Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - тема 85

  • 84 529
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
Агент, благодаря за темата и мотивиращия клип  Hug
Бесито, кураж  Hug всичко ще е наред  Peace
Мери, не ни забравяй  Grinning
Последно време тренирам с Pavla Perfectleanbody
Ужасен акцент и кифленска визия, но истината е че много харесвах тренировките с нея  Mr. Green Натоварващи, но без да те размазват и най-важното - Т25 и мечтаех за нещо статично и <по гръб>  Mr. Green

Момичета, коя тренировка е 100-те повторения  Embarassed ?

# 16
  • Мнения: 4 785
Км плуване,храната е ок ! Беси какво и е на малката? Стискам палци!

# 17
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Няма за какво!  Hug
Бесито -  Hug - всичко да минава бързо и безболезнено за детенце!
Момичета, коя тренировка е 100-те повторения  Embarassed ?
Ами  Grinning те са няколко, но тази дето е най дупеподпалваща според мен е тази:
FREE Outer Thigh Workout - BARLATES BODY BLITZ 100 Rep Challenge …  Linda Wooldridge

Отчет 9 Август 2016
33/33 - BARLATES BODY BLITZ 100 Rep Challenge OUTER THIGHS + 100 Rep Challenge Inner Thighs + 100 Rep Challenge GLUTES



# 18
  • Мнения: 1 092
Записвам се да не ви изпусна с ден 16 от Бети Рокер.И днес не мога да се похваля с цялостно изпълнение на деня,че си натъртих петата.Дано не се разпадна до края на предизвикателството  hahaha

# 19
  • Мнения: 3 020
Бесито, разбирам те напълно. Миналото лято оперираха голямата в Пирогов. Не искам да си спомням.  Sad При кой лекар сте?

И аз едно време бях пушачка, ама от тези само дето се водят такива.  Laughing Пушех предимно вечер, ако изляза и то по 3-5 цигари от най-най-леките /Карелия Ултима 0,1 - 1 планински въздух, както им казват/. Отдавна ги спрях и като се сетя, винаги съм се чудела как съм го правила. Ужасно е, вмирисващо, състаряващо, съсипващо и тровещо... да не продължавам  Sick

Днес отчет - БР9. Нещо напоследък се вмествам с 2 почивни дни в седмицата, но сме постоянно напред-назад и не остава време. В неделя бяхме на пикник на една река, прибрахме се към 21 ч. и нямаше как да правя БР и го замених със серии за гърди/гръб и серии за крака/дупе. Ей така, колкото да поддържам форма.
Иначе и аз се оглеждам за нещо след БР. Дали да почивам се чудя или веднага да подхващам друга програма?  Rolling Eyes

Нещо тези 100 повторения много изморителни и засега отпадат. Сигурно са много ефективни обаче.

# 20
  • Мнения: 1 517
Хубава изглежда тренировкта на 100-те ще я пробвам. Иначе Павла наистина не е  най- доброто но тренировките са за по 30 дни и се кратички, липсата на време си оказва влияние. Бих почнала и друга подобна Thinking

# 21
  • 1st floor
  • Мнения: 9 175
Ще взема и аз да ги пробвам тия сто повторения. Агент, благодаря за линковете! Hug Както и за темата! bouquet

За днес се отчитам с БР12. Имам да ги извъртя по още веднъж 11 и 12...Май на Боди Шред ще се метна от понеделник. Имам ужасни спомени от нея, на ръба на силата ми беше. Но я правих в кофти период и много ми се иска сега след БР пак да я тествам.  Grinning Ако пак ме изцежда тотално, няма да се мъча. Ще я пробвам две седмици - ако става, става...Но със сигурност почивка след БР няма да правя, че след това ми е много трудно почването от начало.

Този уикенд планувахме палатка в Рила, но нещо времето го дават гадно и ще видим дали ще ни огрее. Confused

Бесито, стискам палци всичко да мине бързо! Hug

# 22
  • Мнения: 1 178
Леле, прибрах FREE Outer Thigh Workout - BARLATES BODY BLITZ 100 Rep Challenge OUTER THIGHS with Linda Wooldridge и на петото упражнение се отказах...трудничка си е. Като се прибера ще я пробвам отново
Агент, страшен отчет! Здраво си се подпалила.
Щастлива,
Скрит текст:
Георгиев я оперира. Операцията мина успешно. Продължи близо 4 часа. Сега дребосъчето ще е в реанимация няколко дена, че първите дни са критични.Имам право на 30 минутно свиждане от 12:30-13.


Отчет 5 минути планкове - 2 стандартен и по 1.30 на всяка страна. 100 клека и 5х50 различни видове коремни. Надявам се днес да повървя над 10км, но ще видим.

# 23
  • Мнения: 2 463
Благодаря за хубавата тема  bouquet
За вчера йога и кростренажор, днес може би почивка или нещо ще измисля за довечера, ако имам време.
Беси, стискам палци. Това е най-голямото притеснение за една майка  Hug

# 24
  • Мнения: 4 406
Непокорна, недей така де Hug Ще е прекрасно времето по Рила Hug Само петък ще има дъжд с гръмотевици на Мусала. Моята посока за събота, неделя и понеделник е Скакавица, езерата, хижа Иван Вазов и слизане в понеделник отзад на 7-те езера - през Харамията и не Урдините, а едни други езера, сега ги забравих. Та там ще си е екстра времето даже и в петък. Е малко по-хладно, ама добре за мен.

Беси Hug

Аз ги отказах цигарите от раз. Е, трудно беше... Все още понякога сънувам, че съм седнала и пия кафенце сутрин и пуша, пуша с кеф. А ги махнах преди 7 години.

Аз не се отчитам още, че не съм се прибирала тази нощ вкъщи да отида сутринта на фитнес. Но съм мъкна нещата за тренировка. Следобед ще ходя. За днес корем имам със стречинг и йога.

# 25
  • Мнения: 546
Беси, радвам се, че операцията е минала успешно. Сега предстоят още няколко тежки за теб дни. Стискам палци и те прегръщам силно  Hug
Хората отказват цигарите, а аз пропуших  ooooh! Къде ми беше главата не знам. Не е много - една кутия я влача по 5 дена, ама си ме е яд. Днес сутринта се премерих с метъра. Като извадих тетрадката и се оказа, че не съм записвала мерки от февруари. Та за 5 месеца никакъв прогрес - и килцата и сантиметрите са същите. Но и храненето не е било екстра, така че никой не ми е виновен. Ядосах се и от днес съм без никакъв джънк - само чиста храна поне 20 дена. А в последствие ще орязвам и калории. Писна ми вече, амаха  Naughty Отделно от понеделник съм излизам отпуск и мисля да включа отново йога. А от септември подновявам и плуването. Направо грандиозни планове сътворих, да видим прилагането им колко ще го осъществя  Embarassed Отчитам за понеделник тренировка гърди, ръце и интервално кардио, а за вчера крака, дупе, корем. Днес имам МТ на бедрата. Доволна съм.

# 26
  • Мнения: X
Беси, бързо възстановяване на малката  bouquet

Аз съм казвала и преди, но пак ще споделя. Пуших 4 5 години по кутия, понякога и 2 на ден  ooooh!
Отказах ги от раз ноември месец 2011година с книгата на Алън Кар "Не пуша вече" - страхотна книга, влияеща на подсъзнателно ниво! Препоръчвам я на всеки, който наистина иска да се откаже от тази отвратителна зависимост. От тогава и до днес не знам колко време е минало откакто не пуша. В книгата се казва да не се броят дните след като спреш, защото по този начин съзнанието автоматично очаква деня на пропушване отново. След като ги спрях и мина критичния период (около 2-3седмици), никога не съм пожелавала да запаля цигара.  Crazy
Малко след това започнах да тренирам и да се интересувам от здравословно хранене, защото усещах как новите вкусови възприятия след като гадния никотинов вкус изчезна, ще ме направят 100кила  Laughing Това беше най-доброто решение, което съм взимала през живота си!  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 10 авг 2016, 12:44 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 1 348
Агент, страхотна и много вдъхновяваща  тема  Hug
За днес отчет само 18 минути сутрешна йога с Лесли. Със силна  МТ  съм на корем и ръце и не ми се правеше нещо по-сериозно.
Yoya , не е само до чиста храна. Аз джънк от години не съм яла и въпреки това, ако не понамаля калориите, не свалям и грам. Трябва си и количествата да се следят.
Много се радвам на хора, отказали цигарите и радващи се на това решение. Браво !
Беси,  Hug

# 28
  • Мнения: 1 199
Agent, ти си машина! Как ги навърви 3 х 100. Какво следва след ден 33/33?

За вчера БР8 за последно с 5 кг на 1 и 4 кръг. Като упражнения ми е лесна вече, но исках да затвърдя матр'яла с по-тежките гири, преди да мина на следващото ниво.

Добавих и това за дупе на Линда, не е особено трудно. Тренирам шпица. Mr. Green Трудно упражнение ми е това и май че има общо и с моята липса на гъвкавост в таза.

# 29
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчитам последна тренировка Дупемания 16  Heart Eyes + 2 х 50 сумо клека с ластик.
Определено искам нов ластик, след почивката ще си поръчам и започвам отначало Дупемания. А след нея хибридния календар с Фит 30. И аз с градниозните планове, пък ще видим  hahaha

За по-късно планирам 100-те повторения, ще се отчитам като направя нещо, че засега е само план.

Общи условия

Активация на акаунт