Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 122 537
  • 831
  •   1
Отговори
# 15
  • софия
  • Мнения: 1 707
Камалия кое ти се разтича гел лака или боите?

# 16
  • Мнения: 5 892
Базата и топа

# 17
  • софия
  • Мнения: 1 707
Имам само 3д паста от тази фирма,съжелявам но няма да съм ти в помощ.

# 18
  • Мнения: 639
Бихте ли казали как се прави точно маникюра от първата снимка? Уникален е!
Благодаря,момичета! bouquet
Маникюра е правен ръчно,рисуваш си чертите,полумесеците,всичко се рисува.

# 19
  • Мнения: 2 643
Туко що приятелката ми ме лакира в домашни условия с гел лак и вече съм тотално зарибена  Mr. Green
Разбрах , че може без обезмаслител(ползва се спирт-колко %)

Знам , че сигурно всичко го има назад в другите теми и ви е писнало да се обяснявате , но през телефона ми е трудно да чета толкова много теми.и тъй като ще съм без комп поне седмица , ще ви разпитам  Blush Praynig

Базата задължителна ли е , защото ние нанесохме пак топ лак , изпекохме и така отгоре гел лака

Тук има база ,но няма обезмаслител , лаковете са lilly angel , не знам добри ли са  Rolling Eyes
http://www.olx.bg/ad/uvuv-lampa-baza-top-lak-i-uv-gel-lak-po-vas … K.html#636021fbbb


Този комплект има дружката ми и се колебая и дали да не е той,има три лака , няма база , но има гел топ 2 в 1.
http://www.olx.bg/ad/komplekt-za-noktoplastika-za-nachinaeschi-I … k.html#d69e5bedb9

Бих се радвала да ми помогнете , коя да избера.мисля да си взимам лаковете на Jеssie , китайски са , сега съм с техен , не знам как са от към издръжливост , цена 7лв. как мислите ползвали ли сте техни неща.




# 20
  • Мнения: 19 689
Аз пробвах сега точно същите от комплекта на приятелката ти, но си поръчах само цвят и база/топ 2в1 за проба. Доволна съм. Лесно се нанасят и държат, а разфасовката също ми допада за домашни условия (особено пък за тези пари). Ако и се свалят лесно, ще е супер.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 643
Не знам вманиячавам ми се , но сякаш ме болят леко ноктите,до сега само веднъж преди 2г си правих гел и не си спомням как е било.иначе много се лакирам ,но с обикновени лакове.дружката ми ми каза ,че и нея я болят,но само докато се пекат в лампата
Едит :вече не ме болят толкова,даже само едно дразнещо усещане без болка

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 19:12 от Сребърна Мъгла

# 23
  • Мнения: 321
Мнение за гел лак Clarissa и Misa ? Някоя от вас ползва ли ги?

# 24
  • Мнения: 2 643
Обелиха се Sad защо така,правихме всичко както трябва.спред моя близка,не бил изпечен добре,защото на люспите,на които се белеше бяха меки,а Гела бил много твърд . приятелката ми е с лака Jessie на нея не е мръднал,но тя е с друг цвят аз съм с някакъв черен глитърен
Едит:само палците се обелиха

# 25
  • Мнения: 111
Бихте ли казали как се прави точно маникюра от първата снимка? Уникален е!
Първият е уникален ,много ми допада ,но толкова рисуване не мога да направя,особено сама на себе си.Взех си лентички за френски маникюр,но отново не мога да ги закрепя върху лакирания нокът.Някой знае ли някой трик?
И още един въпрос-пигмента с метален ефект задължително ли се слага върху топ без лепкав слой,или мога и на обикновения да махна лепкавия слой и да сложа пигмента?

# 26
  • Мнения: 5 892
Десито прави стилни декорации.  bouquet

# 27
  • Мнения: 217
Пигмента с огледален ефект се втрива върху топ лак без лепкав слой. Ако използваш стандартен топ лак с лепкав слой и не успееш хубаво да го избършеш,може да не се получи огледалният ефект или да се размаже докато го лакираш отгоре. Аз използвам пигмент Indigo Multi Chrome и No Wipe на Bluesky и се получава огледалото

# 28
  • Мнения: 4 393
Този комплект има дружката ми и се колебая и дали да не е той,има три лака , няма база , но има гел топ 2 в 1.
http://www.olx.bg/ad/komplekt-za-noktoplastika-za-nachinaeschi-I … k.html#d69e5bedb9



Точно същото си купих и аз. Изключително съм разочарована. На третия ден вече отнякъде се е обелил и изобщо, пълна трагедия.
Миналата седмица си взех база и лак на Bluesky. Е, родих се! 8-ми ден и не е мръднал, точно както и трябва да е. Мислех да се връщам отново към маникюристката, но вече ще инвестирам в купуване на лакове  Laughing

Последна редакция: сб, 10 сеп 2016, 14:14 от jeniqa

# 29
  • Мнения: 19 689
Аз пък точно с Rock it съм в момента (сама съм се правила) и имам едно връхче обелено, защото ми се зачупи нокътя.

Общи условия

Активация на акаунт