Отслабване със Сиофор - тема 5

  • 77 138
  • 671
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 27 486
Да,  различните марки може да въздействат по различен начин. Само да уточня, че таблетките Глюкофаж с бавно освобождаване НЕ се чупят на две, а се приемат само цели по схема. Sunglasses

# 601
  • Мнения: 744
Първоначално започнах с половин хапче 850 мг. два пъти дневно, след 10 дни половинка три пъти дневно. След още 10-15 дни увеличих по една таблетка два пъти дневно. Опитах три пъти, но не ми понася. Сега съм на старата схема - две таблетки 850мг, два пъти дневно. С Глюкофаж нямам странични ефекти, но не ми влияе за нормализиране на цикъла.
В период на бебеправене сме. Много е трудно  уцелване на ову. с нередовен цикъл.
Като цяло съм с чувствителен стомах, а хапчетата приемам винаги след хранене или по време на него.

# 602
  • Мнения: 265
Здравейте, група! И аз се присъединявам към вас! С ИР съм , започнах прием на Сиофор 1000 по 2 пъти на ден, мета фолиева киселина, б 12 и вит Д. Правим опити за бебе, с липса на овулация съм, но с редовен цикъл! Според АГ съм с много малко фоликули или нещо подобно, със Сиофор и диета и отслабване ще се регулират нещата! С наднормено тегло съм ...... от близо 1 месец се храня с протеини, салати, рядко сладко ям, до тук само 4 кг съм надолу! Ще се радвам да обменим опит!

# 603
  • Мнения: 27 486
Не са малко 4 кг Grinning

# 604
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Четири кила за месец е супер. Аз не свалих нито едно, така че се радвай.

# 605
  • Мнения: 744
Браво , това са нормални резултати. Продължавайте в същия дух. И ние правим опити, а аз от утре се връщам пак на Атанас Узунов.

# 606
  • Мнения: 54 401
Четири кила за месец е супер.

Повече не е препоръчително даже.

# 607
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Привет група. Аз не съм се включвала от много време, но сега имам едни притеснения и се надявам да ми помогнете. Пия Метфогамма 2 по 850 и ми понася много добре, да ама се оказа, че вече нямало да се продава. Та въпроса ми е с какво да го сменя? Кое при вас дава най-малко странични ефекти?

# 608
  • Мнения: 54 401
Защо да не се продава?
Нямаше 500, но 850 си я има, майка ми си я купува.

# 609
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 067
Защо да не се продава?
Нямаше 500, но 850 си я има, майка ми си я купува.

На баща ми му казали в аптеката, че повече нямало да се продава. Освен той нещо да не е разбрал. Аз съм в чужбина и няма как да проверя лично.

# 610
  • София
  • Мнения: 7 645
Метфогама май трудно се намира вече по аптеките.
За щастие има много други, при мен най-добре се отрази Метфодиаб. Може да пробвате с тях.
Или може да ви купят и Сиофор и Глюкофаж и Метфодиаб и да си прецените Simple Smile

# 611
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз съм упорито добиче и посвикнах със Сиофора щото напук продължавам да го пия. Още ми поразбърква стомаха ама вече не ми прави чак такова впечатление.

# 612
  • Мнения: 623
Здравейте, да попитам някой приема ли Сиофор, а да е без жлъчка? На мен ми е изписан заради поликистова и ИР. Ще го пия 3×1000 като постепенно увеличавам дозата. Докторката каза, че няма  проблем... но все пак се притеснявам

# 613
  • Мнения: 54 401
3*1000 и ще увеличаваш?
Не е ли много?
Каза ли ти плавно да започнеш?

# 614
  • Мнения: 623
Ще започна с 2×500 сутрин  и вечер. Ще стигна до 3×1000. Извинявайте, може би аз не се изразих добре. Но ме притеснява това че нямам жлъчка, дали ще навреди

Общи условия

Активация на акаунт