Проблем с тампон

  • 5 986
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте, предполагам изглежда нелепо, но имам проблем. Имам съмнение, че поставих нов тампон без да ссъм махнала стария. Опитах се да проверя, но не открих нищо. От както стана това цикъла ми почти спря напълно, но от друга страна спазвам много строга и оскъдна диета, и може спирането да се дължи и на това. Въпросът ми е как да разбера дали е все още там? Минаха повече от 48часа. А не мога да ида до ген еколог да провери, защото работата и работното време не ми позволяват. Преди неделя просто нямам начин, а има още два дни до то тогава...

# 1
  • Мнения: 36 174
гинеколог преди да стигнете до абсец
все някъде има спешен кабинет в събота и неделя, защото до понеделник не можете да чакате

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 856
Щом работата и работното време са ти по-важни от евентуални сериозни проблеми със здравето, давай, бачкай и чакай до понеделник.

# 3
  • Мнения: 46
Това не е шега работа, има кабинети които работят до по късно в делничните дни. Изобщо не трябва да чакате според мен а незабавно да отидете на лекар....

# 4
  • Мнения: 46 641
Ако има тампон в теб състоянието ти е спешно! Не отлагай, защото става дума за токсичен шок, животозастрашаващо усложнение!

Не се оправдавай с работа и работно време, спешните кабинети са отворени денонощно!

Стискам палци притесненията да са напразни, но задължително трябва да ти направят преглед.

# 5
  • Мнения: 12
Разбирам.  Още довечера ще потърся кабинет.  Дали може да съм получила вече нещо?  И не трябва ли да го усещам някак си?

# 6
  • София
  • Мнения: 4 144
Това ми звучи като майтап! Ако е здраво мислещ човек до сега да е отишъл на лекар, а не да седи и да пише тема...

# 7
  • Мнения: 3 595
Не е точно така, не всички са чели истории със забравени тампони и последвалите здравословни проблеми и съответно при липса на неразположение не се сещат или просто не знаят колко опасно може да бъде. Няма нужда от негативизъм, информативните коментари явно вършат повече работа след като момичето ще потърси кабинет.  Peace

# 8
  • Мнения: 12
Оф,  как да еи обясня.  Щом ви питам,  значи има защо.  Мислите ли, че се червя с този проблем, защото ми е скучно.  

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Това е влагалище, не бездънна яма  Shocked Провери с пръсти, ако там има тампон, ще го усетиш на 100%. Абсолютно невъзможно е предмет с размерите на обикновен тампон да премине през шийката на матката.

Успех!

(Как пък може да се усъмните, че може да сте сложили 2 тампона ... та то едва за 1 има място .. направо се чудя понякога да не съм физиологично по-различна  Shocked)

# 10
  • Мнения: 6 627
аз съм имала токсичнен шоков синдром от тампон, организмът реагира много бурно - температура, разстройство, повръщане, пада кръвното. но това вече е остра фаза и животозастрашаващо състояние, лекува се с ударно вливане на антибиотици.
по-добре не чакай и не се мотай, по-добре без работа, отколкото с опасност за живота  Peace

# 11
  • Мнения: 12
аз съм имала токсичнен шоков синдром от тампон, организмът реагира много бурно - температура, разстройство, повръщане, пада кръвното. но това вече е остра фаза и животозастрашаващо състояние, лекува се с ударно вливане на антибиотици.
по-добре не чакай и не се мотай, по-добре без работа, отколкото с опасност за живота  Peace
Как и след колко време го получихте?

# 12
  • София
  • Мнения: 4 144
Оф,  как да еи обясня.  Щом ви питам,  значи има защо.  Мислите ли, че се червя с този проблем, защото ми е скучно.  



Пепита,

Просто изказах мнение. На мен ако ми се случи директно отлитам в обедната почивка в някой гинекологичен кабинет за преглед, колкото и да ми е некомфортно от това, че ще се червя пред лекаря. Но така мисля аз.
Пожелавам ти успех и дано всичко е ОК и просто да не си обърнала внимание, че си го махнала.....

# 13
  • Мнения: 12
И дали в някое спешно, ще ми помогнат или да търся някакви частни кабинети?

# 14
  • Мнения: 4 945
По странното е как ще забравиш дали си си махнала тампона,звучи нелепо наистина.Но потърси по бързо помощ.Според мен ако имаше щеше да го усетиш,но знам ли... newsm78 Peace

Общи условия

Активация на акаунт