Избор на сушилня - 6

  • 108 750
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 151
И ние от вчера сме с Whirpool HSCX 90420 от Техномикс и съм много щастливаааа  Crazy Днес ще я пробвам,  вчера реших да я оставя да й се намести всичко. Обаче не видяхме транспортни болтове или нещо друго за махане, страх ме е да не сме изпуснали нещо  Rolling Eyes
И да, и ние нямаме топки, а много ми се искаше... От темата оставам с впечатление, че гумените са по-добри? Какви ще ми препоръчате?
Благодаря много  Embarassed

# 676
  • Мнения: 13
Спокойно, транспортния болт го е виждала само една потребителка дотук, така че.... Laughing не се впрягайте да го търсите, освен ако в инструкциите изрично е отбелязно, че има такъв  Wink

Павлова, искай си подаръка. Трябва да се научат, че като обявят нещо, следва да го изпълнят. Няма нищо дребнаво да се обадиш и да питаш къде е и как ще си го получиш.
Ev_e, така и направих.. Още вчера им звъняхме по телефона посочен на сайта им, но никой не отговори, затова им писахме съобщение и днес чакаме да ни отговорят за да разберем какво е станало с нашите топки - те ли не са ги пратили, куриера ли пропусна да ни ги даде? Ще видим..  Flutter

# 677
  • Мнения: 13
Скрит текст:
Благодаря   bouquetза включването за свързващ кит, явно е особен момента и ако решим да хо правим ще внимавам  Peace
 Аз обаче започнах да се замислям дали да не поръчам като Уърпула от последния пост купена от Техномикс или дабси взема избраната Електролукс Rolling Eyes newsm78 Thinking
Като си прецениш.  В момента AEG 76385AH3 /от предпоследния пост/ е на 900лв. с промоция до края на деня.
хихи вкара ме в още по голям размисъл  Crazy Hug
Тази оферта ли имаш предвид http://www.techmart.bg/products/product_details/32192
 ще огледам/сравня добре 2та или 3те уреда и ще поръчам тази вечер  Peace Hug

Моля някой да каже при онлайн поръчка колко ще ми струва ЗАСТРАХОВКАТА за сушилня  Praynig Praynig Praynig
Така - поръчах АЕГ-то от техмарт, не съм я виждала на живо, да уточня...
Да ви питам, тези , които са поръчвали онлайн и по-специално от този сайт/Техмарт/ имали ли сте проблеми с уредите?  Praynig Praynig Praynig
Когато ми я докарат как бихте ме съветвали да процедирам, относно огледа преди да приема поръчката с цел правилно използване на гаранцията  Praynig може ли пред куриера да се разпечата и установи проблем  Tired
Точно този модел имах предвид. Мога да ти кажа, че е си избрала чудесна машинка. При мен имаше транспортен болт. Огледайте отзад някъде. Топки за сушилня още нямам, а си суша без проблем. Машинките ги тестват преди да ги сложат в магазина, както и пералните и съдомиялните и т.н. И аз се пулех на моята докато се сетя.
Афродита, гледах, гледах, ама такъв болт никъде не видях при моята АЕГ... Както и да е, дано не е важен, а знам, че ако сушилнята е хубава трябва да ти върши работа и без тези специални топки, но все пак исках да видя и с тях как е, защото съм чела, че някои дрехи ставали още по-пухкави и мекички с тях, а и спестявали някакво време за сушене... Нищо, ако не ми ги изпратят, така или иначе ще си купя! А пък за тестването май наистина е така, защото като се замислих и по пералнята като я купувахме имаше капчици, май и по сушилнята... Успокоих се с две думи..  Grinning

# 678
  • Мнения: 13
И ние от вчера сме с Whirpool HSCX 90420 от Техномикс и съм много щастливаааа  Crazy Днес ще я пробвам,  вчера реших да я оставя да й се намести всичко. Обаче не видяхме транспортни болтове или нещо друго за махане, страх ме е да не сме изпуснали нещо  Rolling Eyes
И да, и ние нямаме топки, а много ми се искаше... От темата оставам с впечатление, че гумените са по-добри? Какви ще ми препоръчате?
Благодаря много  Embarassed
Сънче, честита покупка, но ах, този сайт... Защо правят така? Явно това е стратегия да те привлекат за клиент с този 'подарък', който уж ще ти направят с покупката на такъв уред, пък после си мислят, че ще си толкова развълнуван от получаването му, че няма да забележиш, ако не ти го пратят... Хм, не, не е честно така...  Naughty А за топките и аз не знам кои са най-добри - гумените ли, тези които са като вълнени ли, топките за тенис ли.. хах не знам Laughing Ще пробвам на този етап с по-евтини и гумени, пък дано не дрънчат много в сушилнята..  Wink

# 679
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Така ... въртя трета сушилня днес Simple Smile Всеки ден са по 2 Simple Smile, а през ден и по 3 Simple Smile - че и лятото не съм простирала, а позвах нея ... След дни моята Бошка прави годинка от както е при мен ... Пиша, за да кажа, че е 2-ра ръка, че през тази година й разказах играта ... и ..., че не не знам как съм се справяла без нея ...

# 680
  • Мнения: 13
Така ... въртя трета сушилня днес Simple Smile Всеки ден са по 2 Simple Smile, а през ден и по 3 Simple Smile - че и лятото не съм простирала, а позвах нея ... След дни моята Бошка прави годинка от както е при мен ... Пиша, за да кажа, че е 2-ра ръка, че през тази година й разказах играта ... и ..., че не не знам как съм се справяла без нея ...
Хехе това звучи като истинска любов...  Heart Eyes Да си я ползваш със здраве още дъълги години!  Peace

# 681
  • Мнения: 13 191
А за топките и аз не знам кои са най-добри - гумените ли, тези които са като вълнени ли, топките за тенис ли.. хах не знам Laughing Ще пробвам на този етап с по-евтини и гумени, пък дано не дрънчат много в сушилнята..  Wink
Най-евтини са подобните на тенис топки, но шумят ужасно по време на цялото сушене.
Гумените, които приличат на таралежчета, са шумни само първите 4-5 минути, докато се стоплят и омекнат.После не ги чувам.
Вълнените ще ги пробвам тепърва, но вероятно не се чуват изобщо.
Без тях е трудно сушенето на пухени якета и възглавници.

# 682
  • Мнения: 1 445
А за топките и аз не знам кои са най-добри - гумените ли, тези които са като вълнени ли, топките за тенис ли.. хах не знам Laughing Ще пробвам на този етап с по-евтини и гумени, пък дано не дрънчат много в сушилнята..  Wink
Най-евтини са подобните на тенис топки, но шумят ужасно по време на цялото сушене.
Гумените, които приличат на таралежчета, са шумни само първите 4-5 минути, докато се стоплят и омекнат.После не ги чувам.
Вълнените ще ги пробвам тепърва, но вероятно не се чуват изобщо.
Без тях е трудно сушенето на пухени якета и възглавници.

И вълнените шумят не малко Simple Smile

# 683
  • Мнения: 151
Значи гумени топки ще се търсят, благодаря!  Hug
Вчера я пуснах за първи път с няколко блузи и чорапи на синтетична програма за прибиране в гардероб, само че дадох и Нежно сушене. Само една по-дебела блуза излезе влажна, другите бяха супер  Grinning Явно следващия път ще е без Нежно.

# 684
  • Мнения: 252
Ние имаме на Beko и сме доволни. Дрехите излизат наистина сухи и не много смачкани Simple Smile
Голямо удобство е, особено зимата - дори съжалявам, че по-рано не си закупихме този продукт.

# 685
  • Варна
  • Мнения: 188
Здравейте! Имам проблем със сушилня Уърпул. Когато извадя долния филтър виждам, че е леко влажно. А мрежичката, която е след филтъра /не се вади/ е набита с мъх, който трудно успявам да почистя. Само при мен ли е така? Благодаря!

Извинявам се!
Никой ли няма проблем като моя?

# 686
  • Мнения: 47 998
И аз го имам този проблем
Предполагам след време ще се наложи чистене в сервиз
Мъжът ми сложи допълнително уплътнение на горния филтър и сега са по-добре нещата , но като цяло го отчитам като минус и недомислица
Иначе работи като пушка, пу пу

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте!Много искам да си купя сушилня.Вие къде държите вашите?Това ми е проблемът.

# 688
  • Варна
  • Мнения: 188
Налага се чистене в сервиз на около три месеца при мен. Иначе увеличава доста времетраенето на сушене. Сега е гаранционна и не плащам, а после? Направо съм в чуденка какво да правя!

# 689
  • Мнения: 47 998
Моята е на година точно и не съм я "водила" на чистене
Би ли споделила повече за това?

Общи условия

Активация на акаунт