iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 81

  • 75 257
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 36 191
Денис, естествено въпрос към теб
Това масло от вечерна иглика ок ли е? С тези високи мг дали ми трябва консултация с някой специалист? Единствено някой, който се занимава с алтернативна медицина би ми обърнал внимание, предполагам....

Както и този ДИМ ок ли е?

Мога ли да ги пия двете заедно и без прекъсване ли се пият? Или има някакво прекъсване по време на цикъла?
МВИ си е Ок. и е стандартната доза, приема се 2х1, след хранене, от М до М / постоянно /. На 2-3 месеца може да правиш почивка поне 15 дни.
За ДИМ  / действа като слаб естроген и потиска силните естрогени /се консултирай с АГ Peace

iHerb®  Код  при  Първа поръчка:     YUL919
за да се ползва, трябва да се въведе накрая, преди пускане на поръчката

# 46
  • Мнения: 19 065
Следите ли как се променя долара последните дни/седмици?  newsm78 Искам да пусна пратка за $16.68 долара и се чудя дали ще е под 30 лв като пристигне (по днешния курс е 29,11 лв).
или ако платя в евро, цената на кашона в евро ли ще е изписана или в долари?

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331

Последна редакция: чт, 29 сеп 2016, 17:56 от Bradley Cooper

# 47
  • Мнения: 48 265
Аз плащам в лева и е написано в.долари, знам ли

# 48
  • Мнения: 19 065
Ок, мерси, ще махна нещо, не искам за 50 цента да плащам такси и ддс.

# 49
  • Мнения: 1 318
Следите ли как се променя долара последните дни/седмици?  newsm78 Искам да пусна пратка за $16.68 долара и се чудя дали ще е под 30 лв като пристигне (по днешния курс е 29,11 лв).
или ако платя в евро, цената на кашона в евро ли ще е изписана или в долари?



Курсът на щатския долар за митнически цели за целия октомври е 1,75411. Ако има отклонение на текущия курс на БНБ с повече от 5%, курсът за митнически цели ще бъде заменен с друг.
За да избегнеш евентуални колебания на долара, можеш да си оформиш поръчката за 15 евро. На етикета пише евро.

# 50
  • София
  • Мнения: 36 191

 Дневна промоция
валидна до  30.09 - 20.00 ч. н. вр.
  $6.00
Madre Labs, CafeCeps, Instant Organic Coffee Beverage, 3.52 oz (100 g)
Органично кафе с гъби Кордицепс & Рейши / силни имуностимуланти/

# 51
  • Мнения: 19 065
Следите ли как се променя долара последните дни/седмици?  newsm78 Искам да пусна пратка за $16.68 долара и се чудя дали ще е под 30 лв като пристигне (по днешния курс е 29,11 лв).
или ако платя в евро, цената на кашона в евро ли ще е изписана или в долари?



Курсът на щатския долар за митнически цели за целия октомври е 1,75411. Ако има отклонение на текущия курс на БНБ с повече от 5%, курсът за митнически цели ще бъде заменен с друг.
За да избегнеш евентуални колебания на долара, можеш да си оформиш поръчката за 15 евро. На етикета пише евро.

Мерси за съвета!  Peace

# 52
  • Мнения: 216
Каква е дневната доза на витамин Е?
Денис, отделно ли трябваше да се приема от токотриенолите?

# 53
  • Мнения: 448
Здравейте дами. Миналата седмица получих пратка с този шампоан

За мое съжаление се оказа неподходящ за моя тип коса. Ако някоя от вас е доволна от него и го иска нека ми пиши на лични съобщения. Използвала съм го два пъти така, че ще намаля от реалната му цена (ще се договорим  Laughing).

# 54
  • Мнения: 2 397
Денис,  bouquet

Момичета, в Пловдив получавате ли малките поръчки в пощата или всичко ходи на митница  Rolling Eyes

Код за отстъпка при първа поръчка VIM502
Вчера получих 4 поръчки от 16 и 17.09 в Пощата. Най-скъпата беше за 18 долара.

 Код за отстъпка при първа поръчка NHJ824

Последна редакция: пт, 30 сеп 2016, 09:32 от Шефът Антонио

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Ако ползвам кода за първа поръчка,то сумата с отстъпката ли се изписва на кашона newsm78

# 56
  • Мнения: 19 065
Ако ползвам кода за първа поръчка,то сумата с отстъпката ли се изписва на кашона newsm78

Сумата от отстъпката не се изписва!

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 41 070
Ако ползвам кода за първа поръчка,то сумата с отстъпката ли се изписва на кашона newsm78

Сумата от отстъпката не се изписва!

Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - SDB331
Не точно колко е отстъпката...имам предвид цялата намалена сума,както сега е без доставката Peace

# 58
  • Мнения: 19 065
Ако поръчаш продукт за 15 долара и доставка 3,59 долара и ползваш отстъпка, на кашона ще пише 10 долара  Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 695
колко дена след като пристигне в Бг отива в пощата - за София питам?
Код за 5 $ отстъпка от iherb.com - CLS976

Общи условия

Активация на акаунт