В момента чета...48

  • 76 481
  • 745
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583


Старата Тема:

Важно!
Желателно е когато споделяте впечатление от дадена книга да внимавате как го правите. Това предупреждение не цели въобще да ви откаже от споделяне или питания, напротив! Но често, все още под въздействието на емоцията от прочетена книга се прибързва в споделянето. Нека коментирането на ключови моменти, развръзка, убиец и въобще всичко, свързано със съдържанието, което би разкрило важна информация, да бъде поставяно в скрит текст! За целта, вмъкнете текста, който искате да скриете между скобите [спойлер][/спойлер], на латиница - spoiler. Уважавайте правото на непрочелите все още книгата да й се насладят максимално, когато решат!
Как да поставите картинка в мнение
- когато желаете да покажете корица на книга, която четете, е необходимо да копирате, сложите адреса на картинката между отварящ и затварящ таг за изображение, т.е. между img и /img, поставени в скоби - [имг] [/имг]. За намаляване на изображението, ползвайте img height=250 или img height=300, след това адреса и накрая /img, съответно пак със скоби, ето и пример:
[имг хеигхт=250]http://....................jpg[/имг]

# 1
  • Мнения: X
Благодаря за новата тема!  bouquet

Записвам се със "Смъртта на една марионетка" на Каролайн Греъм. От поредицата "Убийства в Мидсъмър". Много харесвам сериала, доста е сполучлив. Надявам се и книгата да е на ниво.

# 2
  • Мнения: 24 649
Записвам се с Блага Димитрова

# 3
  • Мнения: 273
Петдесет нюанса сиво.  Peace Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 6 347
Благодаря и аз за темата! bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 2 403
И аз благодаря за темата  bouquet
Довършвам четвъртата книга за Себастиан Бергман - Момичето, което онемя.

# 6
  • Айтос
  • Мнения: 28
Пътят на Мури  Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 298
Дес, мерси за новата тема!  bouquet Записвам се с "Облак врабчета" на хартия и "Шантарам" на четеца. И двете засега са ми интересни, макар по много различен начин.

# 8
  • Мнения: 218
Аз вчера довърших "Щастието е чаша чай с теб" на Мамен Санчез. Това е най-повърхностната книга, написана с елементарен стил, като на първокласник, която някога съм чела.

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 823
Приключих една любима книга:

и започвам друга:

# 10
  • София
  • Мнения: 1 036
Записвам се с Гордост и предразсъдъци. Към края съм и .. ами приятна е книжката, обаче не е нещо впечатляващо. Идва ми някак суха, няма никакво въздействие върху мен, както например Слугинята преди това.

# 11
  • Мнения: 1 534
Благодаря за новата тема!  bouquet

Записвам се със "Смъртта на една марионетка" на Каролайн Греъм. От поредицата "Убийства в Мидсъмър". Много харесвам сериала, доста е сполучлив. Надявам се и книгата да е на ниво.

Аз също съм фен на сериала. Чела съм и книгата, и на мен ми допадна. Ще ми е интересно да разбера и твоето мнение след като я прочетеш.

Записвам се с Гордост и предразсъдъци. Към края съм и .. ами приятна е книжката, обаче не е нещо впечатляващо. Идва ми някак суха, няма никакво въздействие върху мен, както например Слугинята преди това.

Обожавам Гордост и предразсъдъци. Чела съм я много пъти и ми е все така интересна.

# 12
  • Мнения: 1 630
След "На изток от рая", сега чета това:

Много е кратка, чудя се коя да е следващата.  Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 5 526
"Този мъж".. не е лоша книжката. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 18 587
"Ема", Джейн Остин
Моите уважения, но се чувствам лично засегната, от това, че някой казва, че Гордст и предразсъдъци е суха и нямало никакво действие. Недейте, така, говорите за роман-шедьовър, една от най-обичаните класики на всички времена  Simple Smile Heart Eyes
Разбира се, всеки има право на мнение, и имаме различен вкус и не искам да бъде разбрана погрешно но това твърдение ми се струва незадълбочено, а и е напълно невярно това, че няма действие  Peace
Лично на мен това ми е люблимата книга,а и затова съм може би много пристрастна,чела съм я над 5 пъти и никога не ми омръзва, та не можах да подмина това мнение, длъжна бях да защитя книгата  Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 авг 2016, 11:25 от Miss_Bingley

Общи условия

Активация на акаунт