ФЕРМАТА 2 - тема 1!

  • 134 045
  • 1 477
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 783
Опосомски  Sick
Пак стартират заедно с Випа 11 и 12.9
Опосомите не са виновни за това. Вип Брадър си смени датата за да си мерят рейтинга  Laughing До сега Вип Брадър винаги е започвал в Понедилник (Вторник за втората група съквартиранти).

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
Много е тъпо това мерене на рейтинг #Cussing out

# 62
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 080
Този сезон и двете предавания обещават да са порядъчно тъпи, така че едва ли ще имаме драма кое да гледаме Wink

# 63
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Този сезон и двете предавания обещават да са порядъчно тъпи, така че едва ли ще имаме драма кое да гледаме Wink
Хаха, да!
Е, аз по традиция ще гледам предимно дуелите във Фермата, че режисурата в останалото време ми идва в повече.
На Биг Брадър съм обидена, че пак е Вип! Crossing Arms

# 64
  • София
  • Мнения: 841
Благодаря за темата!
Ще гледам поне първите епизоди, да видя как са участниците и каква "ферма" са им подбрали. Знае ли се нещо за мястото, където ще се провежда?

# 65
  • Мнения: 6 941
Благодаря за темата!
Ще гледам поне първите епизоди, да видя как са участниците и каква "ферма" са им подбрали. Знае ли се нещо за мястото, където ще се провежда?
Това сигурно е дълбоко пазена тайна. Mr. Green
И аз ще гледам в началото, после ще заложа на съседите, щури, нови, каквито дават. Laughing

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
През юни собствениците на новата ферма гостуваха в бТВ...май няма да е толкова занемарена, като тази на бай Георги.

# 67
  • Мнения: 9 865
За ВИП персони ВИП ферма. Laughing

# 68
  • Мнения: 3 772
Че фермата на бай Георги ли беше?

Защо ми се върти, че бай Георги се явил на кастинг за фермер, пък там го харесали за стопанин на фермата?

# 69
  • София
  • Мнения: 23 155

Защо ми се върти, че бай Георги се явил на кастинг за фермер, пък там го харесали за стопанин на фермата?

Така ли,това не го знаех  newsm78

# 70
  • Мнения: 3 772

Защо ми се върти, че бай Георги се явил на кастинг за фермер, пък там го харесали за стопанин на фермата?

Така ли,това не го знаех  newsm78

Не си спомням много добре, но май се коментираше в темата, че на кастинга са го харесали. Ако някой помни, да каже така ли е.

# 71
  • USA
  • Мнения: 7 369
И аз имам такъв спомен.Не мисля,че фермата е собственост на бай ви Георги.

Последна редакция: пн, 05 сеп 2016, 19:43 от Beautyholicа

# 72
  • Мнения: 31 392
Да, не е негова. Стопанин е харесан след кастинга.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 26 658
И аз не знаех...Но тези,които ги представиха по бтв бяха семейство и казаха,че за формата тази година в тяхната ферма ще се снима

# 74
  • Мнения: 4 936
za sega 50 % са неизвестни за мен (от обявените) дано да им намерят един нов Райно, че ще измрат от глад като ги гледам...

Общи условия

Активация на акаунт