Как и с какво да премахнем неприятното потене под мишниците?-3

  • 101 039
  • 590
  •   1
Отговори
# 60
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 817
В момента ползвам това:

Средна хубост - не съм сигурна, че бих го купила отново, а и трудно се намира.

niveа dry comfort е по-добър!
Кой по-точно?

# 61
  • София
  • Мнения: 42
Здравейте, някой ползвал ли е това рол-онче? http://www.plamboy.bg/kozmetika-BGN/parfumi-i-dezodoranti/deo-cr … i-ctipci-styx-BGN

# 62
  • Варна-София
  • Мнения: 428
Много искам да споделя моя опит. Доста време страдах от буквално непрекъснато изпотяване - нещо, което рязко сваля качеството на живота, да не говорим за непрекъснатите настинки.
Зачетох се в състава на лекарството за кръвно налягане, което вземам от 2 години. Едната от съставките е индапамид (indapamide). В нета намерих и изследвания, които доказват връзката.
Вярвайте, 2 дена след спирането на лекарството изпотяването престана.
Животът пак е хубав.
Пожелавам на всички, които страдат от изпотяване да открият и премахнат основната причина.

# 63
  • Мнения: 2 742
Много искам да споделя моя опит. Доста време страдах от буквално непрекъснато изпотяване - нещо, което рязко сваля качеството на живота, да не говорим за непрекъснатите настинки.
Зачетох се в състава на лекарството за кръвно налягане, което вземам от 2 години. Едната от съставките е индапамид (indapamide). В нета намерих и изследвания, които доказват връзката.
Вярвайте, 2 дена след спирането на лекарството изпотяването престана.
Животът пак е хубав.
Пожелавам на всички, които страдат от изпотяване да открият и премахнат основната причина.
Хубаво, че при теб така се е получило. Но явно не винаги има причина, ето аз всичко си изследвах и нищо не се откри като здравословна причина

# 64
  • Мнения: 23
Много искам да споделя моя опит. Доста време страдах от буквално непрекъснато изпотяване - нещо, което рязко сваля качеството на живота, да не говорим за непрекъснатите настинки.
Зачетох се в състава на лекарството за кръвно налягане, което вземам от 2 години. Едната от съставките е индапамид (indapamide). В нета намерих и изследвания, които доказват връзката.
Вярвайте, 2 дена след спирането на лекарството изпотяването престана.
Животът пак е хубав.
Пожелавам на всички, които страдат от изпотяване да открият и премахнат основната причина.
Хубаво, че при теб така се е получило. Но явно не винаги има причина, ето аз всичко си изследвах и нищо не се откри като здравословна причина

а лекарството нали е важно да се взима, какво правите тогава

# 65
  • Мнения: 442
а лекарството нали е важно да се взима, какво правите тогава
Най-вероятно се заменя от доктор с друго с подобно действие, но без този страничен ефект.

# 66
  • Мнения: 725
Кокосово масло, сода бикарбонат и царевично нишесте с съотношение всичко по равно. Това ползвам аз от миналата година, по доволна не съм била  Wink

# 67
  • Мнения: 527
Кокосово масло, сода бикарбонат и царевично нишесте с съотношение всичко по равно. Това ползвам аз от миналата година, по доволна не съм била  Wink

Как точно го приготвяне? Маслото не оставя ли мазни петна по дрехите?

# 68
  • Мнения: X
А пък аз скоро научих, че и за прекомерното изпотяване имало козметична терапия и то не само за под мишниците https://web.facebook.com/photos някой има ли такъв опит?

Аз имам дългогодишен опит, вече 8 години. Бях една от първите пациентки на Docent Carl Swartling с това лечение тук в Стокхолм. Аз страдам от хиперхидроза от дете, буквално от дланите ми текат капки пот по пода. Цялото ми тяло се поти, но поне потта не ми мирише, поне така са ми казвали всички, но е факт че дрехите ми ставаха вир вода дори през зимата. На мен ми слагат ботокс в дланите и подмишниците - първо маркират точки с писалка, някъде през 0,5 см, слагат упойка и се започва боцкането до върха на пръстите. Слага се доста ботокс, поне това което съм видяла преди да ме упоят има минимум по 20 пълни спринцовки с ботокс в двете кошници, т.е. около 40.  Самата процедура се прави от трима - анестезиолог, една мед.сестра боцка едната длан и подмишница, а дежурният лекар - другата, през това време си упоен. Цялата процедура е около 40 минути. Най-интересното е, че се обработват само тези две  зони - длани и подмишници, но потенето спира по цялото тяло, дори и краката. Ефектът е от три до 6 месеца, при мен е около 4 месеца и половина. Тази процедура тук е безплатна за мен, но ако нямам епикриза и трябва да плащам е доста скъпо. Тази процедура се прави само в две болници в Стокхолм, не и в козметични салони и студия.

# 69
  • Мнения: 302
В момента ползвам това:

Средна хубост - не съм сигурна, че бих го купила отново, а и трудно се намира.

niveа dry comfort е по-добър!
Ползвала съм и двата, за мен категорично Дав е по-добрият. Запасявам се с по - опаковки, защото ме е страх,че ще изчезне и ще трябва пак от чужбина да го поръчвам. Направо се родих с него. Не съм имала случай да замириша на пот с него,откакто го ползвам от около година.

# 70
  • Мнения: X
За мен най-доброто на пазара е ето тази Rexona, използвам я когато ефектът от ботокса свърши и трябва да чакам седмица/две за следващата процедура.

http://www.rexona.se/products/by-need/911575/extra-protection?gc … &gclsrc=aw.ds

# 71
  • Мнения: 725
Кокосово масло, сода бикарбонат и царевично нишесте с съотношение всичко по равно. Това ползвам аз от миналата година, по доволна не съм била  Wink

Как точно го приготвяне? Маслото не оставя ли мазни петна по дрехите?



Хубавото кокосово масло не оставя следи по дрехите.  Ето линк към канала на Зори и рецептата. Наистина действа и още повече, че е био  Wink https://www.youtube.com/watch?v=zS1U-i3ISvU

# 72
  • Мнения: 442
PURE благодаря за разказа. Значи наистина има ефект поставянето на ботокс против изпотяване.
Ефекта от раз ли престава или малко по малко? И постоянно ли можеш да го правиш или трябва от време на време да има и по-дълги паузи от тези е 1-2 седмици?

# 73
  • Мнения: X
Ефектът е още на следващия ден. За да направиш следваща процедура трябва да минат минимум три месеца, при мен потенето започва отново след четири месеца и половина.Аз чакам една/две седмици, защото когато свърши ефекта на ботокса, а това става буквално от днес за утре, звъня да си запиша час и обикновено няма свободни часове седмица, две напред. Иначе може и да не чакаш, а да я направиш веднага след като се появи потенето. При мен потенето е обилно,  т.е. хиперхидроза- особено длани, мишници, гръб, лице и ефекта от четири месеца и половина е повече от добър.  При нормално изпотяване предполагам, че ефекта ще е над 6 до 8 месеца. Процедурата я правя постоянно от над 8 години.

# 74
  • София-Младост
  • Мнения: 23 381
В емаг свършиха рол-оните Мичъм...деодорантите ползвали ли сте ги? Свършиха ми моите и даже ползвам този на ММ...но поне да взема део, докато заредят евентуално.

Общи условия

Активация на акаунт