Искам да кажа ... (85)

  • 69 824
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 690
В съдбата понякога вярвам, друг път си мисля, че случващото се е в резултат на моите и чуждите решения. Не знам дали с мъжа бихме имали втори шанс за среща ако аз не бях отишла на интервюто. Не знам дали изобщо щеше да има интервю, не знам дали и тази ни среща е била първи опит или един от поредните, при които най-после да се видим, разпознаем и съберем. Благодарна съм, че го срещнах, това го твърдя с категоричност. Преди да се запознаем връзки като нашата ми се струваха смъртоносно скучни, предвидими, безинтересни, абе...бабешка работа ми се виждаха, за дърти хора  Laughing Аз бях жадна за тръпка, да има интрига, несигурност, номерца, филми, въобще живеех само заради гоненицата, при хващането вече интересът ми беше нулев. Спирах, приключвах и хайде пак на нисък старт за нова плячка и лов.

И така, дойде моментът, в който моят непостоянен рибешки темперамент се сблъска челно с телешкото спокойствие и трезвост на мъжа ми, врял и кипял в близо 10 годишна връзка преди мен. Здраво стъпил на земята, искащ спокойствие, вярност, семейство, обич и топлота. Какъв леден душ ми беше това няма да разказвам. Тогава, обаче, прозрях, че съм търсела всичко, което ми дава той и с течението на времето уютът, който ми носи тази сигурност и лека предвидимост е всичко, което бих могла да искам в една връзка. При всички положения е по-добре да ти дават вярност и стабилна основа, въпреки че не я искаш, отколкото отчаяно да се нуждаеш от тях, а другият да е неспособен да ти ги даде.

Преди малко се върнах от лекарката. Госпожата ми държа невъзможен тон, който изтърпях точно 10 минути и накрая вдигнах във въздуха цялата клиника. Разкрещях й се да внимава с начина, по който ми говори, че аз не съм от малоумните мангали, които я чакат отвън пред кабинета й и щом се обръщам към нея за проблем е длъжна да подходи човешки и да отговори адекватно на въпросите ми. Накрая с цялата си наглост ми изписа Деанксит понеже съм била зле с нервите  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 11 703
Накрая с цялата си наглост ми изписа Деанксит понеже съм била зле с нервите  Crossing Arms

 hahaha  Joy  Joy  Joy

# 32
  • Мнения: 3 609
ааа не могааааааааааааа!  Joy С Деанксита се изсмях и аз с глас!!!!

Евала, човек трябва да си търси правата и най-вече да не позволява на НИКОЙ да се държи с него по начин, който е неморален, неприемлив или груб. Аз бях много мила, много мека, на всеки да кажа нещо добро, да не се скарам...сега покрай мъжа ми темерут, яко ги нареждам. В крайна сметка, някои хора не разбират от добро!

За Сандо да, мисля. Подозрително се затри. Или слага бидоните с кисело зелИ, или е заминал на ПЕТ звезден курорт, където няма баби и неверни мъже..или са му дали червен картон, щото много знае.

# 33
  • Мнения: 7 690
Няма да го пия пък.

Ще си запазя рецептата за момента, в който мъжът ми ме остави сама и замине на море с приятели.
Захир, чуваш ли? Ще дойда у вас, ще се тъпча с Деанскит и ще се наливам с розето ти, ще си режа вените на блещукащата светлина от евтините ти фенери от Икеа и ще се самосъжалявам какво аджеба не съм му дала аз на тоя никаквец, че да дири шведки, румънки, рускини, полякини и други -ини!

# 34
  • Мнения: 9 574
Антигона, умори ме! Сигурно си единствената отишла на кожен лекар и сдобила се с рецепта за антидепресант. Joy

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Добро чувство за хумор е вкарала лекарката. Laughing

# 36
  • Мнения: 3 609
Ау, Антигона, цвиля от смях на бюрото!! И без това не се славя като психически стабилна в тоя офис!!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Заповявай! Винаги си добре дошла!!! Показах го това на моя никаквец, той откакто се закичи с тая титла е горд и надут, малко повече от стандартното!!!  Hug Вика, добре че е той да иде на море и да има какво да си говорим...паххахахаа!!!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Mariposa_Malva разкошни сте  Heart Eyes


Накрая с цялата си наглост ми изписа Деанксит понеже съм била зле с нервите  Crossing Arms
.................. Няма да го пия пък.

Цвиля значи  Joy Joy Joy

 

# 38
  • Мнения: 7 690
Аз й казах, че ако това е обичайното й отношение към пациентите, не Деанксит ами всеки един трябва да посреща на вратата с по една качествена марихуана, че да я изтърпят по време на целия преглед.

Осмичке, ти пък откъде, че разбра, че съм на кожен? Признай веднага! Веднага, казах! Не съм пила Деанксита, така че се чувствай сериозно заплашена! Laughing

# 39
  • Мнения: 11 703
Е как, нали ти сама каза  Wink
Май и Гинко билоба е трябвало да ти даде (изплезен емотикон)

# 40
  • Мнения: 3 609
Мирен, Рекси,  Grinning  ти каза, че е козметичен проблем, и аз рзбрах, че ще да е нещо кожно. Даже за бенка си мисля.

# 41
  • Мнения: 39 518
Maрипоске, ма ти си като тинейджърка! Ако не бяха свещите на тортата нямаше да предположа, че ставаш на толкова! Красавица!

# 42
# 43
  • Мнения: 9 574
Аз й казах, че ако това е обичайното й отношение към пациентите, не Деанксит ами всеки един трябва да посреща на вратата с по една качествена марихуана, че да я изтърпят по време на целия преглед.

Осмичке, ти пък откъде, че разбра, че съм на кожен? Признай веднага! Веднага, казах! Не съм пила Деанксита, така че се чувствай сериозно заплашена! Laughing
Не беше трудно да се сетя.Пий си Деанксита и виж какво беше писала Joy
Скрит текст:
Между другото имам опит с махането на разни неща, ако искаш ми пиши на Лс, ако мога да ти помогна. Hug

# 44
  • Мнения: 7 690
Опит с махането на крайници притежание на нагли дерматоложки имаш ли?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт