Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 26

  • 39 039
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 404
Привет на новото бебе,ще спи ми,кво друго 😍 само коликите бъркаха спокойствието.
Фели май ще махнете бибито,успех,да не дадеш задна.Ний вече 8 дни се приспиваме по стария начин,двамата на спалнята без носене.Само от зъбите се буди 1-2 посред нощ и иска носене  ooooh! Снощи пак нови илачи и мрънка на няколко пъти,но не е ставал.Та днес успях да видя долните са тръгнали.
Мнооого се кефя на деца с байкове,още като збременях ги гледах,нооо,моя сигурно в 1-ви клас ще може.Я,буквите знае,и още сумати неща да не досаждам тука,явно има потенциал,а и най-важното голямо желание за момента,но физически и зле.Едно стъпало не умее да качи,прагове,пързалките,катерушки не го привличат,не ги забелязва.Ако е топка и да бяга.Днес ме учуди,че като падна назад пред едно прагче и задържа глава,че не я тресна,мн е зле.Дай му да си клекне с колички,тебешири,книжки.Зимата както мисля да не го пускам ще трябва да държа темпото с ученето ако има още интерес де.В яслата естествено няма как да продължи.
Тази книга,която чета много ми е полезна.Разбрах,че всичко в поведението на детето,което смятах,че не е правилно,си е напълно в реда на възрастта,че до 3-4 г ще е тъй.Лигаво дете е дете след 6г.Бе имало човек нужда да се усведоми малко по въпроса  Joy

# 31
  • Мнения: 19 687
Звезди, не може всички да са Юсеин Болт. Трябва да има и шахматисти Hug Физическото се оправя, другото е по-трудно Simple Smile

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Звезде, коя книжка четеш newsm78 моите може да катерят стълби, ама не знаят азбуката да ти кажа

# 33
  • Мнения: 11 477
 Joy Joy Моето е от Болтовците, а ние с баща му сме от шахматистите, да се чуди човек нс кого се е метнал.

# 34
  • Мнения: 19 687
Joy Joy Моето е от Болтовците, а ние с баща му сме от шахматистите, да се чуди човек нс кого се е метнал.
hahaha hahaha hahaha
Щях да кажа нещо тъпо, ама ще го пратя на лични.

# 35
  • Мнения: 3 191
Моме, Роха- пробвали ли сте да повивате по метода на Харви Карп? При Борис много ми помагаше, ако не заспеше веднага се успокояваше много и на по- късен етап заспиваше. Някъде до към третия месец съм го използвала, даже онзи ден  пак го пових за 10 мин. , че си триеше очите до неузнаваемост в опита си да заспи

# 36
  • Мнения: 11 477
Само на челна стойка не съм пробвала  Tired Ей го - още не е заспал, с него и аз.

# 37
  • Мнения: 3 191
Уффф, съчувствам ти.... Нямам други предложения, дано да е някакъ етап и бързо мине Hug

# 38
  • Мнения: 3 404
"Изкуството да бъдеш родител" ,140 стр много бързо се чете.Даже този д-р препоръчва"Малкото дете цивилизацията",но някъде пишеше,че няма превод,ще търся пак.
Прави сте,ама като ми се заклатушка и направо се ядосвам,все ръка подава.
Абе никой ли няма да ходи на събитието на 25.09 ?

# 39
  • UK
  • Мнения: 5 999
Тук да живееш, не е лесно, но и в чужбина да отидеш, също, не е чак, толкова лесно  Shocked
Звезди, чувала сэм я. Но хич не ми остава време и за книги. Срамота!  Монтесорито, откога го чета  ooooh!

# 40
  • София
  • Мнения: 1 928
Ох, бебетата ми са решили, че днес ще ме побъркват, като са станали в 4 h. сутринта ( и двамата), преспаха за 30-40 мин. и от тогава заспиват за 20-30 мин. и купонннннннннн, а аз заспиваммммммм.

# 41
  • Мнения: 7 488
Споко Макси, и моите пак почнаха да стават в 5 ч. Свиква се, мислих, че като порастнат ще спят до по-късно, но сме от ранобудните.
Иначе изградих супер режим, в 9 вечерта сме хоризонтирани. Никога не съм ги оставяла да играят ако се събудят, натискам ги да лягат, такива игри по сред нощите не вървят при мен. Лоша съм ама и аз съм човек.

# 42
  • UK
  • Мнения: 5 999
И аз като ФЕли, всичко е с режим у нас, я кривнеш от пътя, всичко си е за твоя сметка.

# 43
  • Мнения: 3 404
У нас пък "режима"  бие рекорда,само ми се оплакваше една съседка,та вече към 1ч заспива  ooooh!😶 Ще се натискаме като си отидем в нас,поне към 8-9ч става.Ама следобед спи по три часа.Гледам,че поне шест часа трябва да са минали.Одеве като запищя и дърпа гащите,измих го,зачервен гъз,кво пък е туй чудо.Днес успях да му поуформя косището.
😁От самото начало най-ми е тежало недоспиването,това на три часа ме побъркваше,да хапнеш и да пикнеш и то пак чака да яде,
Днес понаместих багажа и брояяяяяя  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 7 488
Звезде, червеното дупе от зъбите става така, пламва изведнъж  Whistling И ако не си го усетила да е стоял повече с акото, явно някаква реакция става в организма с тоя зъборастеж.

Общи условия

Активация на акаунт