 11 Август'16
1/66 - Max30 Cardio Challenge (модифицирана) + Max30 Pulse
(со кротце со благо и без много зор си изгорих 330+ калории за 55 мин според пулсометъра и съм доволна! Сега мога да поспя, че вчерашните полети ми взеха здравето)

# 42
  • Мнения: 1 348
Вивиан, дано някога да успея да сваля толкоз мазнини, че да добия реална представа за краката. Много интересно, че супер бавно свалям, а не е като да не се старая да подбирам внимателно храната. Преди няколко месеца достигнах килограмите, които бях преди да забременея с голямото и които съм си носила сигурно десетина години. И може би е вярно това, че тялото има някаква памет и нещата се закотвиха много яко. Чак последният месец съм твърдо минус два, дано се обърне занапред тенденцията. Не че не мога да живея и с тези килограми, но пък е тъпо да влагаш усилия и толкова трудно да се случва всичко.
Агент, реколта 2007 и 2011 са Laughing Почти на еднакви  възрасти са с твоите Grinning
Според мен лошото на равномерното пълнеене е, че навсякъде изглеждаш голям. Ако си с типична женска структура и горната част е по-тясна, слаба, то на пръв поглед винаги се поддържа по-фин женствен вид.

Последна редакция: чт, 11 авг 2016, 19:28 от Аmanda

# 43
  • Мнения: 1 178
Отчет за днес 19км и софийските улици  Laughing.

Дана,
Скрит текст:
Възстановява се. Още е в реанимация, но се надявам утре да кажат кога ще я свалят в отделението и да бягам при нея  Heart Eyes Лепнала е конюнктивит на двете оченцата и днес беше много подута и мрънкаща. За съжаление, няма как да я взема и гушкам, заради многото маркучи. Важното е, че се оправя и цялостното й състояние е добро.

# 44
  • Мнения: 1 348
Беси, стискам палци много бързо да оздравява детето и скоро да сте си и двете вкъщи Hug
Добавям малко тичане покрай един язовир, че ММ искаше да провери какво е състоянието с рибата там, а беше много студено и ветровито и трябваше да се раздвижим с децата.

Общи условия

Активация на акаунт