Юнски мами 2017 - добре дошли

  • 43 867
  • 732
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Red_Iff ,  Hug
Все едно вчера написа в темата за поликистозните яйчници, че си бременна  Heart Eyes, а вече си на втори старт  Laughing

# 31
  • Айтос
  • Мнения: 358
Red_Iff ,  Hug
Все едно вчера написа в темата за поликистозните яйчници, че си бременна  Heart Eyes, а вече си на втори старт  Laughing

Хехе, вярно е Simple Smile Чак и на мен не ми се вярва Simple Smile Ние всъщност почнахме да правим второто преди да ми се е скапало пак всичко Simple Smile А и вече съм гърмян заек и знаех на какви лекарства и добавки мога да разчитам.

# 32
  • Мнения: X
Така си е  Hug
Важното е, че има резултат  Wink Hug.

# 33
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Добре дошли на всички нови момичета и леко бременеене.  Hug

Ние засега сме на мнение, че ще оставим бебето. Консултирахме се и с друг лекар, днес ще ходя при още един. Втория лекар каза, че ако лекарството е повлияло на плода, до 10-12 г.с. организма сам би предизвикал спонтанен аборт. Ще видим и днешното мнение какво ще е. Red_Iff, и аз така знаех, че първите 10-15 дни докато оплодената яйцеклетка не се е имплантирала в матката, бебето не се влияе от това, което приема майката, но това лекарство се задържало по-дълго време в организма. Също другия лекар каза, че тези скъпите изследвания били загуба на пари и също не били кой знае колко точни. Засега го оставяме, пък да видим какво ще стане. ММ се побърка и той, милия, сто глупости изчете заради мен, чак и с термини взе да говори вече.  Grinning

# 34
  • Мнения: X
Ние засега сме на мнение, че ще оставим бебето.
Hug
Каква хубава новина! Дано всичко да е наред  Hug

# 35
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
След вчерашната комбинация още повече се успокоих. Според доктора няма защо да се притесняваме. Препарата бил много по-безобиден в сравнение със  случаите на жени, ходили на рентген или пили антидепресанти. Така че го оставяме.  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 80
След вчерашната комбинация още повече се успокоих. Според доктора няма защо да се притесняваме. Препарата бил много по-безобиден в сравнение със  случаите на жени, ходили на рентген или пили антидепресанти. Така че го оставяме.  Mr. Green

Супер новина Simple Smile

# 37
  • Айтос
  • Мнения: 358
Ройс,  много се радвам за решението ви!
Аз пък вчера след доста уморителен ден прокървих! Не е много и е кафеникаво, но ме боли леко корема.  След обяд съм на преглед за първи път.  Стискайте палци!

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 150
Здравейте, дами Simple Smile Записвам се и аз при вас Hug Вчера видяхме сакче   Grinning

# 39
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте бъдещи майчетааа  Heart Eyes
И аз разбрах преди 5 дни, че съм бременна, направих си тест, но още не съм ходила на лекар, ще ходя в понеделник.  Heart Eyes
 Забременях от първия опит.
Но вчера вечерта получих кървене и много се притеснявам, но просто преди понеделник не мога да отида на лекар.. ще се побъркам до понеделник..

# 40
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Герилин, Вержи, добре дошли!  Hug

Аз с предишната си бременност във втори месец имах доста често болки и кървене, но се задържа бебчето. Всички лекари ми казваха, че е нормално. Аз съм още не съм прокървявала, но пък болки имам доста често. На 19.10 съм пак на лекар аз, при тази, която ще ми води ЖК, а на 25.10 съм при друг гинеколог, който харесвам повече, но той не работи със Здравна каса.

Вие работите ли, момичета, възнамерявате ли да работите през бременността? Аз мислих да работя, но моята работя е много стресова и ще видим докога ще издържам. А забелязвам, че и концентрацията ми хич я няма, и правя разни елементарни грешки. Като гледам и по-горе как съм написала комбинация, вместо консултация...  Crazy

# 41
  • Мнения: X
И аз се чудя да работя ли или да не работя...на моята работа по доста часове стоя права и понякога има по-тежки неща за вдигане. Днес например отидох от 12 ч., но ми беше лошо /с настинка съм/ и след половин час си тръгнах.
Обадих се обаче на шефовете и им казах, че съм в начална бременност, че съм имала зацапване миналата седмица и че при най-малкото нещо ще взимам болничен, понеже не искам да рискувам да се случи нещо лошо.
Те пък много се зарадваха за мен хората  Grinning.

# 42
  • Мнения: 19
Здравейте, момичета.
След първия тест с една плътна и втора бледа чертичка, вторият, който направих на следващата сутрин потвърди, че съм бременна. Направих и кръвен тест и това съвсем затвърди радостта ми.
Първа бременност ми е, толкова желана и очаквана. В момента съм в 4+5 г.с.
След две седмици ще чуем за първи път сърчицето на бебчо. Вълнувам се и нямам търпение.
Днес пък се отчетох и с първото повръщане. Падна ми кръвното и се почувствах доста зле... Но сега пък преливам от енергия. Хаха
Хайде да ни са леки бременностите на всички и юни да си гушкаме здрави бебоци.

# 43
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Палечка, добре дошла!  Hug

Жана, добре че са се зарадвали. Аз в моята работа не съм казала още и се чудя кога да го направя. Аз по-скоро шефа ще уведомя, колегите мисля след 12 г.с, освен ако сами не се усетят. Смешното е, че в нашата фирма, за една година съм четвъртата забременяла.  Crazy

# 44
  • Мнения: X
Ами при мен нали е от инвитро бременността и колежките знаеха, понеже ме сменяха когато бях в стимулация и ми се налагаше да отсъствам. Честно казано не ми се щеше да им казвам още, ама нямаше как. По-добре да знаят, да ме пазят и те  Laughing Wink. Пък не ми се щеше на въпроса "Бременна ли си, получи ли се ?" да отговарям с "не"  Grinning Hug

Герилин, Вержи, Палечка, леко бременеене до термин, момичета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт