ФЕРМАТА 2 - тема 1!

  • 134 004
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 819
Няма много инфо все още,дори не сме сигурни колко на брой за участниците.
Знаем,че започва на 11-ти и има 6 известни личности.ТолкоЗ по въпроса Mr. Green

Снощи или предната вечер като рекламираха предаването казаха, че участниците ще са 6 известни личности и 12 простосмъртни.  Peace
Ама верно много късно започват, по полето вече почти всичко се прибра, мен ме мъчи мисълта :"ко ши ядът тия хора?"  newsm78 Или простосмъртните вече влязоха, за да подсигурят прехраната?  Thinking

# 46
  • Мнения: 851
Или простосмъртните вече влязоха, за да подсигурят прехраната?  Thinking
Виж това е интересно предположение, не бях се сетила Flutter Ама пък представяте ли си да е така и чак накрая да вкарат ония хратутници, които само да лежат и сещате се. И накрая да ги дотикат до финала зорлем. То хич няма да е честно.

# 47
  • Мнения: 6 819
Присъствието на ВИП персони не е честно, ако наистина получават хонорар за участието си. Ако искат да участват, да е наравно с другите. Peace
Предположението ми хрумна изведнъж докато пишех. Laughing

# 48
  • USA
  • Мнения: 7 352
Идеята на хонорара е да компентира времето,през което ще са затворени във фермата и няма да могат да приемат други платени ангажименти.

Сигурна съм,че ще има Варсамов2,за съжаление.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 057
Идеята на хонорара е да компентира времето,през което ще са затворени във фермата и няма да могат да приемат други платени ангажименти.

Сигурна съм,че ще има Варсамов2,за съжаление.

Особено Терзийски не може да си смогне на ангажиментите   Naughty Laughing Според мен конкретно тези участници или поне част от тях наистина са го закъсали и им трябват пари иначе едва ли биха влезли.

# 50
  • Мнения: 6 819
Идеята на хонорара е да компентира времето,през което ще са затворени във фермата и няма да могат да приемат други платени ангажименти.

Сигурна съм,че ще има Варсамов2,за съжаление.

Ами тогава да не влизат.  Crossing Arms Простосмъртните нали също имат ангажименти? Тях кой ги компенсира? Според мен трябва всички да са равнопоставени.  Peace Ама мен кой ли ме пита? Пък и какво ли разбирам аз?  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 7 848
И§А удариха дъното с К. Трзийски. Този човек има нужда от лечение. По- хуманно би било да му платят за лечение , а не да го вкарват във формат. При все , че Иван също имаше проблем с алкохола.

Ненавиждам алчни хора!

# 52
  • София
  • Мнения: 4 328
ами помагат му, де. вкарват го в комуна Wink

# 53
  • София
  • Мнения: 20 193
Ама верно много късно започват, по полето вече почти всичко се прибра, мен ме мъчи мисълта :"ко ши ядът тия хора?"  newsm78 Или простосмъртните вече влязоха, за да подсигурят прехраната?  Thinking

Миналият сезон беше заснет в по-голямата си част, когато започнаха излъчването.  Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 23 057
Ама верно много късно започват, по полето вече почти всичко се прибра, мен ме мъчи мисълта :"ко ши ядът тия хора?"  newsm78 Или простосмъртните вече влязоха, за да подсигурят прехраната?  Thinking

Миналият сезон беше заснет в по-голямата си част, когато започнаха излъчването.  Thinking

Именно,за това се учудих.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 6 819
Да, миналата година когато започна излъчването, бяха минали 6 седмици. Тук пресметнахме, че форматът е започнал в началото на август. Peace

# 56
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 226
По-малък е периодът между записа и излъчването тази година.

# 57
  • Мнения: 9 865
И§А удариха дъното с К. Трзийски. Този човек има нужда от лечение. По- хуманно би било да му платят за лечение , а не да го вкарват във формат. При все , че Иван също имаше проблем с алкохола.

Ненавиждам алчни хора!
Абсолютно. Но това им е специалитетът на тях... затворници, алкохолици, валя&моро, агресивни идиоти, все хора, които са "пример за обществото".

# 58
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 491
Въ, отчайвам се с всяка прочетена страница... Калин Терзийски  Sick Още колко могат да паднат продуцентите?!

# 59
  • Мнения: 9 225
Опосомски  Sick
Пак стартират заедно с Випа 11 и 12.9

Общи условия

Активация на акаунт