Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 26

  • 39 036
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
и мен безсънието винаги ме е тормозило, като грохна от неспане всичко ми е трудно, понаспала ли съм се, не могат да ме изморят така Rolling Eyes режимът винаги гледам да се спазва, като се кривне, става лошо Rolling Eyes
аз пък днес си имах следобед отпуск от деца и ми дойде доста добре Mr. Green
червено дупе при излизане на зъб при моето голямото е ставало, ама 2-3 пъти, не на всеки Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 786
Мами, да ви питам , има ли някоя , която се е справила с бебешко акне с третиране, или да чакам да си мине само. Педиатърката изписа две лекарства вече, но ефекта е нулев. Акнето е само по бузките инбеадичката.

# 47
  • Мнения: 11 475
Изобщо не е необходимо третиране, само ще си мине. Може да почистваш с памуче с преварена вода.

# 48
  • Мнения: 786
Изобщо не е необходимо третиране, само ще си мине. Може да почистваш с памуче с преварена вода.

Моме, при вас за колко време мина? До кой месец се появяваше. Като се роди на третия ден в болницата целия беше в акне. Къпеха го с хирургически сапун и докато ни изпишат вече беше изчистен. Малко се пообели кожичката, но де оправи бързо. Сега след три седмици вкъщи пак се появи това акне, този път само по личицето:(

# 49
  • Мнения: 3 404
Нормално е да има пъпчици и по челото ще излязат споко.А и после започва лющенето на ръчички и крачета,не е приятна гледка,ама природа  Heart Eyes
Мерси ви  bouquet той даже не е акал вчера,аз пък да му объркам кремовете и да хвърля пълната кутийка за дупе  ooooh! та на бепантен един тестер намерих и едва ми даде.
Тече ми като река,тоя цикъл не се измени и тва е,аулин и теч.

# 50
  • Мнения: 10 685
Роха, аз мазах с Елоком крем. Това ми изписа педиатърката. От две пъти мазане му мина.

# 51
  • Мнения: 786
Роха, аз мазах с Елоком крем. Това ми изписа педиатърката. От две пъти мазане му мина.

Ще ходя днес при нея и ще я питам за този елеоком.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 928
Роха, каката ми беше с акне близо до два месеца, пъпчиците излязоха когато беше на десет дни, почиствах с памучено тампонче така както ти е казала и Момето, не исках да мажа с нищо.

# 53
  • Мнения: 39 248
ДНес видяхме един младеж, скрит под майка си   Mr. Green
Много готино де  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 22 авг 2016, 22:03 от sigma

# 54
  • София
  • Мнения: 23 162
Ъ  newsm78

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
аз се сетииих Simple Smile Wink чакаме го да се присъедини младежа към нашите редици скоро Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 39 248
Видяхме Пънчето.

# 57
  • София
  • Мнения: 23 162
аааа, ясно.
ама да не се присъединява много скоро, той за октомври е предвиден  Naughty

# 58
  • Мнения: 39 248
Рано му е още. Има още поне 6 седмици да се почуди.

# 59
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
 Blush И на мен ми беше много приятно, Лия е станала голяма госпожица вече  Heart Eyes Още веднъж, благодаря за нещата, които ми донесе  Hug
И аз се надявам младежа да си изчака реда  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт