Забременели след ин витро - тема 30

  • 57 830
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 20 421
Аз пък си пробвах помпата за кърма. Голям кеф! Не ме боли и изглежда супер лесно Simple Smile

# 76
  • Мнения: 4 696
Аз знам за грейпфрута, че наистина не трябва да се прекалява с него, особено при прием на силни лекарства, защото им пречи да се освободят от организма. Но щом не прекаляваш няма страшно. За цитрусите предполагам се отнася същото - 2кг. си е прекаляване, но 1 портокал или две мандарини не мисля, че ще навредят.Идва зима и основно ще има цитруси. Аз като се замисля в момента наблягам на ябълките, а преди не им бях фен. Единственото, с което прекалявам е тестото, но и преди си го обичах доста.

# 77
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Аз пък си пробвах помпата за кърма. Голям кеф! Не ме боли и изглежда супер лесно Simple Smile
Искаш да спешиш младежа ли?  Rolling Eyes
Ако е така, гали корема около и над пъпа. Секс и миене на прозорци + изкачване на стълби също помагало.

ПП: имаш ли коластра вече?

# 78
  • Мнения: 20 421
Нищо нямам, ама исках да я сглобя и пробвам Mr. Green Пък за спешаването, каквото такова! Сега излизам с кучетата Simple Smile

# 79
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Нищо нямам, ама исках да я сглобя и пробвам Mr. Green Пък за спешаването, каквото такова! Сега излизам с кучетата Simple Smile
Аз я сглобих още като я купих, ама не посмях да пробвам да стимулирам гърдите.
Иначе за спешаването наистина вече е "каквото - такова", то си им е време вече на юнаците  Wink
Впрочем аз от 5-6м на бременността забелязвам нещо като гурелчета в каналите на зърната. Първо мислех, че са следи от лосиона за тяло, но после забелязах, че след като ги махна, дори да не се намажа пак се появяват, което според мен означава, че може би се секретира по мъничко коластра.

# 80
  • Мнения: 20 421
Такива и аз имам, ама не ми изглеждат на коластра  newsm78

# 81
  • Мнения: 14 594
И аз имах такива, също мислех че е коластра.
Цитруси ядях заради анемията и усвояването на желязото. Моето беше около 5.

# 82
  • Мнения: 3 066
Пънче, благодаря за насоките  за жлъчката  Hug

Аз ям основно ябълки заради КЗ и от време на време картофи , ориза хич не ми е на сърце. Пробвах сега през бременността киноа, ама ми беше гадна   ooooh!  Иначе съм си я правила като макарони - с масло и сирене, или на салата  с риба тон, домат краставица и авокадо - супер засищаща е, но сега нали не може да ядем риба тон  Rolling Eyes

В издирване на количка съм, защото тази в която се бях влюбила преди 2 години, юни са я спрели от производство и няма никъде наличност  Sick - та чакам мнения на всички, които скоро ще родите да си похвалите моделите  Laughing

Помня, че Крисити си избра Кара с деним, Пънчето е Пег перего, а Шоши Кам Аморе мио 2016  Crazy
Ако някой има желание може да напише и от вече родилите какво ползва и дали е доволен

# 83
  • Мнения: 20 421
Магнетична, добра памет!

# 84
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 410
Кристи - тъкмо щях да те издирвам  Mr. Green

# 85
  • София
  • Мнения: 300
Аз в Петък си получих моята количка- Zippy Sport Plus 3in1. Много си я харесвам, засега само от оглеждане на вънешен вид и от няколко опита да се събера с нея и корема в асансьора  hahaha

Момичета, аз съм болна от три дни- хрема, гърло, лека кашлица. Взимам Инфлуцид, капя Стеримар ( благодаря Пънче) и пия много чай с мед и лимон. Сякаш се подобрявам, но нощите са кошмар- присъхнало гърло, запушеннос, болки в корема. Днес съм при Димова, ще мина на преглед и при Петрова за всеки случай. Като цяло пазете се, че явно вирус върлува  bouquet

# 86
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Магнетик, аз избрах количка на Хаук, много лека, само чантата ми малее, но става на подложка за повиване, гледах я в Хиполенд и само чакам намаленията да я капарирам или направо да я купим.
Скрит текст:

В параметрите пише че няма пълно легнало положение, но в магазина видях че има.
А сега мернах и синята Heart Eyes , но не знам имат ли я, иначе съм избрала бежовата  Heart Eyes
На живо е много приятен цвета, а самата количка е толкова лека и маневрена, че с един пръст я бутам  Crazy

Аз днес шофирах без документи  Shocked , забравих си чантата с всичко ... добре че поне изследванията бяха у мен, та ходих до свеки за пари, та да си пусна изследванията. И сега те са в колата  Joy , забравих ги там, а чантата беше в нас, на закачалката  #Crazy
Днес няма да пипам остри предмети Grinning

# 87
  • Мнения: 6 722
Хубава е. Цената над 1000 ли е? Mr. Green

# 88
  • От Луната
  • Мнения: 6 323
Електра, по време на намаленията ще е около 530-40лв. Сега е 700лв. Дори в момента е Айко е на 530лв, но ми е прекалено рано да я купя.
Харесва ми че е немска, лека, с алуминиева рама и е 3 в 1 - столче за кола, летен кош и кош за новородено. Просто на тази цена друга такава количка няма.
В момента няма как да купим по-скъпа ... този месец имам 400лв прегледи, медикаменти и изследвания, планирани, а непланираните не ми се мислят ... Sad

# 89
  • Мнения: 3 066
Рибочкова, изглежда доста лека количката, ама нещо Хаук им нямам вяра  Whistling  Даже и те са пуснали като моята, която искам обаче няма да си я взема - просто им нямам доверие  Rolling Eyes

В Хипо ще има намаление 25% на всичко на 25 ноември, така че който каквото си е харесал да чака, ако може де  Laughing

Аз до средата на ноември трябва да съм избрала няколко, да съм ги видяла и да чакам намаленията и да грабна промоцията  hahaha Отивам да правя таблица  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт