Домакини 57/ И есента си има чар

  • 59 826
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39 229
Ма ко, стискам палци да си останете младоженци тази вечер!
Снежко се казва Джак и е с едно зелено и едно синьо око. Пухкав и много, много гальовен. Надявам се утре да е пушка!

# 46
  • Мнения: 11 622
Ехааааа! Джак е като пуканка  Heart Eyes само за мачкане и гушкане! Обичам котаци! В Бг си имаме и куче и коте, но тук с котето не ни се получи... е има време  Joy
Ма ко огън-не остана! Ама пък ще ти е страхотно  Hug
При нас вече захладня времето - почнахме да слагаме чорапи  hahaha
Лека вечер ви желая  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 39 229
Добро да е утроро ви, дами!
Ма ко, чакам да се похвалиш!
А другите, дето ги хванаха липсите- също!

# 48
  • Мнения: 68
Добро утроооо!
Мариат кажи как е писанче. Много хубав този Джак!
Калинче, какво ти е кучето? Доколкото разбирам е голямо.
Мако, как протече нощта? Шефа привика ли ви?
Майка ми си тръгна вчера следобяд. Много ми беше малко гостуването, пък и ММ много ме ядосва. На майка ми може да каже да дойде и да гледа малкия докато ние си правим зимнината, а на неговата рода нищо не може да каже... Пък и постоянно нервничи и ми вика, че сам си я правел (докато храня малкия). Аз разбира се не оставам длъжна, но ми е гадно, че майка ми става свидетел на всичко това. На втория ден аз пека чушки на чушкопека и ги беля, докато храня малкия майка ми ме замества, а той посреща гости - сестра му, мъжа и и двете им деца, барабар с гаджетата. Изключих чушкопека, ама те не се сещат да си тръгват. Аз пека и 10 човека ме гледат. Ужас. Вчера пък леля му идва със семейството й. И да не остане капо и вещицата (майка му) да не остане по-назад и тя. Решили да идват точно когато майка ми е тук и имаме много работа. Та казах на моя - майка ми е тук, вместо да направим зимнината, ти гости си посрещаш. Щом не можеш да им кажеш, че си зает в неделя сам си правиш патладжана... И сега си го пече. Най ме е яд, че не можах да си се видя с майка ми. Извинете, много дълго стана

# 49
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Добро утро!
Майка не е звъняла и шефа е при нея. Обаче се поуспахме днес, с това младоженско оставане снощи  Laughing
Допиваме си кафето и хващаме работата.
Хубав ден на всички  Hug

# 50
  • Мнения: 39 229
Еее ма ко, кой е като теб! Хайде, по често да ви се случва така да оставате сами, па нека ремонта си те чака.

Оплакването от мъж и свекърва и аз го умея,(то си има и причини, де) но във форум си остава неразбрано и криво прочетено. Та те съветвам, че освен повече нерви друго няма да получиш тук. За съжаление.

# 51
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
Аааа и тук сме обсъждали свекървите. Виновни са и това е  Laughing И аз поддържам тезата, макар да нямам.
От темата за свекървите обаче, се разбира, че не те са виновни, а мъжете. Всеки отговаря да сложи собствените си роднини на място. Не става по друг начин. Иначе темата е точно и да се оплачем и да се похвалим. Така е било винаги. Точно в тази тема има подкрепа

Мария, за 11 години заедно, да ти кажа предпочитам да върви работата. Без другото не сме оставали, даже и шефа да не се е делил от нас, сега за няколко дни няма да умре  Laughing Даже се оплаквах, че ме гони като тинейджър из къщи от време на време, а на мен акъла ми другаде  Laughing

# 52
  • Мнения: 1 826

Привет и  от мен.
Ма ко ще я свършите кухнята,не бързайте. Wink Laughing
Мариат много е готин котака. Heart Eyes
И да използвам да се оплача от моето коте-вчера се качила на 3 етаж и си е хванала гълъбче  да хапне.Вярно мм е виновен ,че ги научи ама ми е интересно как се е качило до горе. newsm78 До 2 стига по черешата,ама до нашата няма как. hahaha
Калинка браво на кучо,сега пак ще има разходки.
Аз тези дни плета и нямам много време за друго.Готвя ,а мм продължава с ремонта.Герой е той и боядиса ,и изолацията си прави.
И да си редактирам поста ,че мм ме извика на пожар заради др тераса да мери и лепи изолация.Та свалях саксии и китки,ами те станали великани едното е дългооо около метър само. Joy И пълно с цвят,обаче тия дни с температурите май ще се наложи да прибирам някои вътре вече.
По повод на свекървите-се само мъжете са виновни,с инати хора малко трудно се говори и влива акъл в главата.А bbgp като имаш работа си я върши,който има гости да си ги посреща,даваш детето и да се занимава с него и гостите да оправя.Не си заслужава да се ядосваш. Wink

Последна редакция: нд, 25 сеп 2016, 10:39 от pisenxeto

# 53
  • Мнения: 39 229
Аз пък да си кажа. Няма ли ги децата си оставяме работата. Blush Тя няма да избяга.
Джак е здрав и вече ошета двора.

# 54
# 55
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
Eхе , хубаво коте видях , бяло пухкаво
аз имах страхотна перскийка - парашутистка
в едната квартира скочи от 4-ия етаж , нямаше я 4-5 дена , голямп търсена падна , накрая тя сама се появи под терасите долу , омърляна , изморена и след 2 месеца ми роди коте хаххаха , което подарих на една баба комшийка , че много го хареса
после се преместих на 5-ия етаж с остъклена тераса , обаче посред лято няма как на затворени прозорци и мацата реши да скочи , и то докато се обърна само за минутка ..еми видях и опашката и след това вече изчезна , колко ходене , колко търсене , пък колко ревах за нея ..ама подозирам , че някой я прибра и скри , щото иначе щеше все да се покаже
и оттогава все се дърпам за животни .. ама сега съм обещала на ММ , че като се преместим ще вземем куче за детето , че като види навън кученца , така им се радва , все бяга да ги прегръща
вчера ходихме на зоопарк , страхотно си изкарахме , радвахме се на животните , хранихме пингвини и папагали , галихме маймунки - общо взето супер яко беше .. само за кенгуруто не можахме да се доредим , че имаше много народ , и мойто дивото не може да трае ..
ММ е нощна , имам ризото с пилешко и броколи , и сега седнахме с детето да гледаме фермата , интересно ще е тази вечер

# 56
  • Мнения: 11 622
Добра вечер!
Какво ми било кучето  newsm78 ами ей такова  hahaha Joy

дано се види, че нещо снимките ми не се виждат като ги качвам....
Явно в темата има млада булка, дет се вика "необръгната"  Hug Другия път просто смени позицията - от изпълнител - на наредител  Naughty и който влезе до де има работа - с работа се посреща!!!! Слагаш една брилянтна усмивка за "добре дошли" и казваш - "ей тука до чушкопека много удобно се седи, сядай, сядай! аз веднага ще ти донеса кафенце ти докато сменяш чушките!!!!  bowuu Поднасяш кафето и казваш "ама ти си факир на тези чушки - аз колко се мъча и не стават такива хубави  chef
Ах как искам на мен да ми дойдат гости като има работа....ама не идват  #Cussing out не че пак не намирам работа на който ми се мерне де  Joy
Голям опит със свекърва нямам, ама и аз бях млада булка преди трийсетина години - все не правех нещата както трябва... е оставих я тя да ги прави  hahaha  "маме от твоето ядене по-вкусно няма!", "маме ти като изчистиш - блести!"  hahaha е - накрая на нея ѝ писна и ме остави да си се оправям както мога и мина тя на моята стратегия  Joy
Абе интересни са "роднинските" отношения и има поле за изява на таланти  hahaha
Лятото си отиде... вече сме с чорапи и якета...отивам за къпини - тя сланата ги осланила.... Днес имаше малко буря, но пък след това изгря прекрасна дъга  Heart Eyes
Лека вечер ви желая  Hug

# 57
  • Мнения: 68
Добро утро!
Ей Калинче, много сладък твоя куч, пък от къде намерихте магаренцето - много са сладки. Така, както страшен изглежда, дали не е лигльо, а?  Hug
Аз хич не съм млада - на 39 съм, а и свекървата не беше по време на чушките, а на другия ден, когато трябваше да са патладжаните - той моя подкара гостите... Ама се смях - твоя подход ще го пробвам, ако се повтори  Naughty
Браво на Джак, че се е оправил.
Ние пролетта си насадихме малини, къпини и арония. От нашето куче - малиноа на 6 м. (не мога да качвам снимки) почти нищо не хапнахме. От аронията дори едно зрънце не успяхме. Тя изяде всичко, остава надеждата следващата година да е по-кротичка  newsm78

# 58
  • Мнения: 11 622

Добро утроооооо!
Абе момиче младо - няма никакво значение дали е чушки, патладжан, или миене на прозорци - свекървата винаги знае и може повече от теб!!! Плюс това "безделието ражда пороци" - сиреч ако не ѝ намериш работа - тя ще ти намери кусури  hahaha
Този любимец е логльо и половина - ама нали е англичанин  hahaha плюс това все още е в пубертета - на 1,3г е. Вио го е виждала на 40 дни, като беше 3кг, а сега е 48кг  Joy Предния любимец беше с всичките "екстри" на породата, но той беше раждан на друг континент и обучаван за пазач. И при хората, и при кучетата диалектическия материализъм е в сила - битието определя съзнанието  hahaha Съвсем съм изтрещяла рано-рано сутринта  hahaha rotfImao rotfImbo
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

# 59
  • при късмета
  • Мнения: 23 992
  Плюс това "безделието ражда пороци" - сиреч ако не ѝ намериш работа - тя ще ти намери кусури  
Joy От сутринта ме разсмя!
Ама хич не си права, да знаеш! Аз искам да побезделнича малко, особено в последно време, и обещавам, че като дойде това време повече пороци няма да развивам

А, добро утро!
Сега хуквам по задачи да не безделнича  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт