Страсти в Тоскана - 2 част

  • 62 306
  • 359
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Давиде каза: " Тя ме вика"!  Аурора го попита: Роза ли? Тя ли е?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Совите не са това, което са #Crazy Някоя мама напомни за Туин Пийкс и аз съм абсолютно съгласна с направеното сравнение. Толкова психо, че вече няма любов. Даже децата са пълно ку-ку. И, отчето с лукавия поглед хубаво изцели Вероника. И любимата ми Тесса ще залитне към младия Камерана. Абе стана мазало. Не ми харесва така. Ама, така или иначе свърши. На нас. От тук нататък оставам с надежда, че ще чета преразказа публикуван тук и дано всички мистелии за рязплетат и има повече романтика.

# 62
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
А дали има някаква вероятност да го продължат? За следващата седмица - сряда, четвъртък и петък - от 21,30 ще има двойни серии на "Мъртва точка"- за да свърши сезона. (Много го харесвам този сериал). Но все още няма обявена програмата на БТВ след това. Все си мисля, че "Фермата" не вървеше всяка вечер.

П.П А, значи има и други като мен - правилно съм го сравнила с Туин Пийкс.

# 63
  • Мнения: 709
Здравейте, снощи нямах възможност да гледам епизода, дали ще може да ми преразкажете какво се случи? Четейки коментарите ви, разбирам, че серията е била доста интересна.

# 64
  • Мнения: 5 386
Или е преживял, станал е свидетел на нещо ужасно, или някой го е хипнотизирал и го ръководи от разстояние.
Това е интересно предположение. Не е невъзможно. А нещата, които Аурора вижда и чува в Пиетра Роса, може да са и някакви нейни халюцинации. Тя е още под стрес след отвличането, освен това имаше неприятни преживявания, свързани именно с тази къща. Нормално е да не се чувства съвсем комфортно там. Тя се опитва да преустрои къщата, да я промени, но лошите спомени не си отиват така лесно.

Ники и Кати, не са показали Теса и Руджеро да спят заедно, но се предполага, че е било тогава, когато той й каза, че след Роза е обичал само нея. На няколко пъти в новия сезон имам чувството, че оставят дадена сцена недовършена, може и този случай да е такъв. Иначе просто няма кога да е било.

Момичета, много ми е приятно с вас в темата и не мога да ви опиша колко ме е яд на тези от bTV, че прекъсват сериала. Аз ще съм на линия с преразкази на следващите епизоди от вторник, ще се радвам, ако има желаещи да ги обсъждаме. Разбира се, нека коментарите да бъдат в скрит текст, както ще са и самите преразкази, за да се съобразим с тези от нас, които засега предпочитат да не знаят какво се случва по-нататък.

# 65
  • Мнения: 4 871
От къде мога да си тегля сериите?

# 66
  • Мнения: 373
Тия ненормалници как може да прекъсват сериал и то от такъв жанр!!!  Че то се губи нишката! Дайте да протестираме! С такова нетърпение чаках вечерите,  отдавна не бяха давали такъв добър сериал. До 10-ти го няма по програма. Има ли някъде преведени предстоящите серии?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Данибор, ние писахме на БТВ, но не получихме никакъв отговор. Доколкото знам, филма го нама никъде освен в mediaset.it при това е на италиански.

# 68
  • Мнения: 5 386
ВАЖНО: на страницата на сериала във Фейсбук е създадена петиция за връщане на сериала в ефир. Който има профил, нека влезе и се подпише.

А сега, както ви обещах - новият епизод. Понеже сме изгледали четири от оригиналните, продължаваме с пети. Ето го:

Скрит текст:
Жената от приемното семейство, при което е живял Давиде, отива пак при Аурора. Не успяват да говорят много, защото виждат, че Давиде стои до вратата, и жената си тръгва. Винопроизводителите се събират на протест пред имението на Камерана. Аурора е на ръба на лудостта, неспособна да различи кое е истинско и кое не. Алесандро се бои за нея и приема Давиде като заплаха. Едуардо успява да избяга от похитителите си и разказва на Изабела за случилото се. Ливия все още е отвлечена, затворена в някаква тъмна стая, където я посещава психиатърът. По-късно той прекарва нощта с Марсия. Теса се кани да  си тръгне от бара с Масимо, когато идва Руджеро. Казва й, че е дошъл да я изпрати до дома й, но тя отговаря, че не е сама (Масимо в това време се е върнал назад за нещо и Руджеро не го вижда, така че не знае с кого е Теса). Епископът взема страната на малките винопроизводители срещу Камерана. Вероника убеждава Елена, която е изписана от болницата,  да влеза в сектата заедно с нея, за да може да си върне имението Монфорте. Лоренцо и Матео се бият заради Лаура. След като разбира, Руджеро кара Лоренцо и Лаура да напуснат дома му и града. Матео отива при Руджеро въоръжен и заплашва да го убие, но в същото време някой друг стреля по Камерана.
И едно уточнение:
Скрит текст:
Виола се запознава с Филипо, когато той довежда в имението Камерана един кон (доколкото разбрах - подарък за нея от баща й).

Казах, че ще разказвам накратко, но не може съвсем кратко ,тъй като епизодите са по около час и половина.

И шести епизод:

Скрит текст:
Филипо помага на ранения Руджеро и се кара с Матео. Идват полицаи, разпитват Матео. Той обяснява, че е имал у себе си пистолет, но не го е използвал. Идват Алесандро и Аурора. Тя влиза тичешком в къщата, викайки „Къде е татко?’. Теса отива да види Руджеро, но Mасимо не я пуска вътре. Тя прекарва цяла нощ в колата си пред къщата. Сутринта Руджеро излиза, за да отиде при Аурора и да й благодари, че е започнала да го нарича „татко”. Отпраща Теса, но преди това й позволява да го прегърне. Масимо ги вижда и се разстройва. Елена отива да живее в Рупе и с Антонио имат спор по този въпрос. Давиде излиза от Пиетра Роса и и се среща с психиатъра. Той хвали детето, че изпълнява заръките му.  Руджеро събира племенниците си, Виола, Амина и Лаура на вечеря. Наблюдавайки поведението им, се опитва да разбере кой го е прострелял. След това Филипо и Виола, които са се сближили, разговарят навън. Не виждат, че Руджеро също е наблизо. Филипо кара Виола да каже истината. Така баща й разбира, че тя е стреляла. Масимо иска от Теса повече от приятелство, тя отказва. Матео се обяснява в любов на Сара. Руджеро решава да прати Виола в манастира, надявайки се, че там тя ще се промени към по-добро. После отива при Теса в бара, където тя е сама. Предлага й брак.

Последна редакция: вт, 06 сеп 2016, 12:17 от bell_87

# 69
  • Мнения: 25
Това е петицията. Нека всеки, който иска сериала да се върне отново на екран, да се подпише ! Simple Smile
ВСЕКИ КОЙТО ГЛАСУВА, ТРЯБВА ДА СИ ПОТВЪРДИ ГЛАСА, КАТО ВЛЕЗЕ В ПОЩАТА СИ !!!
http://www.peticiq.com/154867

# 70
  • Мнения: 25
Във ФБ има създадена официална страница на Страсти в Тоскана, където две момичета-админки всеки ден разказват нови епизоди от сериала, които са гледали на италиански. Ето и страницата: https://www.facebook.com/StrastivToskanaofficial/?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

# 71
  • Мнения: 709
bell_87, благодаря за разказа. Страхотна си. Аз не успях да изгледам последния епизод излъчен от  btv и затова имам въпрос как Вероника влезе в сектата? Епископът какво й обясни и той ли е в нея? Знае ли се кой членува в сектата, каква й е целтта и как тя ще помогне на Елена да си върне имението?

# 72
  • Мнения: 5 386
как Вероника влезе в сектата? Епископът какво й обясни и той ли е в нея?
Това и на мен не ми стана много ясно. Ако някой е разбрал, моля да сподели.

# 73
  • Мнения: 4 936
снощи имаше ли серия? не я намирам нито във войо нито на гледай сериали?

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 383
Белл, благодаря ти за преразказа!  bouquet bouquet bouquet

Общи условия

Активация на акаунт