Как / защо се навиват жените да заживеят с роднините на мъжа си?

  • 15 118
  • 104
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 222
Не съм била в тази ситуация и никога не съм могла да разбера едно нещо. Само по финансови причини ли се навиват жените да заживеят с роднините на мъжа си? Или защото той иска и жената се съгласява, за да му угоди? Толкова теми има за семейни кавги в тези "големи семейства" и пак хората се навиват всеки ден да го правят... наистина не разбирам защо, като е почти 100% сигурно, че жената ще е прецакана от този начин на живот? Или просто всеки си вярва, че при него ще е различно? Какво заблуждава толкова много хора да го правят?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 590
Не съм била в тази ситуация и никога не съм могла да разбера едно нещо. Само по финансови причини ли се навиват жените да заживеят с роднините на мъжа си? Или защото той иска и жената се съгласява, за да му угоди? Толкова теми има за семейни кавги в тези "големи семейства" и пак хората се навиват всеки ден да го правят... наистина не разбирам защо, като е почти 100% сигурно, че жената ще е прецакана от този начин на живот? Или просто всеки си вярва, че при него ще е различно? Какво заблуждава толкова много хора да го правят?
От глупост, най-често завоалирана с финансов повод.

# 2
  • Мнения: 2 850
Защото нямат собствено жилище, няма и как да си купят. Цял живот на квартира за някои хора не е опция.

# 3
  • Мнения: 14 830
За мен една от причините е именно финансова.
В голяма част от страната ,особено в малките градове хората взимат малки заплати.Имат обаче къщина етажи и за младите това е единствения начин.нямат финансовата възможност за наеми или за високи вноски по кредити за да живеят сами
Подозирам че сега ще се намери някой да каже-ами защо се женят като нямат възможонст.
Отговора ми е -защото и хората с малки доходи имат право на семейство

# 4
  • София
  • Мнения: 28 590
Е, жителството отпадна преди години.

# 5
  • Мнения: 2 850
И всички от малките градове трябва да се наблъскаме да живеем в големи градове? Grinning

# 6
  • Мнения: 2 222
Не, но дали трябва да се наблъскаме с роднините?  Simple Smile Точно в малките градове и наемите са по-ниски.

# 7
  • Мнения: 14 830
Не, но дали трябва да се наблъскаме с роднините?  Simple Smile Точно в малките градове и наемите са по-ниски.
Да по ниски са, но пак е трудно защото заплатите са твърде недостатъчни.

# 8
  • Мнения: 2 222
Добре, приемам, че финансите вкарват толкова жени в тази ситуация. Но от друга страна, някои казват, че имат и собствен апартамент, но просто не могат да изкарат мъжа си от дома на мама. Е това вече си е доста гадно  Confused

# 9
  • София
  • Мнения: 24 839
Е, жителството отпадна преди години.
И какво, да закрием останалата част от държавата и всички да дойдат в София?
И да се наврат я в панелките, я в новото строителство, със съседи от кол и въже? newsm78
Не е голямо геройство да избягаш, по- стойностните остават и се справят с проблемите си.

# 10
  • Мнения: 14 830
Добре, приемам, че финансите вкарват толкова жени в тази ситуация. Но от друга страна, някои казват, че имат и собствен апартамент, но просто не могат да изкарат мъжа си от дома на мама. Е това вече си е доста гадно  Confused

Ееее това ,да.
Това не го приемама ,нито го проумявам.Но ще повторя това което написах в другата тема- не мястото на живеене е причината за проблеми,а начина на мислене на мъжът.Ако е научен да слуша  и да се съобразява с майка си където и да отиде да живее ще го прави.Майка му пак ще дирижира живота му дистанционно,пак ще има проблеми със съпругата си и пак мнението на жена му ще остава на втори план
В темата за свекървите съм прочела хиляди такива примери

# 11
  • София
  • Мнения: 24 839
Добре, приемам, че финансите вкарват толкова жени в тази ситуация. Но от друга страна, някои казват, че имат и собствен апартамент, но просто не могат да изкарат мъжа си от дома на мама. Е това вече си е доста гадно  Confused
Ами, въпрос на предварителна обработка и женска манипулация, против които скачате масово тук.

# 12
  • София
  • Мнения: 28 590
Е, жителството отпадна преди години.
И какво, да закрием останалата част от държавата и всички да дойдат в София?
И да се наврат я в панелките, я в новото строителство, със съседи от кол и въже? newsm78
Не е голямо геройство да избягаш, по- стойностните остават и се справят с проблемите си.

 Laughing  Глупости.

# 13
  • София
  • Мнения: 24 839

И какво, да закрием останалата част от държавата и всички да дойдат в София?
И да се наврат я в панелките, я в новото строителство, със съседи от кол и въже? newsm78
Не е голямо геройство да избягаш, по- стойностните остават и се справят с проблемите си.

 Laughing  Глупости.
[/quote]
Хи,хи!
Ти да не би да се имаш за по- стойностна, само защото си си била дузпата? hahaha

# 14
  • София
  • Мнения: 28 590
Естествено. Пораснах отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт