Ясли в Бургас

  • 21 851
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 111
И аз бих желала детето да се чувства добре,и не вярвам да има родители който да не желаят,но в нашия случай до 17.30 не мога да мръдна от работа и не мога да разчитам на баби и дядовци.За това казвам поне госпожите да не правят физиономии.

# 91
  • Мнения: 2 577
Винаги съм си мислила, че и ние сме си виновни Госпожите да не си спазват работното време, макар че ако си в частния сектор - и работа да нямаш, и клиенти да не влизат - било в магазин или заведение, ако трябва кръстословици решаваш или чоплиш семки - спазваш работното време. Мисълта ми е че и деца да няма - до 19 трябва да са там   Naughty
Аз също съм до 17.30 и трудно мога да изляза преди този час...Crossing Arms
Ама една майка "традициите" не може да промени, всичко се отразява на детето
затова често виждам обяви - търся детегледачка от 16 до 18ч....
Още по времето на баткото беше така, явно нищо не се е променило - в 16.30 ме гледаха на кръв като се появя. Имаше едно детенце милото прабаба му го взимаше, а тя самата едва ходеше макар и с бастуна - идея нямам как се прибираха  ooooh!
 

# 92
Мамчета, какво ви е мнението за яслите в Изгрев?Записах дъщеря си там за септември,но чувам различни мнения за персонала,които започнаха да ме тревожат.

# 93
  • Мнения: 720
И Мимито ще тръгва на ясла юни месец... Така поне ни обещаха от яслата , де...  Rolling Eyes Confused

# 94
  • Мнения: 1 111
Мимито & Светла къде сте записани?

# 95
  • Мнения: 720
Мимито & Светла къде сте записани?
В "М. Рудник" - тук живеем , и сме без кола... А и е точно до блока ни ... Дано я вземат юни , както ми казаха.. Praynig

# 96
  • Мнения: 356
Здравейте.

Искам да питам за точни адреси на яслите, които знаете и за телефони, защото из повечето сайтове, из които гледах, липсва инфо за част от яслите, които изброявате тук.

Благодаря предварително!

# 97
# 98
  • Мнения: 2 577
http://www.compass-bg.net/data/search.php?action=cat&db=compass&show=103

и тук ги има и само яслите и тези в ОДЗ-тата и градините  Peace

# 99
  • Мнения: 356
много, много благодаря!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт