Есен на вратата чука, ОКТОМВРИйче на мама ще загука!

  • 50 852
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 687
Секцио бях, защото бебето нямаше и идея да се ражда, а беше доста голямо и нямаше как да го чакаме повече. Доволна съм в общи линии, въпреки че не бих избрала доброволно секцио отново. Не че съм раждала нормално, де! Може и другото да не ми хареса Mr. Green

# 16
  • Мнения: 129
Честито на родилите мами да са им живи и здрави бебчетата!! Ние все още сме 2в1 преносвам а на бебчо грам не му се бърза Sad това чакане ме побърква вече... Hug

# 17
  • Мнения: 288
R_N благодаря за темата  bouquet
Честито на всички родили!
Аз още си чакам, май пак ще пренося.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 255
ерен, много красива темичка, разкош!   bouquet Благодаря!
Много приятно бебевалежно настроение, момичета! Радвам се на всяка щастлива мама, макар и да нямам време да честитя поотделно.
Аз едва от няколко дни съм ок със зърната и давам смело, колкото и когато ми поискат Mr. Green Засега доволно, макар че понякога дохранвам (основно късния следобед и вечер). С килограмите съм -5  Thinking , толкова горе-долу и качих за цялата бременност...но от предишната бременност имам да свалям доста  Whistling
Мамите с второ, как приемат големите бебчето? Моят син е внимателен, радва му се, пази го, иска да му сменя пампито  Laughing Силната ревност отмина в първите дни, когато ме дърпаше да играем, докато кърмех. Сега разбира, но на моменти виждам една тъга в погледа му, която никога досега не се е появявала и ми е много мъчно....

# 19
  • Мнения: 226
Добро утро, настоящи и бъдещи мами!
Темата наистина е много сладка, а и в нея ще има само хубави новини - това е месецът на нашите бебоци все пак Heart Eyes
 Cristi, мисля, че в твоя случай секциото е било по-добрия вариант и лекарите са реагирали адекватно. Според мен няма нужда от излишен героизъм, особено когато обстоятелствата са подобни. Имаме цял живот да се доказваме като майки - казвам го на база на опита ми със 17 - годишната ми дъщеря. Simple Smile
И по този повод - тя се радва много и чака бебка с нетърпение! Целувки за всички

# 20
  • Мнения: 596
Прекрасна тема отново Р_Н:)))Честито на родилите мами;)))

# 21
  • Мнения: 2 050
 cristi а вашият бебок колко се оказа в крайна сметка? Помня, че до едно време вървяха големи с нашето, после някой доктор май не премери добре и аз се оказах в границите. То по-добре стана, че 3900+ си е доста, пък така като не знаех и си го родих без (много) страх Mr. Green
Дано скоро се оправи - предполагам в случая поне е хубаво, че е едър и ще има повече сили Peace

# 22
  • Мнения: 1 744
Кристи често и от мен, пожелавам бързо възстановяване и бебко бързо да се оправи

# 23
  • Мнения: 1 242
Хоп и аз да се отчета след дълго отсъствие.На 04.10 в 9.15 сутринта след планово секцио проплака Гергана.В родилното ни хвана жълтеница но от неделя сме у дома.Давам и гърда и фризолак,но ми се струва че ще сме само на Ам.Имаме си и колики и давам инфакол.Пожелавам на всички майки и техните рожби,спокойно майчинство bouquet

# 24
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здравейте!

Благодаря за темата! Hug Много е хубава!  bouquet Да я напълним само с добри новини и много бебчета хихи   newsm32 newsm30 ylinfant smile3541 newsm51


Аз още съм 2в1 preggo. Предния път преносих и явно и това бебче е решило да си седи до края. Ама каквото, такова! Ще излизат, няма къде да ходят хихи. Само със здраве и благополучно на минава!

Относно питащите за раждането. Аз също много се дразня! Не се ядосвам от хора, който знам, че наистина се интересуват от мен и който са се интересували през цялото време! Ама такива дето не се сещаха за мен месеци наред и сега накрая да ми любопитстват, мното му дразнят! Имам колежки примерно, дето не се сетиха за мен цяла бременност и сега накрая се развъняха. Имам и такива познати. То хем се дразня, хем са ми смешни. То понеже има такива дето пак разритат нещо преди да минат на въпраса с раждането. Ама има такива дето питат и посре ми.вика "айде чао, че еди какво си..."  Simple Smile И предния път така беше! Пък накрая вече то го чакаш и ти е изнервено, термина идва, индикации няма и малко ти е напрежението, та и допълнително да се дразниш. Ама това е, винаги си има по нещо, та да не ни е скучно  Simple Smile

R_N, сега си понаваксай с разходките хихи. То обикновенно е така, цяла бременност стискаме е накрая ги пренасяме. Аз така бях предния път. Какви ли не болки, притеснения и прогнази, че вляза ли в 9ти месец ще родя ама тцъ. Преносих си даже. Ама каквото и да е, важното е, че се наредиха нещата и дойде финала! Та ще излязат, къде ще ходят хихи. И пак казвам, със здраве и благополучно да минава! Пък другото се нарежда  Simple Smile

За килата. Още не съм родила и не знам как ще е. Ама доста качих, тази бременност направо се олях Embarassed Blush Embarassed

Иии, да честитя на всички - Честитоо на родилите мами! Да са ви живи и здрави бебчетата и много радост да ви носят! На вас бързо възстановяване!  bouquet

Последна редакция: вт, 11 окт 2016, 11:32 от bunny : )

# 25
  • Мнения: 1 744
Poli честито, да ти е жива и здрава и бързо възстановяване.

# 26
  • Мнения: 520
Р_Н, благодаря за страхотната темичка. bouquet
Честито на всички родили. На останалите леко и безпроблемно раждане.
Аз за сега кърмя успешно. От няколко дни обаче трудно захапва и се сърди. Пледполагам и се надявам, че е скок в растежа и до няколко дни ще отмине. Зърната почти не ме болят вече. Още от родилното ги мажа с Лансинох ( златен е ) и съм много доволна.
Каката го гали, иска да го гушка, но вечер, когато се приберат всички започва да се лигави малко повече от нормалното ( търси внимание ), но да се надявам, че скоро и това ще мине.
Хубав ден на всички. Hug

# 27
  • Мнения: 19 687
Фиффи, 4700 се роди.

# 28
  • Мнения: 127
Кристи,тук малко ме притесни Simple Smile
Моето бебче и него го чакат над 4кг.,а утре ми е термина и най-вероятно ще си почакам поне до края на седмицата преди да си го гушна.
Поли,честито ти бебче и на теб  bouquet

# 29
  • Мнения: 248
Запис и от мен, РН благодаря за новата тема. Честито на родилите мами, да са ви живи и здрави бебоците и много да ви радват  bouquet

Аз с килограмите съм -10, имам още 3 докато стигна до теглото ми преди да забременея и още 4 си влача от преди. С 2 деца обаче ми се струва, че няма да е кой знае какво усилие да ги сваля. Каката много се радва на бебето, иска да я гушка, завива я с одеялцето и я люлее в люлката, но напоследък хич не слуша на моменти, карам се, няма как, не ми е приятно, но преумората и недоспиването си казват думата.

Ние с кърменето сме добре за сега, кърма имам, давам и да суче, понякога давам и от шише, понеже нощем се буди през час и просто изнемощявам. И моите зърна бяха много изтормозени, направо до кръв, но за седмица зарастнаха. Мазах ги и с крема на Медела.

Общи условия

Активация на акаунт