Бургаски мами - щастие 2017

  • 84 027
  • 293
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Здравейте от мен
Бременна съм в 11 г.с. на 30 г.Записах се за следене при д-р Сашо Георгиоски над който нямам никакви наблюдения моля ако някой може да ми каже мнението си за него ще се радвам много благодаря ви

# 91
  • Мнения: 51
Аз се записах при др Кироваков, малко съм разочарована, пълно е с хора и не успява да обърне внимание на всеки. Бърза да обяснява за да може следващия да влезе.Дори се чудя дали да не го сменя :/ в 16г.с. съм.

# 92
  • Мнения: 222
Дидка, аз съм при Татарова, но ми се наложи преглед при Георгиоски  / болеше ме стомаха / много ми хареса този човек, много внимателен, много подробно и спокойно ме прегледа. Наблюдението ми е само от един преглед за съжаление.

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Гергиоски е може би най-внимателния и мил доктор в болницата. Голяма душичка е.

# 94
  • Мнения: X
Ох много ви благодаря момичета нямате си и на идея как ме успокоихте много се чудех дали съм попаднала на лекар че много зор беше до като забременея и от много лекари се разочаровах в Бургас

# 95
  • Мнения: 143
Здравейте мами! Късно открих темата, но се присъединявам! Терминът ми беше на 18.01.2017, но родих секцио на 11 януари.
Има ли други мами, които вече са родили и излизат на разходка?
П.С Лека бременност на всички  bouquet

# 96
  • Мнения: 73
Да,аз родих на 17.02 и вече сме на разходки Simple Smile А относно Кироваков наистина има много пациентки и понякога може и да преглежда две едновременно ,но няма да пропусне да ти каже нещо важно,а щом дойде раждането можеш да разчиташ на пълно внимание и много топло и човешко отношение по време на целия престой в болницата.Поне при мен беше така,всеки сам си решава.Teo_dora ако при някой друг ще чустваш по-спокойно,избери него Simple Smile

# 97
  • Мнения: 26
момичета бихте ли споделили, кой лекар посетихте за ФМ

# 98
  • Мнения: 72
 kivvito_ аз ходя при АГ -то ми д-р Ангел Недялков.Кабинета където ми води ЖК е на центъра,но ФМ ми я прави в Бургасмед в Меден рудник.Тъй като на мен ми е първа бременност не мога да помогна много Simple Smile

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
момичета бихте ли споделили, кой лекар посетихте за ФМ
Аз ходих при Стоилов в Девата. Чувала съм добри отзиви и за Троянчев. Иначе ако имате възможност най-добре в София. Второто ФМ я правих при Чавеева в Щерев. Страхотен професионалист и човек.

# 100
  • Мнения: 26
момичета бихте ли споделили, кой лекар посетихте за ФМ
Аз ходих при Стоилов в Девата. Чувала съм добри отзиви и за Троянчев. Иначе ако имате възможност най-добре в София. Второто ФМ я правих при Чавеева в Щерев. Страхотен професионалист и човек.

какви са ти впечатленията от Стоилов

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
момичета бихте ли споделили, кой лекар посетихте за ФМ
Аз ходих при Стоилов в Девата. Чувала съм добри отзиви и за Троянчев. Иначе ако имате възможност най-добре в София. Второто ФМ я правих при Чавеева в Щерев. Страхотен професионалист и човек.

какви са ти впечатленията от Стоилов
За професионалните му качества не съм коректив. Отидох при него само защото не можех да пътувам до София и защото въпросния е преминал двугодишно обучение по фетална морфология и има лиценз за това /в това отношение е единствения такъв специалист в Бургас/. Обясняваше по време на прегледа, но като човек е надменен и егоцентричен. Държа ми сметка на третата ФМ защо втората не съм я направила при него, а съм ходила в София. После се рекламира 10 минути как е единственият специалист по ФМ в Бургас, какви дипломи имал и пр.

# 102
  • Мнения: 26

miss july, каква е цената на ФМ при Стоилов и в нея включен ли е БХС.

# 103
  • Мнения: 72
 Simple Smile здравейте бургаски мами,,преди малко се прибрах от ЖК.И да се похваля,доки ме успокои,че плацентата може и да се вдигне,имала съм време.
Иначе съм 27 седмица бебка вече е 1100,надала е близо 500гр за месец  Wink.Каза ми,че бедрата са и по дълги отговаря ли на 29 седмица,но нямало проблем  Grinning.

# 104
  • Мнения: 1 280
Аз на ФМ ходих при Троянчев,доволна съм,обяснява всичко което вижда и отговаря на всички зададени глупави въпроси.  Mr. Green Peace

Общи условия

Активация на акаунт