Всичко за всички марки гел лакове - 10

  • 122 542
  • 831
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 74
Момичета, ползвате ли CND shellac и от къде си го купувате?

# 46
  • Мнения: 58
Момичета, ползвате ли CND shellac и от къде си го купувате?

Единствените официални вносители са Интеркозметика Simple Smile На цена от 38 лв е лака.

# 47
  • Мнения: 4 393
Много съм доволна от Bluesky. Днес ми е 15-ти ден, не е мръднал. Чудя се дали да го изчакам да видя колко ще издържи, без изобщо да се лющи, или утре да правя нов. Доста са ми пораснала ноктите. Може би все пак ще правя нов маникюр.

# 48
  • Мнения: 217
Много съм доволна от Bluesky. Днес ми е 15-ти ден, не е мръднал. Чудя се дали да го изчакам да видя колко ще издържи, без изобщо да се лющи, или утре да правя нов. Доста са ми пораснала ноктите. Може би все пак ще правя нов маникюр.
Ще ти издържи много,но когато израстат ноктите и трябва да го сменяш Simple Smile

# 49
  • Мнения: 74
Момичета, ползвате ли CND shellac и от къде си го купувате?

Единствените официални вносители са Интеркозметика Simple Smile На цена от 38 лв е лака.



38 лева  #Crazy Прекалено много са...

# 50
  • Down south
  • Мнения: 7 683
Момичета, ползвате ли CND shellac и от къде си го купувате?
Да, не е зле. $11 от Ибей.

# 51
  • Мнения: 58
Аз имам едно въпросче пак относно Shellac. Купих си вече лампа и 2 бр. Shellac gel лак на изгодна цена, но не мога да си позволя в момента оригиналния топ и база. Някой правил ли си е нокти с тази на SNB например или друга? Какво ще ми препоръчате да си купя?
Бих си взела и SNB oбезмаслител, ако кажете, че работи добре със Shellac-a.
Благодаря предварително момичета!

# 52
  • Мнения: 13 934
Трябваше да направиш обратното, оригитални топ и база, а цветовете други.

# 53
  • Мнения: 58
Трябваше да направиш обратното, оригитални топ и база, а цветовете други.
Да и аз това исках, но момичето, което си затваряше салона от което купих лаковете, нямаше вече от тях.

# 54
  • Мнения: 13 934
Следващият път тогава  Peace

# 55
  • Мнения: 364
Дами , търся  компетентно мнение  за  гел лак и бременност  - има ли противопоказания  ?

 Не питам за разсъждения и  лични мнения   , а  за   обусловено и  аргументирано мнение  на професионална основа .
Ако има друга  тема  ,в  която е по-удачно  да попитам   и тук не е подходящото място , се извинявам.

Хубав ден Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 3 414
Камалия на Коди четките са гадни,за мен това е най гъстата база,но нанасям с плоска четка.
От къде ги поръча?

# 57
  • Мнения: 9
Привет!
И аз имам въпросче. Май доста станаха и знайковците не сварват да отговорят Rolling Eyes
Имам проблем с топ лак и се чудя къде бъркам. Поръчах, чрез позната маникюристка топ на
 CND SHELLAC Xpress5. Доста скъп, но със страхотен блясък. И зачаках водния ефект.... Три пъти пробвах. След като зачистя лепкавия слой и ...... се матира, просто няма блясък или е толкова слаб, че със старата, евтина база постигах повече.
Имам комбинирана лампа - 12W UV и 24W LED. Пека всеки слой по една минута, а топа - 2мин.
Да не би да трябва повече време да изпичам слоевете  newsm78?
Махам лепкавия слой със спирт, след като изчакам 30сек. от печенето.
Някой ако може да помогне ......  bouquet

# 58
  • Мнения: 5 892
Камалия на Коди четките са гадни,за мен това е най гъстата база,но нанасям с плоска четка.
От къде ги поръча?
ще пробвам, от една дама Юлия от олх

# 59
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз първо поръчах от и бей от украйна,сега втори път от фейса коди българия,оргинални са 100%.
С тънка плоска четка нанасям втриващи движения и задължително махам лепкавия слой на базата.

Общи условия

Активация на акаунт