Въпрос за креватчетата...

  • 2 972
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 535
За чистенето - всеки ден минавам с парцал под леглото (килима сме го махнали, че е прахосъбирател).

Като има 2 чекмеджета май не остава много място под леглото, как чистиш под него - местиш леглото ли  newsm78 Защото и моето е с чекмеджета отдолу и няма как да се чисти под него, просто е плътно до земята....

За обиколниците - и нашето легло е само с 1 решетка на другите страни (плътните) сме сложили такова за залепване (не знам как се казва  Embarassed) ама другата част е на обиколника и се залепя обиколника към леглото като лепка за маратонки да речем, дано го обясних добре... Така отпада връзването, и не падат ако това ще ме попиташ...

А решетката наистина трябва да е по-висока. Леглото в къщи например не е на 2 нива, но пък решетката е с 2 части - в началото едната стои свалена пред другата, а като почне да се изправя бебето, тази част се вдига над първата и се застопорява - става даже над 70 см. Та и това е вариант...

Каквото и да избереш - успех !!!!



# 16
  • Мнения: 962
I na nas ni predstoi kopuvanete na ko6arka.Re6ili sme da si vzemem ot tezi zgavaemite,na niva koito sa.No vaprosa mi e dali e uda4no da se vzeme i okantvane(obikolnik)?  Thinking Takava 6te e ko6arkata poneje nqmame mn.mqsto,patuvame.No vseki re6ava za sebesi.

# 17
  • Мнения: 532
Аз съм доволна от нашето легло.Дървено е,защото с мъжа ми решихме,че е по-стабилно от кошарките.Има решетка само от едната страна,защото е опряно в стената и няма нужда от решетка там.Не слагам обиколник.Докато Мони беше малка и не се местеше сама в леглото си я гледах през решетката,но сега й слагам в областта на главичката едно меко одеалце,че да не се удари в съня си (това ми се случи 2 пъти и затова почнах да слагам).
Леглото е на две нива и аз за сега не използвам чекмеджето,което наистина се праши.Под него чистя като го вадя цялото.

# 18
  • Мнения: 2 381
Ние сме с кошарка-отвсякъде с решетки.Ползваме и обиколник.От едната страна решетката се смъква.
Няма чекмеджета, дрешките стоят в скрин.

# 19
  • Мнения: 577
Ние сме с кошарка-отвсякъде с решетки.Ползваме и обиколник.От едната страна решетката се смъква.
Няма чекмеджета, дрешките стоят в скрин.

[/quoteИ ние сме така а и бебето се вижда по добре

# 20
  • Мнения: 5 299
аз също съм с кошарка на "чиполино" много удобна и за детето,и за мен.предимството е че съм я намирала да спи във всякакви пози с главичка опряна плътно в мрежите и не се е будила  Peace (за разлика от дървените креватчета-мои приятелки постоянно се оплакваха че бебоците се будели нощем защото си удряли главичките в пречките-нищо че имало обиколници)
Aма ти сериозно ли говориш?? По_голяма глупост не бях 4увала Joy


А по темата_ Аз имам и сгъваема коШарка, и дървено легло с реШетки от вси4ки страни. И двете ми върШат работа, сгъваемото легло сега го ползвам за коШара за през деня, а си спи в дървеното креват4е. Не се е будила досега, за6тото си е удряла главата в реШетките....

# 21
  • Мнения: 2 910
Нашето легло е дървено с решетки от всички страни, на две нива и чекмедже отдолу. Когато започна да се върти, сложихме обиколник, като от едната страна не беше изцяло, за да можех да я виждам. Преди няколко месеца махнахме чекмеджето и свалихме леглото още по-надолу, защото й стана ниско и един път успя да се обърне Rolling Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 4 966
Значи за мен е  "+" да е с решетка.Като порасне малко бебенцето-ще му е интересно да гледка.Обиколниците ние от едната страна на леглото(понеже има само една решетка)ги залепихме с тиксо отзад,т.е.връзките-нищо не се вижда.Но и обиколниците нямат смисъл много много да се използват.Малкия сега е на 5 м.и съм му ги махнала.И така всяка сутрин като се събуди се обръща да ни види нас.
Чекмеджетата определено не са удобни за дрешките.Едно на ръка-че всеки път трябва да се навеждаш.Аз там слагам неща,които не използвам много често.Например завивките му;дрешки,които все още са му големички...и такам."+" е ,защото иначе пък трябва да ти заемат място в гардероба..
Колелца не ти трябват,освен ако не смяташ да местиш легълцето насам натам.-от стая в стая например.
Това е от мен.Успех в  избора! Peace

# 23
  • Мнения: 2 407
Ние купихме креватче на Чиполино- 130 на 70 с 2 решетки и съм много доволна. Ако решиш да му сменяш страната винаги ще може да виждаш бебо през решетките.

# 24
  • Мнения: 2 047
  Ако леглото е само с една решетка не виждам смисъл от обиколници. А на самата решетка на мен са ми излишни, защото се гледаме оттам двете. Не виждам смисъл въобще от тези обиколници, по-добре да си опира главата в дървото отколкото да се завира в плата им.
  Чекмеджето отдолу събира много прах сега като е на второто ниво матрака и трудно го почиствам, но по-важно е да е на нива леглото, защото кръста ми не е за един ден  Wink и въобще организирай си всичко да ти е нависоко за да не се навеждаш.

# 25
  • Мнения: 2 768
аз също съм с кошарка на "чиполино" много удобна и за детето,и за мен.предимството е че съм я намирала да спи във всякакви пози с главичка опряна плътно в мрежите и не се е будила  Peace (за разлика от дървените креватчета-мои приятелки постоянно се оплакваха че бебоците се будели нощем защото си удряли главичките в пречките-нищо че имало обиколници)
Aма ти сериозно ли говориш?? По_голяма глупост не бях 4увала Joy
Не са глупости, аз имах същия проблем!

Преди да направиш избор за кошара, виж тези теми:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=89545.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84929.0

Общи условия

Активация на акаунт