Домакини 57/ И есента си има чар

  • 59 846
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 401
Добро утро!
Лейди, тематична закуска, а?
Само изкушаваш. И аз искам къпини, малини, боровинки, арония, а френско грозде(касис) обожавам.

# 61
  • Мнения: 11 624
Ma ko ами аз като нямам работа го удрям на кафе, цигари, торта и сладки приказки  Joy а пък лакомията и клюкарстването са пороци  Joy ама имам и още един любим лаф - " ако много ти се приработи - спри, почини...то щи мине!  hahaha"
Мариат аз обожавам всичко де що става за ядене - дори и охлюви  Joy как пък не се намери нещо дето да не ям  #Cussing out

# 62
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
добро утро дами , хубава и топла седмица
че при нас едно такова хладно , дето вика Калинчето - извадихме чорапите
хладно нехладно , излизаме след малкото с диването , че много енергия , много нещо
таз вечер така се смя насън , голямо хилене беше ,чак и с крака рита , какво сънува това дете не знам ,не я събудих , че ме достраша да не я стресна
при нас такава закуска няма - на макаронки със сиренце и кокосово масло сме

# 63
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
От Виденов, както и предполагах не си спазиха срока. Как може да са толкова смотани тези хора  ooooh! Панеже знам, че го правят редовно, питах изрично още ли има проблем със сроковете на доставките. Увериха ме, че вече са го оправили. Масата трябваше да е тук до 21.09, сега ми се обадиха, че щяла да дойде на 29. Неустойката им е цял 1% от стойността. В моя случай 2 стотинки на ден  ooooh!
Имам още 2 поръчки, ако и те закъснеят ще ги откажа като са на адреса. Много ме ядосаха

# 64
  • Мнения: 39 401
Ох, тия от Виденов защо не си вземат поука. Не един и два се оплакаха.
Усещам, че така ще си карат. Ние, обаче сме от късметлиите. Бях видяла, че в нашия град има техен магазин. Но не го посетихме, а направо в областен град отидохме, където има магазини на много други фирми. Та обикаляме, разглеждаме и така стигнахме и до Виденов. И там ни седи като мостра дивна, който си бях избрала, че даже и с желаната дамаска. Платихме го и питам кога ще го доставят. Мацката не знаеше какво да ми отговори, като разбра,че не се от същия град. Казах й, че в сайта им пише, че доставката е безплатна, до града, ако в него има магазин на фирмата. Е в нашия имаше, така че освен че ни беше безплатно, беше и бързо(още на следвашия ден).

# 65
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Аз исках да взема един скрин, направо от магазина, не можело. В магазина били само мостри и през сайта и при тях, поръчка и чакаш месец да ти го доставят до адрес  ooooh!

# 66
  • Мнения: 39 401
Ние точно мостра купихме, защото ....продавачката ни каза, че това е последния такъв диван и че вече ще ги правят с друг вид дамаска. Силно се съмнявам, че това е причината, защото при тях всичко е постоянно на промоция, но бяхме много щастливи, че на другия ден имахме диван.

# 67
  • Мнения: 1 826
Ма ко как не са си спазили срока,при мен пристигна  преди срока дори -крайния де.Доволна съм,ама ако се случи да закъснее няма да плащам,защото съм харесала още неща.
Мариат честито за дивана.Късмет си извадила.
Аз днес си напазарих ,утре ще видя за чушки и да пробвам една рецепта.Обаче взе да си става доста хладно вече.Идва есента и си е студено ще вадя дебели дрехи вече. Laughing

# 68
  • Мнения: 39 401
Писе, освен дебели дрехи си извадих и олекотен юрган барабар с едно тънко одеало. Имаче ММ още спи гол. Аз вчера вечерта се огащих с дълга пижама и потник под горнището. Добре ми беше.

# 69
  • Мнения: 68
И ние сме поръчвали от Виденов. Три пъти - два пъти дойде на време поръчката, третия път по-рано.
Дойде шантавото време - на слънце жега, духне ли - вятъра студен.

# 70
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Писе, плаща се при доставката. Според техните условия неустойката е 1% на ден, което е жълти стотинки. В моя случай 20 стотинки ще ми приспаднат за 9 дни закъснение. Не може да не платиш. Или я отказваш изцяло или плащаш, като са приспаднали смешната компенсация.
Ако и втората поръчка ми закъснее, за третата ще им я откажа в деня на доставката. Ще ги разходя до тук и няма да я взема, не ми е спешна

# 71
  • Мнения: 39 401
Мацки, къде са другите мацки? Много липси, много отсъствия!

 newsm39 Добро утро!

Последна редакция: вт, 27 сеп 2016, 08:30 от mariat

# 72
  • Мнения: 68
Добро слънчево утро!

# 73
  • при късмета
  • Мнения: 24 013
Добро утро!
Шефа е на училище, аз си допивам кафето и се чудя откъде да подхвана

# 74
  • Мнения: 2 169
Добрютро  Laughing
Някои сме тук, спотайваме се зад ъгъла и само четем  Heart Eyes
Славе, заради теб влязох да видя - какво стана с Ванко, добре ли е?
Ма ко, много кофти това с неспазването на срока за доставка. А аз си мислех че Виденов са сериозна фирма...
Лейдибърд, кучо е страхотен, няма нищо общо с онова малкото бебе, което беше миналото лято. Не че тогава не беше страхотен де  Party
Писе, ти ме сразяваш с твоята зимнина, браво! Аз тази година не съм правила нищо, ще разчитам на свеки  Mr. Green Тя прави в доста големи количества и винаги има и за нас, та викам да  си спестя главоболията. Пък и е по - голяма майсторка от мен, така че съм й оставила поле за изява  Party
Тук при нас също е доста студено, даже май простудих децата  Tired Не сме се климатизирали още - дето се вика до вчера ходеха голи из къщи, днес сме с олекотени завивки и зимни якета  Crazy Това време нещо хептен откачи  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт