Лотария "Зелена карта" 2018

  • 342 175
  • 2 923
  •   1
Отговори
# 2 790
  • Down south
  • Мнения: 7 706
Сестра ми ще се явява на интервю в Щатите, обаче нещо не може да се ориентира добре с виза бюлетина. С номер 00008***  е тя.
За октомври май видях, че номера е 2,500 за Европа или нещо от сорта, което значи, че няма да е октомври, може би ноември-декември.

# 2 791
  • Варна
  • Мнения: 2 265
Благодаря, ще ѝ пратя да види и линка с годините как са се движили номерата.
А дали има значение, че ще се яви в друга държава по отношение на движението на номерата?Иначе на номера ѝ си пише ЕU и затова се объркваме къде да гледаме.

П.П. DS-260 мисля, че го пусна в края  юни или през юли, трябва да питам по-точно.

Последна редакция: чт, 24 авг 2017, 15:06 от Море!

# 2 792
  • Мнения: 160
Можете да разгледате какво е предлагането във Вашата сфера в щат/град,  който сте избрали.
Според мен е рано да се пускат резюмета, защото практически Вие още нямате виза и ако работодателя ви попита, дали имате право да работите в САЩ, какво бихте отговорили - принципно да, но още не  Wink Имайте също предвид, че тук много хора не знаят какво е "зелена карта" и т.н. та, ако и това се наложи да обяснявате, преди още да имате в ръка, поне визата, нещата се заплитат още повече.

Разглеждайте обявите, интересувайте се от заплащане, наеми, училища, ако имате деца и като минете интервюто ще имате бойна готовност Simple Smile

Благодаря Ви !
За сега сме се насочили към Портланд, Мейн... Опитвам се да си пооправя езика, който ми е средно ниво и малко ми куца граматиката...Ще търся и ще разпитвам... По принцип нямам големи претенции, за мен е важно да се закача някъде, пък след това ще търся нещо по-добро, ако първата работа не ми допада... Ако и Вие можете да препоръчате нещо ще съм Ви благодарен Simple Smile

Иначе бях на бригада в САЩ в далечната 2017-ма година като housekeeper Simple Smile

Пак Ви благодаря на всички за вниманието.

# 2 793
  • Down south
  • Мнения: 7 706

А дали има значение, че ще се яви в друга държава по отношение на движението на номерата?Иначе на номера ѝ си пише ЕU и затова се объркваме къде да гледаме.

Тя е изтеглена, като българка, нали така, тогава би трябвало да важи съответния бюлетин.

# 2 794
  • Варна
  • Мнения: 2 265

А дали има значение, че ще се яви в друга държава по отношение на движението на номерата?Иначе на номера ѝ си пише ЕU и затова се объркваме къде да гледаме.

Тя е изтеглена, като българка, нали така, тогава би трябвало да важи съответния бюлетин.
Да, точно така.Просто интервюто ѝ ще е там и няма да се прибира, тя си вписа американския адрес.

Благодаря на всички за отговорите, ще следим бюлетина Simple Smile

# 2 795
  • Мнения: 25 765


Иначе бях на бригада в САЩ в далечната 2017-ма година като housekeeper Simple Smile

Пак Ви благодаря на всички за вниманието.
Не е много далечна 2017-та, дори не е свършила. Joy

# 2 796
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103


Иначе бях на бригада в САЩ в далечната 2017-ма година като housekeeper Simple Smile

Пак Ви благодаря на всички за вниманието.
Не е много далечна 2017-та, дори не е свършила. Joy

И на мен ми стана смешна грешката Joy

# 2 797
  • Мнения: 160
2007-ма г. е правилната... малко сгреших Grinning Grinning Grinning

# 2 798
  • Мнения: 690
Простено ти е Wink. Покрай всичките подготовки и емоции за заминаването се случват грешки.

# 2 799
  • Мнения: 25 765
2007-ма г. е правилната... малко сгреших Grinning Grinning Grinning
Разбрахме те, аз се шегувах. Hug
Споко и релакс, всичко ще се нареди.

# 2 800
  • Мнения: 2
Късмет на всички и аз ще пробвам белким стане

# 2 801
  • Мнения: 562
Късмет на всички и аз ще пробвам белким стане
С този ник лесно може да се предположи коя ще бъде крайната дестинация при евентуално изтегляне Laughing

# 2 802
  • Мнения: 7
Имате ли дата за интервю. Днес си проверихме статуса,имаме насрочена на 3.10.2017

Поздравления!!!!
Ние също сме с насрочена дата за интервю през октомври 2017 Innocent
А Вие проверихте ли си формулярите DS-260? Защото аз започнах подготовка на документите и като влязох в апликейшъна и видях, че има по един екземпляр, който е завършен и по един, който очаква да бъде попълнен. Някой знае ли защо е така? И трябва ли да бъдат попълнени или са за това, ако има някакви промени в периода от попълването до интервюто?
Благодаря предварително за информацията!

# 2 803
  • Мнения: 165
Второ теглене едва ли ще има тази година ?!?

# 2 804
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 103
Стана време за следващата лотария почти, така че едва ли ще има второ теглене. Искрено се надявам това да не е последната лотария.. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт