Бургаски мами - щастие 2017

  • 84 500
  • 293
  •   1
Отговори
# 105
  • Бургас
  • Мнения: 10 827

miss july, каква е цената на ФМ при Стоилов и в нея включен ли е БХС.
Най-добре звънни на регистратурата в Девата да питаш, защото май имаше промяна в цените. За третата ФМ края на януари платих 80 лв, но май защото не можа да направи пълен преглед. А иначе трябваше да платя 120 лв

# 106
  • Мнения: 72
 Simple Smile Христос Воскресе момичета,пожелавам много здраве на всички Simple Smile

# 107
  • Мнения: 100
Момичета, виждам че сте говорили за ФМ, преди малко в страницата на девата във фейса пуснаха инфо за нов специалист, който ще гледа. Ето цялото инфо:
Специално за бъдещите майки на Бургас!
Този уикенд от Лондон пристига специалист по фетална морфология с изключително богат опит, придобит в най-добрите клиники.
Българката д-р Тони Баракова, която преди повече от 10 години заминава със семейството си да живее и работи в Англия, ще гостува в Бургас и ще извършва фетална морфология в Университетска болница „Дева Мария“.
За повече информация и записвания телефон: 056/89 62 62

# 108
  • Мнения: 383
Момичета да ви питам има ли някоя наскоро родила в Бургасмед и да знае какво трябва да се носи?Аз днес питах Аг-то,отговорът беше,че само лични принадлежности.Реших да питам и на регистратурата за някакъв списък-ееее,направо така ми изсъскаха,че нямат те такива неща.

# 109
  • Мнения: 73
От приятелка,която преди 4 месеца роди там,знам,че нищо не трябва да носиш,освен тоалетни принадлежности.Те осигуряват дрешки за бебето,лигнини ти дават,даже и нощници за майките има.За разлика от окръжна,където аз раждах,там ти дават списък и още няколко неща извън списъка,които трябва да си донесеш.Личи си,коя болница е държавна.

# 110
  • Мнения: 320
Каква е цената на раждане секцио,когато е по медицински причини и без екип в Бургасмед?

# 111
  • Мнения: 51
Държавна , държавна ама ако стане нещо викат екип от Окръжна болница и в Дева и в Бургасмед 😉 не забравяйте, че не болницата е от значение а лекарите Simple Smile

# 112
  • Мнения: 143
Преди 4 месеца раждах в Бургасмед чрез секцио.Списък няма. Осигуряват всичко като цяло. За бебо дават дрешки, памперси, храна.
Нещата които аз си носих бяха 2 бр нощници / рокли/ ,сутиен за кърмачки, чорапи/ след операцията ме тресеше/, гумени чехли с които да се разхождам, тоалетни принадлежности.
По какъв начин ще раждаш?
За жалост не мога да кажа че съм особено доволна от отношението на акушери и неонатолози. Единствените любезни хора бяха санитарките.

# 113
  • Мнения: 383
Благодаря ви мами 😘
Candy Mama,аз ще раждам също с операция.Надявам се всичконда е наред.Ти при кого ражда?

# 114
  • Мнения: 143
Мирослав Минчев ми води консултациите и той ме оперираше / мисля че Миринчев му партнираше/. От операцията съм доволна, и при теб всичко ще бъде наред, не се тревожи.Всичко мина много бързо и безболезнено, включително и възстановяването ми.Не бях доволна от факта, че въпреки всичките ни уговорки Минчев не си вдигна телефона, когато ми изтекоха водите / 6 часа преди уговорката за секцио/, въпреки многобройните обаждания от мен и съпруга ми.Не бях доволна и по време на престоя. Ако не попитам аз, няма да ми се каже.. а питам ли, се държат все едно съм длъжна да знам всичко.В тази болница всеки си има своя собствена философия, и най ме е яд, че никой не ми показа как трябва да го кърмя това дете,никой нищо не пита и показа.Последния ден от престоя ни една от акушерките ми се скара защо не съм била кърмила / не си мисли, че не пробвах многократно/.И за капак, на въпроса към една от неонатоложките"Ще взимате ли детето да го къпете днес?", отговорът беше "Защо да го взимаме? Не знаете ли че днес ви изписват? Но ако не искате да тръгвате днес, останете още една вечер."Shocked
Може би и аз съм била с големи очаквания... в това отделение би трябвало всички да са усмихнати и готови да помогнат, особено след такъв стрес като раждане.

# 115
  • Мнения: 24
Здравейте момичета,
и аз съм на ФМ при д-р Троянчев как е при него имате ли мнение Simple Smile а и може ли да ми кажете оринтировачна цена ? Simple Smile

# 116
  • Мнения: 320
Здравейте момичета,
и аз съм на ФМ при д-р Троянчев как е при него имате ли мнение Simple Smile а и може ли да ми кажете оринтировачна цена ? Simple Smile
Бях на 5 май при него.Бързо мина прегледа, но каквото гледа на монитора ,ти обеснява. Не е някакъв темерут. На мен 90лв. ми взе.

# 117
  • Мнения: 73
Аз бях при д-р Троянчев последно януари.80 лв взимаше тогава.Аз съм доволна от него.Всичко гледа обстойно,обяснява и колкото и глупави въпроси да му задам винаги ми отговаря любезно.Но наистина сравнително бързо минава прегледа.

# 118
  • Мнения: 22
Момичета, има ли някоя, наскоро раждала при д-р Люцканов? Имам няколко въпроса... В чуденка съм дали да ме изражда в МБАЛ той или да се местя в Девата без избор на лекар.

# 119
  • Мнения: 21
Здравейте! Предстои ми раждане съвсем скоро и искам да попитам дали има мами, които са родили в МБАЛ секцио със спинална упойка? Ако да -  кой анестезиолог ви я постави?

Общи условия

Активация на акаунт