Пазаруване от vivre.bg

  • 58 986
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 83
И аз имам килим, но на марка Universal. Имам го от почти една година  в хола, в постоянна експлоатация и е в перфектно състояние все още. Много съм доволна!

# 61
  • Мнения: 1 819
Здравейте, интересува ме има ли преглед на стоките преди да платиш на куриера?

# 62
  • София
  • Мнения: 983
Има

# 63
  • Мнения: 1 819
Благодаря!
Някой поръчвал ли е чанти от сайта?

# 64
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Аз бях поръчала 2, не ги харесах и нямаше проблем с връщането.

# 65
  • Мнения: 775
Здравейте.
Някой знае ли защо уж доставката е безплатна над 50 лева, а като искаш да е с наложен платеж, слагат 3 лева заради него...

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Ако платиш с карта, няма такса наложен платеж.

# 67
  • Мнения: 22 867
Да, с карта ги няма, но интересно защо те наказват с тях, ако избереш наложен платеж? Търсих на сайта, но не открих логично обяснение. Иначе, и аз плащам с карта, че ми е по-лесно.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Е, как защо ... Друго си е, да ти вземат парите месец- два по- рано и да ги ползват.

# 69
  • Мнения: 22 867
Поне да им бяха по-бързи поръчките, а то се случва да забравя, че съм поръчала. Но пък понякога си харесвам неща, които не намирам в други сайтове, нямам предвид амазон и подобни. Но не е честно да наказват хората , че избират наложен платеж, сложили са го като опция за избор. Аз случайно открих тия 3 лева, бях кликнала на наложен платеж вместо  плащане с карта и се учудих откъде се взеха, като поръчката минаваше определената сума. Като се вгледах, видях какви съм ги свършила, на карта ги нямаше. Иначе, да, удобно е да се използват взетите предварително пари.

# 70
  • Там където
  • Мнения: 792
Да пазарувам от този сайт ме запали една колейка, която си е домошарка и си намираше страхотни неща. Имала съм и добри и не толкова добри поръчки. До сега са ми доставяли точно в срока, който е посочен, но много ме дразнят с това, че няма безплатна доставка ако поискам наложен платеж. Не обичам да плащам с карта, когато пазарувам онлайн- патила съм си Simple Smile

# 71
  • Мнения: 7 776
И аз така. Още чакам банката да ми възстанови едни пари...

# 72
  • Мнения: 51
Здравейте! Искам да попитам дали имате опит със следното нещо? Поръчах диван от тях който е от две части( ъглов диван) и при доставката ми пристигната две еднакви части ( две лежанки ) и сега трябва да го връщам, но хвърлих опаковките, а пък те искат да е опакован като го вземе куриера. някоя от вас да е опаковала такова нещо и идея с какво е най-лесно ?

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Стреч фолио.

# 74
  • Там където
  • Мнения: 792
Не стига, че взимат безбожни суми за наложен платеж, ами в последната пратка имах и 8 лева такса маневриране- поръчала си бях дребни кухненски глупости Simple Smile Какво са маневрирали с 2 кг кърпи и дъски за рязане не знам ...

Общи условия

Активация на акаунт