Fatih Harbiye~всичко за актьорския състав-настоящи и бъдещи проекти~98~

  • 54 199
  • 732
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30 820
Fatih Harbiye




Резюме: В квартал  Фатих в Истанбул, живее младо момиче на име Нериман. В ранна детска възраст,
тя губи майка си, която е от богато семейство и сега Нериман живее с баща си и родната си леля Гюлтер. Тяхното семейство живее спокойно и спазва семейните традиции.
Нериман има приятел от детството - Шинаси, който е влюбен в нея и иска да създадат заедно семейство. Нериман мечтае да се измъкне от мизерията и нищетата, да разкъса оковите на деспотичните  правила и норми, които са насаждани от векове и насочва всичките си усилия за това.
В Истанбул Нериман има вуйчо, който е съдружник в компания "Арджаоулу Текстил". Той има две дъщери  - Дуйгу и Пелин. Маджит Арджаоулу е богат младеж, в който Пелин
е влюбена. По повод на неговото завръщане от Америка, Пелин организира тузарско парти. Въпреки, че Нериман не поддържа връзки със семейството на вуйчо си, по стечение на
обстоятелствата и тя е поканена на това парти. Там Нериман се запознава с Маджит и животът й коренно се променя.
С кого ще остане Нериман - с приятеля си от детството, Шинаси, или с първата си любов-Маджит...


Неслихан Атагюл е родена на 20 август 1992 г.  През 2006 година се снима в "Листопад", изпълнявайки ролята на Дениз (голямата дъщеря на Таксим). Участието в хитовата драма веднага изстрелва актрисата на върха. Следват "Първа любов" (филм-2006 г.), "Скъпи татко" (2011 г.), "Араф" (филм- 2011), "Животът продължава ( 2011-2012 г.) ,  " Това, което ми остана от теб" ( филм- 2015 г.) и Черна любов ( Kara sevda 2015 г. ). Първата й главна роля в сериал е във "Фатих Харбие" (2013 - 2014 г.). Актрисата печели редица награди за участието си във филма "Araf", като "Най-добра актриса" на фестивалите в Москва и Токио.





Кадир Доулу е роден на 19 април 1982 г. в гр. Мерсин. Първата му главна роля е в сериала "Малки Тайни" (2010 - 2011 г.) в ролята на Али (най-добрия приятел на Чет и гадже на Арзу.). Следват  "Мръсната седморка" (2012 -2013 г.),"Двете лица на Истанбул" (Fatih Harbie 2013-2014 г.), "Любов моя, Алабора" ( Sevdam Alabora 2015 г. ) и "Великолепният Век - Кьосем" (Muhteşem Yüzyıl - Kösem 2015г.)













                                             

Стари теми



Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6 Тема 7 Тема 8 Тема 9 Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15 Тема 16 Тема 17 Тема 18 Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23 Тема 24 Тема 25 Тема 26 Тема 27 Тема 28 Тема 29 Тема 30 Тема 31 Тема 32 Тема 33 Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37 Тема 38 Тема 39 Тема 40 Тема 41 Тема 42  Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46 Тема 47  Тема 48 Тема 49 Тема 50 Тема 51  Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема 55 Тема 56 Тема 57  Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63  Тема 64 Тема 65 Тема 66 Тема 67Тема 68 Тема 69 Тема 70 Тема 71 Тема 72 Тема 73 Тема 74 Тема 75 Тема 76 Тема 77 Тема 78 Тема 79 Тема 81 Тема 82 Тема 83 Тема 84 Тема 85 Тема 86 Тема 87 Тема 88 Тема 89 Тема 90  Тема 91 Тема 92 Тема 93 Тема 94 Тема 95 Тема 96 Тема 97







Приятни минути в темата!


   

    

    

 

 

Последна редакция: ср, 24 авг 2016, 15:49 от DIKsi72-Душко-Клоди-Надуфка-Рени

# 1
  • Мнения: 10 486
Ай, се запиша Laughing
Ренка, мерсаж за новото къще newsm51

и по традиция Laughing
Скрит текст:

# 2
  • София
  • Мнения: 13 572
Айде и аз да се метна в новото къще  Heart Eyes
Ренка тешекюлер а това си го прибери за по-късно  newsm47
Скрит текст:


# 3
  • Мнения: 1 869
Хайде за темичката
Скрит текст:


Пантен дават награда и нашите са номинирани..


http://www.pantenealtinkelebekodulleri.com/

Неслито много красива


# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 431
Мерси и аз и гледам,че е традиция  Laughing

Скрит текст:

# 5
  • Мнения: 21 905
Запис в темата и да си открадна 2-3 от вкусотийките на Терзи  Hug Heart Eyes Mr. Green

Ренку  Hug Heart Eyes мерси  bouquet От мен едни толумбички  Laughing

# 6
  • Мнения: 15 884
Идем да си заплюем място в новия двор и да оберем лакомствата на Ренку eat eat eat eat Mr. Green

А ся здравейте Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 30 820
Идем да си заплюем място в новия двор и да оберем лакомствата на Ренку eat eat eat eat Mr. Green

А ся здравейте Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Я не пипай ма #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 9 520
Здравейте джанки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Първо ви изчетох - мнооого сте писали  Twisted Evil

Бабитеее, много благи внучки  preggo preggo

Тоз Кадир от ден на ден по-красив и млад , докато Бурак ми прилича на занемарен ( много ми харесваше в началото на Карато)- дано е нещо заради ролята .
Скандалът - отношения Несли, Бурак , Хилал дано е реклама по американски , а не ПРОСТОТИЯ по балкански !

Рену, тенк ю за темичката - и язе идем да ям от подаръците ти  eat

# 9
# 10
  • Мнения: 1 367
Хайде и аз да се цопна тука  Hug
Ренку за новото къще  bouquet Hug Heart Eyes
Скрит текст:
По темата Несли се е отписала,но Хилалката не се е от нея  Praynig Дано всичко се нареди  Peace
Аз немога да разбера какъв е толкова проблема ето Кадир е последвал партньорката си Седа споделя нейни снимки всичко мирно и тихо все пак искат успех за проекта си  Peace При тия всичко е филми братче  ooooh! Немога да разбера къде е проблема самовлюбието на Бу ли,ревността на Фе ли или (не искам и да си го помислям)нашето му дойде славата в повече и се замая  Thinking Не вярвам Кадир да има пръст във всичко това  Peace Факт е че до погребението на бащата на Несли всичко беше нормално може би дори до сватбата,а после........
Фили  Hug Heart Eyes дано да си права дано  Praynig

# 11
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Ето ме и мен  Hug
Никой да не пипа, за Ренка само!  Naughty
Скрит текст:
Ренку  Heart Eyes afiyet olsun!  chef

Не знам дали е вярно, че няма лоша реклама, ама факт, че месец преди старта на сезона вече ври и кипи около севдата  Laughing Не се разправяйте помежду си, те си знаят истината!  Peace Wink
Аз като широко скроена харесвам и Несли, и Елка, не ща да сравнявам, гледам и двата сериала, различни са ми  Rolling Eyes Само по отношение на някои хвъркати не мога да съм чак толкова широко скроена...  Whistling Ама там май повечето сме на едно мнение!  Wink Peace

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Благодаря за новата тема...
Скрит текст:
остана малко до началото на КС Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 13 572
Абе момичета притеснявам се за здравето на Ренка  Thinking
от толкова много торти и сладкиши да не я разболеем милата
да вземем да и помогнем малко как мислите  Naughty

# 14
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Абе момичета притеснявам се за здравето на Ренка  Thinking
от толкова много торти и сладкиши да не я разболеем милата
да вземем да и помогнем малко как мислите  Naughty
предупредиха ни да не пипаме... ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт