Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Самоделни бижута 5

• 74 471
  • 203
  •   1
Отговори
# 195
Аз незнам дали е безвредна смолата при допир с кожата ( на опаковката пише, че е абсолютно безвредна и еко 🙂) и затова започнах да вземам безелчета с гръб. Заливам вътре смола и слагам стъклената леща. Понякога и без стъклото ги правя, по-плоско е , но смолата е по-красива без лещата. Недостатък е , че с гръб са по-тежки и не са прозрачни.
Снимките : ключодържателите са безел , един пласт смола с пигменти, и стъклена леща; обеците са безел и смола , без стъкло.

Последна редакция: ср, 07 юли 2021, 09:22 от dany_nik

# 196
Дани_ник, не се виждат снимките. Може ли пак да ги качиш?🙏

# 197
# 198
Благодаря! Много са симпатични Simple Smile

# 199
Аз незнам дали е безвредна смолата при допир с кожата ( на опаковката пише, че е абсолютно безвредна и еко 🙂) и затова започнах да вземам безелчета с гръб. Заливам вътре смола и слагам стъклената леща. Понякога и без стъклото ги правя, по-плоско е , но смолата е по-красива без лещата. Недостатък е , че с гръб са по-тежки и не са прозрачни.
Снимките : ключодържателите са безел , един пласт смола с пигменти, и стъклена леща; обеците са безел и смола , без стъкло.

Не съм правила никога такива бижута (правя си други, но само за мен, материалите са ми скъпи за продажба), но мисля, че металът на безелчето би бил по-лошо за кожата, отколкото смолата.

# 200
Ужас, не съм го мислила, безелчетата са nickel free, anti allergenic, защо мислиш, че са лоши за кожата?

# 201
Не съм наясно, но за себе си мисля, че ще предпочета допир на смола, отколкото на неблагороден метал. Не се спичай излишно, това са мои разсъждения на прима виста, може да няма нищо вярно в тях.

# 202
Савина от Антибиотика ( мацки около 40 годишни ще се сетят коя е , по-младичките едва ли ) прави бижута в Щатите ( незнам в кой град е ) , интересно ми е какви са. Нещо не намирам инфо , някой мяркал ли е нещо?

# 203
  • София
Здравейте.
Бихте ли споделили на каква цена купувате смолата и в София къде мога да я намеря?

Общи условия

Активация на акаунт