Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 122 537
  • 831
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
На някоя случвало ли ѝ се е да се втвърди самата четка на гел лака, без да е била осветена от UV светлина? Ако да, защо се получава така и може ли да се оправи четката след като вече се е втвърдила? newsm78

# 31
  • Мнения: 5 892
Ако я е пекло слънце- да, цял изграждащ гел ми замина така...

# 32
  • Down south
  • Мнения: 7 682
На някоя случвало ли ѝ се е да се втвърди самата четка на гел лака, без да е била осветена от UV светлина? Ако да, защо се получава така и може ли да се оправи четката след като вече се е втвърдила? newsm78
Да, случвало ми се е. Явно е била огряна от слънцето. Натопи я в лакочистител и ще се оправи.

# 33
  • Мнения: 8
На някоя случвало ли ѝ се е да се втвърди самата четка на гел лака, без да е била осветена от UV светлина? Ако да, защо се получава така и може ли да се оправи четката след като вече се е втвърдила? newsm78
Да, случвало ми се е. Явно е била огряна от слънцето. Натопи я в лакочистител и ще се оправи.
Ако я е пекло слънце- да, цял изграждащ гел ми замина така...

Благодаря ви за бързия отговор! А това само при директно напичане от слънце ли става или като цяло от пряка дневна светлина?

# 34
  • Мнения: 5 892
Пристигна ми така модерния холограм.  Heart Eyes
Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 18
Пристигна ми така модерния холограм.  Heart Eyes
Скрит текст:
Много добре изглежда....бихте ли дали линк от къде го купихте?

# 36
# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Момичета, имам един въпрос: ако започне лака да  се забелва на 3-4-ия ден, къде би могла да ми е грешката? Случва ми се вече няколко пъти на някои от пръстите от една партида лакиране, но не мога да се усетя какво не правя както трябва. Не се нараняват само връхчетата, за да си помисля, че аз ги повреждам механично, а се обелва цялата люспа лак. Пека с  ЛЕД - 12W базата  малко над 30 секунди, лака 30 сек., а топа обикновено 45 сек.

# 38
  • Мнения: 5 892
Аз базата и топа ги пека по 2 мин  Peace

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Мддааа, Камалия, и аз подозирах, че времето не ми е както трябва. Ми аз направо "сурови" съм ги оставяла базата и топа  ooooh!.
Много благодаря за включването  bouquet. Трябваше ми побутване кое да поправя - променя.

# 40
  • Мнения: 2 643
Аз съм с опит 2 на тема гел  Mr. Green няма да се откажа още.приятелката ми си купила нов топ и база
тези са



не знам добри ли са , вие ще кажете , защото знам , че повечето имате опит.
Така пекох ги не 120сек , а 150сек , само третия пласт лак и топа.
днес връхчето е леко обелено , но аз всъщност нямам никакъв опит с гела , виж за обикновен лак знам , белят се , все си мислех , че гела не мърда със седмици , но явно и при него връхчетата се нараняват??!

ето снимка , лака пак е на Jessie


снимка и как се е обелило

# 41
  • Down south
  • Мнения: 7 682
Малко светлина, моля Simple Smile
Спор с приятелка водя, аз ползвам Gelish, а тя Bluesky. Аз не махам лепкавия слой на базата, а тя твърди, че при Bluesky се маха?
Тези, които ползвате Bluesky, махате ли лепкавия слой на базата?
Благодаря!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Малко светлина, моля Simple Smile
Спор с приятелка водя, аз ползвам Gelish, а тя Bluesky. Аз не махам лепкавия слой на базата, а тя твърди, че при Bluesky се маха?
Тези, които ползвате Bluesky, махате ли лепкавия слой на базата?
Благодаря!

Не. Аз не махам. Но и на сайта им не пише да се маха. Спазвам стриктно препоръките.

# 43
  • Down south
  • Мнения: 7 682
Благодаря!
По моята логика лепкавия слой на базата служи за по-добра "спойка" (не съм сигурна, че това е точната дума) между база и лак.
Явно печеля заветния спор Simple Smile

# 44
  • Мнения: 217
Не се маха лепкавия слой,освен ако ще се прави декорация,която го изисква. Той служи за спойка на базата с лака и после с топа.

Общи условия

Активация на акаунт