Избор на сушилня - 6

  • 108 772
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 189
Здравейте! Имам проблем със сушилня Уърпул. Когато извадя долния филтър виждам, че е леко влажно. А мрежичката, която е след филтъра /не се вади/ е набита с мъх, който трудно успявам да почистя. Само при мен ли е така? Благодаря!

# 661
  • Мнения: 2 888
Благодаря   bouquetза включването за свързващ кит, явно е особен момента и ако решим да хо правим ще внимавам  Peace
 Аз обаче започнах да се замислям дали да не поръчам като Уърпула от последния пост купена от Техномикс или дабси взема избраната Електролукс Rolling Eyes newsm78 Thinking
Като си прецениш.  В момента AEG 76385AH3 /от предпоследния пост/ е на 900лв. с промоция до края на деня.
хихи вкара ме в още по голям размисъл  Crazy Hug
Тази оферта ли имаш предвид http://www.techmart.bg/products/product_details/32192
 ще огледам/сравня добре 2та или 3те уреда и ще поръчам тази вечер  Peace Hug

Моля някой да каже при онлайн поръчка колко ще ми струва ЗАСТРАХОВКАТА за сушилня  Praynig Praynig Praynig
Така - поръчах АЕГ-то от техмарт, не съм я виждала на живо, да уточня...
Да ви питам, тези , които са поръчвали онлайн и по-специално от този сайт/Техмарт/ имали ли сте проблеми с уредите?  Praynig Praynig Praynig
Когато ми я докарат как бихте ме съветвали да процедирам, относно огледа преди да приема поръчката с цел правилно използване на гаранцията  Praynig може ли пред куриера да се разпечата и установи проблем  Tired

# 662
  • Мнения: 2 452
И аз взех същата АЕГ от същия магазин само че не онлайн. Нямаха я в наличност така че и ние чакаме да пристигне

# 663
  • Мнения: 2 888
Мерси много за включването, дано всичко е ок с уредите  Peace
Как ще процедирате като я получите -  огледа преди да я приемем/платим , ще плащам с наложен  Peace
 Hug

# 664
  • Мнения: 1 523
Ние от Техмарт си взехме АЕГ модела завършва на 68S, много сме доволни, поръчахме в пеетък в събота беше тук, иозпробвали сме я и нямаме забележки. Струва си тези 1259 лв дето ни се струваха много но уреда просто е страхотен. Има си гаранция и касова белелжка, ни платихме на място като я доставиха. Още не съм я регистрирала за допълнитлните 3 години в сайта на електролукс, някой който е правил регистрацията може ли да ми каже тези файлове дето иска да се качат на какво са че аз не мога да разбера ?

# 665
  • Мнения: 140
Въпросът ми е знае ли някой каква е водата в София - твърда или мека.

Виж:

# 666
  • Мнения: 13
Ние от Техмарт си взехме АЕГ модела завършва на 68S, много сме доволни, поръчахме в пеетък в събота беше тук, иозпробвали сме я и нямаме забележки. Струва си тези 1259 лв дето ни се струваха много но уреда просто е страхотен. Има си гаранция и касова белелжка, ни платихме на място като я доставиха. Още не съм я регистрирала за допълнитлните 3 години в сайта на електролукс, някой който е правил регистрацията може ли да ми каже тези файлове дето иска да се качат на какво са че аз не мога да разбера ?

Аз също току що получих поръчаната от мен сушилня, отново АЕГ, и в момента разглеждам този сайт, на който трябва да я регистрираме за допълнителната гаранция и до колкото разбирам иска да снимаме/сканираме фактурата или бележката, доказваща покупката на сушилнята и стикера, който е залепен върху самата сушилня под вратичката й след като я отворим.. Това е, а първите неща за попълване смятам, че са ясни!  Wink

# 667
  • Мнения: 1 523
това дето и е отдолу над решетките ли, като я отворим какво да снимам ?

# 668
  • Мнения: 13
Благодаря ви момичета по темата за Whirlpool-а. Вчера много бързо организирах нещата след вашите отзиви и се сдобихме с 9-ката от Техномикс. Цената много ни устройва. Веднага я пробвахме два пъти - с дънки и с хавлиени кърпи. След малко пак ще работи. Много съм доволна, как съм живяла без сушилня до сега Grinning Нямаха в наличност от топките за подарък и ми подариха Ариел за 50 пранета. Доволна. Сега да ми препоръчате и топки за сушилня от друго място.

Ето я и нея https://www.tehnomix.bg/whirlpool-hscx-90420
И моята сушилня АЕГ, поръчана в четвъртък от Техномикс дойде днес, но имам малко чуденки..  newsm78 Първо, по самата предна част на сушилнята, вратичка и т.н. има малки капчици, които дори куриера се зачуди от какво са.. Дали е някакъв конденз от пренасяне студено-топло, или нещо се е спарила в буса от найлоните с които беше увита уж добре... Освен това във водосъдържателя също имаше не малко вода /там вече не бяха само капчици/, която се чудя каква е, при положение, че купувам нов продукт? Тестват ли ги преди да ги изпратят, конденз ли е или просто са ми пратили втора употреба машина, която дори още не е изсъхнала?!? Също така нямаше и този 'транспортен болт', за който и другите споменават /или аз не знам къде да го търся/... Абе ... #2gunfire Настина ми е странно, и ако някой друг е имал подобна ситуация моля да коментира, че сега само стоя и се чудя какво е това 'чудо'... А, и още нещо, което по принцип не е супер важно, както това сушилнята да е нова и добре работеща, а и не искам да издребнявам, но маааалко ме издразни, че го пишат Техномикс-а, а не го изпълняват - за топките за сушене, които 'подаряват' при покупка на такъв уред става въпрос - е, на мен не са ми пратили нито топки, нито нещо друго 'утешително', ако приемем, че са ги изчерпали, както е написала колежката по-горе... А аз както се казва заради тази малка 'благинка' избрах сушилнята именно от този сайт, а не от конкурентният им, като си мислех, че поне за такива топки няма да трябва да се разкарвам по магазините и да търся.. ooooh! Ще го преживея някак, но без топки няма да се оставя и мисля да взема тези от Хоум Макс като на първо време, докато намеря нещо по-добро.. http://www.home-max.bg/topki-za-izsushavane-6-5-sm-2-br/

# 669
  • гр. София
  • Мнения: 2 253
Всички сушилни се тестват фабрично и в тях винаги има останала вода. Затова препоръчват да не се транспортират легнали, защото водата изтича. Ние това не го спазихме, но нямаше друг начин  - изтече малко вода в багажника и затова я оставих една нощ да стои преди да я пусна. Нашата сушилня е Бош 8-ма серия и няма никакви транспортни болтове, това може би зависи от марката незнам Thinking

# 670
  • Мнения: 13
това дето и е отдолу над решетките ли, като я отворим какво да снимам ?
До колкото и аз разбирам, след като отворим вратичката под сивото й уплътнение в долният ляв ъгъл /поне на моята сушилня виждам, че е там, но пък може на други машини да е от дясно/ е сложена по диагонал малката лепенка-стикер, която именно трябва да снимаме и на която с големи удебелени букви пише AEG и там останалите 'неща', като серийни номера, модел и т.н. Съжалавам, снимах я да покажа, но съм нова във форума и нещата с качването на снимки не са ми много ясни, но се надявам да съм обяснила що годе разбираемо къде да го търсим този стикер!  Rolling Eyes  Peace

# 671
  • Мнения: 13
Всички сушилни се тестват фабрично и в тях винаги има останала вода. Затова препоръчват да не се транспортират легнали, защото водата изтича. Ние това не го спазихме, но нямаше друг начин  - изтече малко вода в багажника и затова я оставих една нощ да стои преди да я пусна. Нашата сушилня е Бош 8-ма серия и няма никакви транспортни болтове, това може би зависи от марката незнам Thinking
Ахаа, не го знаех, че ги тестват, благодаря! Дано тогава и 'моята вода' във машината да е именно такава... Laughing  А аз така или иначе сто процента ще я оставя една нощ 'да си почине' без да я пускам и заради фреона, и заради това, че ще бъде позиционирана върху пералнята, а предполагам, че ММ няма да може да я качи сам върху нея без помощ... Само ще я гледаме и ще й се раздваме днес явно..  Grinning

# 672
  • София
  • Мнения: 2 296
Спокойно, транспортния болт го е виждала само една потребителка дотук, така че.... Laughing не се впрягайте да го търсите, освен ако в инструкциите изрично е отбелязно, че има такъв  Wink

Павлова, искай си подаръка. Трябва да се научат, че като обявят нещо, следва да го изпълнят. Няма нищо дребнаво да се обадиш и да питаш къде е и как ще си го получиш.

# 673
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Снимах с телефонът касовата бележка и лепенката със серийния номер и другите номера, която е залепена за уреда, и така ги качих на сайта. Гледайте добре на кой линк рег. уредите си че да не се лутате като мен. Има един за Електролук и друг  линк за АЕГ  Peace

# 674
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Благодаря   bouquetза включването за свързващ кит, явно е особен момента и ако решим да хо правим ще внимавам  Peace
 Аз обаче започнах да се замислям дали да не поръчам като Уърпула от последния пост купена от Техномикс или дабси взема избраната Електролукс Rolling Eyes newsm78 Thinking
Като си прецениш.  В момента AEG 76385AH3 /от предпоследния пост/ е на 900лв. с промоция до края на деня.
хихи вкара ме в още по голям размисъл  Crazy Hug
Тази оферта ли имаш предвид http://www.techmart.bg/products/product_details/32192
 ще огледам/сравня добре 2та или 3те уреда и ще поръчам тази вечер  Peace Hug

Моля някой да каже при онлайн поръчка колко ще ми струва ЗАСТРАХОВКАТА за сушилня  Praynig Praynig Praynig
Така - поръчах АЕГ-то от техмарт, не съм я виждала на живо, да уточня...
Да ви питам, тези , които са поръчвали онлайн и по-специално от този сайт/Техмарт/ имали ли сте проблеми с уредите?  Praynig Praynig Praynig
Когато ми я докарат как бихте ме съветвали да процедирам, относно огледа преди да приема поръчката с цел правилно използване на гаранцията  Praynig може ли пред куриера да се разпечата и установи проблем  Tired
Точно този модел имах предвид. Мога да ти кажа, че е си избрала чудесна машинка. При мен имаше транспортен болт. Огледайте отзад някъде. Топки за сушилня още нямам, а си суша без проблем. Машинките ги тестват преди да ги сложат в магазина, както и пералните и съдомиялните и т.н. И аз се пулех на моята докато се сетя.

Общи условия

Активация на акаунт